שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

א/נשים שנהנים או אוהבים להעניק כאב פיזי

ארגמןן​(אחרת)
לפני שנתיים • 29 ביוני 2021

א/נשים שנהנים או אוהבים להעניק כאב פיזי

ארגמןן​(אחרת) • 29 ביוני 2021
א/נשים שנהנים מכאב פיזי.. אתם נהנים מזה שאתם סובלים (שזאת נראה לי ההגדרה של המזוכיזם)? או שאתם בכלל לא סובלים מהכאב הפיזי אלא רק נהנים?

אותה שאלה לא/נשים שאוהבים לגרום לכאב פיזי.. אתם נהנים מזה שאתם גורמים לסבל (שזאת נראה לי ההגדרה של הסאדיזם) או שאתם נהנים מההנאה של מי שאתם גורמים לו לסבל? ואם הוא נהנה ובכלל לא סובל.. זה גורם לכם לאותה הנאה או שהיצר הזה לא מתממש במקרה שהצד השני רק נהנה?

הרבה שאלות icon_smile.gif
Arminius​(נשלט)
Arminius​(נשלט) • 29 ביוני 2021
קשה להסביר... מעבר לזה שהכאב מביא לשחרור של אנדורפינים, מה שגורם לסוג של היי טבעי, התחושה של לקבל כאב מאדם אחר שבאמת נהנה להעניק אותו ולראות אותי סובל היא תחושה כל כך טובה שמשתפרת ככל שיותר קרובים לצד השני. מדובר לא רק בהנאה גופנית, אלא בחוויה רגשית.
hrgiger
hrgiger • 29 ביוני 2021
אצלי זה משתנה ותלוי אינטרקציה.
אני גם נהנית מהלכאיב עצמו, או אפילו מהאקט עצמו של להרביץ, ואז פחות קריטי לי אם הצד השני נהנה או לא.
בנוסף אני נהנית מהקרבה, מהידיעה שבחרו לסבול בשבילי ואז דווקא העובדה שאין הנאה מהכאב מגרה ומספקת אותי.
deep blue eyes​(נשלט){FLR }
deep blue eyes​(נשלט){FLR } • 29 ביוני 2021
כשעושים כושר זה גם כואב.. אז די דומה בעיקרון, אלא שבמזוכיזם יש גם חשיבות מאוד גדולה לאינטראקציה עם מי שגורמת את הכאב ולהקשר.
אותו כאב לבד אם נגרם מתאונה או סתם מריבה עם אחרים, לא יגרום להנאה.
מה שכן כח הסבל והעמידות משתפרים
לביאונת
לביאונת • 29 ביוני 2021
אני נהנית מהכאב.
נכון שיש חלק של האימפקט שלא כואב לי.
ואני מחכה לחלק של הכאב. שפיזית כואב לי.
כן זה מהנה
יפה קצת משונה{קרוסית}
כשזה כואב זה כואב. אבל הלחץ, המתח, הציפיה, החשש, ההשפלה, הפגיעות, חוסר האונים, - אדרנלין וטסטוסטרון בשמיים
-X-
-X-
-X- • 29 ביוני 2021
נהנה כשהצד השני סובל.
אם היא נהנית, אני גם מרוצה, אבל פחות בהיי.
Discipline
Discipline • 29 ביוני 2021
אני לא "מעניק" כאב, אני לוקח אותו. אם הכאב הזה עושה לה "נעימי", אני מרגיש מנוצל.

שליטה חייבת להיות ממומשת, אחרת היא לא באמת שליטה והדרך לממש שליטה היא על ידי אקטים שמכאיבים ומשפילים את מי שמולי. לא בכאילו, לא במשחק חביב ולא בכאב "נעים ורומנטי". אמיתי כמו בכאב אמיתי שרוצים להפסיק אותו, כמו בהשפלה שנוגעת בפצעים פתוחים. רק בדרך הזו, היא (וגם אני) נפנים שהיא לגמרי - שלי.

זה אולי נשמע אכזרי וחסר רגשות אבל אחרי שזה נגמר ואני אוסף אותה אליי בוכה ומדממת לחיבוק עוטף, גדול ומגן, אחרי שאני מנגב לה את הדמעות ומלטף לה את השיער הפרוע, אחרי שאני שואל אותה בלחש - של מי את ? והיא מרימה את העיניים הדומעות שלה אליי ועונה לי מכל הלב - שלך. אחרי כל זה, ההיררכיה אבל גם הקרבה ביננו נהיית הכי חשופה, עמוקה וכנה שיש.
אלפא-בטא​(נשלט)

Re: א/נשים שנהנים או אוהבים להעניק כאב פיזי

אלפא-בטא​(נשלט) • 29 ביוני 2021
ארגמןן כתב/ה:
א/נשים שנהנים מכאב פיזי.. אתם נהנים מזה שאתם סובלים (שזאת נראה לי ההגדרה של המזוכיזם)? או שאתם בכלל לא סובלים מהכאב הפיזי אלא רק נהנים?

אותה שאלה לא/נשים שאוהבים לגרום לכאב פיזי.. אתם נהנים מזה שאתם גורמים לסבל (שזאת נראה לי ההגדרה של הסאדיזם) או שאתם נהנים מההנאה של מי שאתם גורמים לו לסבל? ואם הוא נהנה ובכלל לא סובל.. זה גורם לכם לאותה הנאה או שהיצר הזה לא מתממש במקרה שהצד השני רק נהנה?

הרבה שאלות icon_smile.gif

אוי, נושא נפלא!!!
חולה עליכן אלו שממש מתרגשות להכאיב icon_smile.gif
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 29 ביוני 2021
Discipline כתב/ה:

רק בדרך הזו, היא (וגם אני) נפנים שהיא לגמרי - שלי.

למה אתה צריך הוכחה כזאת חזקה, גדולה כדיי שתהיה בטוח שהיא שלך או שתפנים שהיא שלך?
סתם מעניין