לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה בארץ שבה בדסמ הוא דימוי חיובי

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנתיים • 1 ביולי 2021

כתבה בארץ שבה בדסמ הוא דימוי חיובי

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 1 ביולי 2021
לא יאומן, מזמן לא ראיתי כתבה שמשתמשת בבדסמ כדימוי, ועוד כדימוי חיובי בעיתון הארץ

https://www.haaretz.co.il/opinions/.premium-1.9958659

אמנם בקטגוריה של דעות, אבל המאמר של מיקה אלמוג שקיבלה אתת הכותרת "יוענה, זה כואב, בבקשה תמשיכי" )אני מנחש שמידי אותם עורכים שעדיין ספק מתיילדים ליד בדסמ. ספק מחפשים את ה-click bait( הוא בהחלט אבן דרך חשובה בעיני בהתייחסות של המדיה המיינסטרימית לבדסמ.

מתוך המאמר:
"
...
וכך הגעתי לתובנה מטלטלת: אני, שמעולם לא הבנתי איזו הנאה אנשים שואבים מכאב, מנהלת עם המדור "עשרים שאלות" מערכת יחסים סאדו-מזוכיסטית. כל יום שישי יש לנו דייט. אני מגיעה עם אספרסו כפול וטישרט עם חורים, ויוענה מגיעה עם מימוזה בפלוט מקריסטל, לבושה רק בשאלות כמו "כמה פעמים הופיעה האות נ' במילה בננה, בתצורתה המקורית בארמית, ולאיזה פרי התייחסה?".

התשובה היא כמובן אפס פעמים. המילה בארמית היא "בה", נהגית בב' רפה ומתייחסת לפריו של אקליפטוס הזברה שגדל בדרום-מזרח אסיה ושימש לטקסי פריון בודהיסטים עתיקים. אבל אני לא יודעת את זה. אז אני מרכינה ראש, לוחצת על האיקס - ויוענה מצליפה לי באגו.

ואני יודעת שאני לא לבד! רבות ורבים מחבריי וחברותיי מנהלים קשר אפל עם המדור. ידיד שלי התוודה באזני בסודי סודות ("זה משהו שסיפרתי עד עכשיו רק לפסיכולוג שלי") כשכשחיזר אחרי אשתו היה מציץ בתשובות לפני שהתיישבו מול המדור ביחד, רק כדי שיוכל לשלוף באגביות "הממלוכים" ולראות אותה מתחרמנת מהאינטלקט שלו.
...
"

כן ירבו!
Kitty frank
Kitty frank • 1 ביולי 2021
אני לא יודעת אם הדימוי ממש חיובי. יש בין השורות הרבה ביקורת עצמית על ההצלפות המנטליות שהיא נותנת לעצמה לקבל מיוענה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 1 ביולי 2021
היו לי הרבה פנטזיות על יוענה. איך אני מתפלשת מולה בזמן שהיא מצליפה בי בשאלות ובשוט בזמן שאני לא יודעת את התשובה.
    התגובה האהובה בשרשור