סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לנסט - מחקר על 69 מחקרים קבע כי ענישה גופנית של ילדים מזיקה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנתיים • 29 ביוני 2021

לנסט - מחקר על 69 מחקרים קבע כי ענישה גופנית של ילדים מזיקה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 29 ביוני 2021
תמצית המחקר:
Physical punishment is increasingly viewed as a form of violence that harms children. This narrative review summarises the findings of 69 prospective longitudinal studies to inform practitioners and policy makers about physical punishment's outcomes. Our review identified seven key themes. First, physical punishment consistently predicts increases in child behaviour problems over time. Second, physical punishment is not associated with positive outcomes over time. Third, physical punishment increases the risk of involvement with child protective services. Fourth, the only evidence of children eliciting physical punishment is for externalising behaviour. Fifth, physical punishment predicts worsening behaviour over time in quasi-experimental studies. Sixth, associations between physical punishment and detrimental child outcomes are robust across child and parent characteristics. Finally, there is some evidence of a dose–response relationship. The consistency of these findings indicates that physical punishment is harmful to children and that policy remedies are warranted.

https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(21)00582-1/fulltext

מומלץ לכל ילד וילדה להצטייד בעותק מלא של המחקר באדיבות הוצאת Elsevier.

קרדיט ל- CNN, שבזכותם מצאתי את המחקר
https://us.cnn.com/2021/06/28/health/spanking-worsens-child-behavior-wellness/index.html
וגם את המשפטים הבאים
The pediatricians' group suggests adults caring for children use "healthy forms of discipline" -- such as positive reinforcement of appropriate behaviors, setting limits and setting expectations -- and not use spanking, hitting, slapping, threatening, insulting, humiliating or shaming.
"Parents should never hit their child and never use verbal insults that would humiliate or shame the child," said Sege, lead author of the American Academy of Pediatrics' policy statement on corporal punishment.
Globally, 62 countries have prohibited physical punishment of children in all settings and a further 27 countries commit to doing so, according to the Global Partnership to End Violence Against Children. Despite this advance, "only 13% of the world's children are fully protected in law from all corporal punishment," the agency says, and 31 countries still allow whipping, flogging and caning as a sentence for crimes committed by juveniles.
Ergodic​(מתחלף)
Ergodic​(מתחלף) • 29 ביוני 2021
ההתעקשות לבדוק דווקא 69 מחקרים ילדותית, אבל המסר ידוע כבר עשרות שנים. אני מכיר אנשים שהוכו בתור ילדים וזה רודף אותם עשרות שנים אחרי
Arminius​(נשלט)
Arminius​(נשלט) • 29 ביוני 2021
חד משמעית. לא משנה איזה הצדקה או המתקה יתנו לזה, אם מכים ילד, ועוד בצורה חוזרת ונשנית... זה נשאר. וזה נשאר לכל החיים. לא משנה כמה תנסו לכפר על זה אחר כך. וזה גם ישפיע עליו כאדם ועל הקשרים והאינטרקציות שלו עם אנשים אחרים
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
מרתק, תודה רבה. סתם לידע כללי, סוג מחקר כזה נקרא מטא-אנליזה ואפשר גם סקירה. אפשר לעשות ככה כותרת קצת יותר אלגנטית "מטא-אנליזה/סקירה על 69 מחקרים..." .

בשביל הכלוב, 69 זה בדיוק המספר הנכון
king ddm​(שולט)
לפני שנתיים • 30 ביוני 2021
king ddm​(שולט) • 30 ביוני 2021
אחד מהם לא מדברים על יחס ילדים ו הורים
כי זה גם מעניין , דבר שני מחקר זה נשמע בארצות הברית מדניה שלא מייצגת כלם , אני חושב מחקרים כלו צריך לקחת צפון אירופה ,שם לבדוק את תוצאות . הם מדברים המון על שפות שלילית של זה בזמן יחסית קצר ,אבל לא מזמן אורך . בסוף של דבר אין דרך ענישה טוב, גם דרכים שם מביאים לא תמיד עובדים ולעשות אותם לא נכון יכולים גרום ליותר נזק . דבר שני זה למה אני נגד זכויות להורים.
זה למה אני חושב בעתיד ילדים נולדים חושב לא היה להם שלוטיה כלם משה קשר לילדים שלהם .
חושב שצריך לתת רשיון להביא ילדים לעולם!!!

בסוף אך זה קשור בדמס פשוט אני לראות קשר אם מדברים על קשר עם נשלטות מתרה כן בסוף של דבר היא משחק מפגר ביותר שאין קשר בנין בו לחיים אמתים כלל וזה מעניין הוא בחיים אמתי אנחנו מדברים על שני דברים שונים , אם מדברים על גדול ילדים זה מצחיק ,כי חושבת רוב האנשים בעולם בתנועת על הורות
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אז בבקשה - תן הסבר מדעי למה צפון אירופה ולא ארהב. לדעתי, מחקר כזה צריך להתבצע בשכונה הבוכרית בירושלים, רק אז הוא יהיה מייצג
פייה{O}
פייה{O} • 30 ביוני 2021
אבל מה הקשר לBDSM?
    התגובה האהובה בשרשור
Mental Freedom
Mental Freedom • 30 ביוני 2021
לא צריך 69 מחקרים בשביל זה, זה ברור שילד מוכה יגדל עם טראומות וצלקות (לא פיזיות) עמוקות.

on the other hand, לדעתי סטירה פה סטירה שם ו*לא על בסיס קבוע*, כמובן בעוצמה הגיונית, ורק כאשר הילד עשה משהו באמת חמור לפעמים עדיפות על ההורים של ימינו שמתייחסים לילדים בפינוק ובהערצה מדי.
Qcandy​(נשלטת)
Qcandy​(נשלטת) • 30 ביוני 2021
איפה המחקר הזה התחבא כל השנים...סתם לא שבאמת זה היה מסייע לי באיזו שהיא דרך...אבל יש הרבה אלמנטים ביחסי הורים וילדים התעללות פיזית איננה רק מכות, גם הזנחה ושלא לדבר על התעללות נפשית...קראתי את הסיכום ולא הבנתי מה הוא בא לחדש/לסכם...לפחות לא לי ובטוחה לעוד אנשים כמוני שחוו את הנושא על כל 50 גווניו...קטונתי