בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט נקשר

קשירה לשם אהבה
לפני שנתיים • 27 ביולי 2021

שולט נקשר

קשירה לשם אהבה • 27 ביולי 2021
שאלה.
יש לך שולט דומיננטי שאת סומכת עליו. הוא שולט ראוי שיודע לקשור אותך ולקחת אותך למקום שהנפש שלך משתהה להגיע אליו..
אבל..
אותו שולט גם רוצה שתקשרי אותו. זה עושה לו טוב.
בתור נשלטת. זה מוריד לך?
מעלה?
זה בעצם סוויץ בהסוואה? (לא שזה רע..)
היית קושרת?
ishtar
לפני שנתיים • 27 ביולי 2021
ishtar • 27 ביולי 2021
אני נהנית מחילופי תפקידים, כל עוד הוא לא דורש ממני להוריד ממנו, מרגש בהחלט. לא הייתי מוכנה לעלוב בו או להשפילו כי אז לא הייתי מעוניינת בו יותר כגבר.
Kitty frank
לפני שנתיים • 28 ביולי 2021
Kitty frank • 28 ביולי 2021
זה נחמד לשחק בלהישלט, הקטע הוא שביל לשלוט צריך המווון ידע ותצומת לב וכימיה נכונה.
כמעט כל פעם שאנחנו מנסים להחליף(כי הוא רוצה) אני עושה איזו שטות, לרוב מגזימה מהר מדי בשבילו, הוא כועס שאני לא רואה אותו וזה נגמר בזה שאני בוכה🤦
    התגובה האהובה בשרשור
פרלינה​(נשלטת){בעלי}
פרלינה​(נשלטת){בעלי} • 28 ביולי 2021
זה היה מוריד לי באותה מדיה שהוא היה מבקש שאכאיב לו.
ו"סוויץ' בהסוואה" , אחד שיודע שהוא סוויץ' ולא מספר לבת זוג, זה כן רע. מניסיון.
קשירה לשם אהבה
קשירה לשם אהבה • 28 ביולי 2021
תודה למגיבים/ות
לקחתם את זה לכיוון שהוא מבקש להיות נשלט. אז לא. הוא אוהב להקשר. לאו דוקא להיות נשלט.. חדי האבחנה יכולים לזהות הבדל בין שתי האופציות. לגיטימי לגמרי שנשלטת לא תאהב את זה. לכן השאלה..
מאלף פיות​(שולט)
מאלף פיות​(שולט) • 28 ביולי 2021
אני לא מבין בכלל את התגובות שלמעלה
אם יש שולט - הוא מכתיב את הקצב ואת הכיוון. הנשלטת בבסיס מתאימה את עצמה אליו ומרצה אותו
מה ההבדל בין שולט שנהנה כשהנשלטת שלו יורדת לו או עושה לו מסז לשולט שנהנה כשהנשלטת שלו קושרת אותו
בכל המקרים זרימת השליטה באותו כיוון - מהשולט לנשלטת

וכאן גם חשוב לומר
כל ההגדרות הקבועות למיניהן נובעות בעיקר מפורנו וזה שגוי כל כך
אנחנו בני אדם, אין הגדרות קסם קבועות לאף אחד מאיתנו
כל אחד מאיתנו כאן כי זה מה שאנחנו אוהבים, זה מה שמושך אותנו
ולא, אין שניים דומים
girl on mars
girl on mars • 28 ביולי 2021
קשירה בפני עצמה היא לאו דווקא אקט של כניעה, ככה שהבקשה בפני עצמה ממש לא הייתה מפריעה לי. הכל, כמובן, תלוי הקשר וסיטואציה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
בטח שקושרת! רצה!
טוב, אולי אני משוחדת כי אני פשוט מתה על חבלים בכל קונסטלציה שהיא. וגם עוזר שאני בעצמי סוויצ'ית אז לא ממש אכפת לי איזה אקט מיוחס לאיזה צד, מה שיוצא אני מרוצה. וגם אין לי חיבה גדולה להגדרות אז אני לא צריכה שמישהו *יוגדר* כשולט שלי כדי שהוא ישלוט בי וזה לא מוריד לי אם אגלה שהשולט הוא מתחלף. כלומר, זה *מעלה* לי, כי אני רוצה שכולם יתחלפו icon_smile.gif

בלי קשר לזה אני לא חושבת שקשירה חייבת להיות אקט של שליטה. זה יכול להיות פשוט דבר יפה ומעניין שעושים ביחד, כמו לאפות פיצה.

וגם, ת'יודע... שליטה מלמטה היא עדיין שליטה icon_wink.gif