סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר שעירות או מגולחות

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנתיים • 1 באוג׳ 2021
פרלין​(נשלטת){ש} • 1 באוג׳ 2021
אנשים אוהבים שישתינו עליהם ולזה קשה לך להאמין?
גברים ונשים שותים כוסות שפיך, אבל דווקא לזה קשה לך להאמין?
אנשים וגברים מתחרמנים כשדורכים להם על הפרצוף, יורקים עליהם, משתמשים בהם כמאפרה, אבל לזה קשה לך להאמין?

זה מעניין. אין מה לומר.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
NobleSavage כתב/ה:
אני אאמלק לך כי היו פה כבר באמת יותר מידי פוסטים ושרשורים בנושא.
אף על פי שחלקם מצהירים על חיבתם לנשים שעירות (את הכי מהממת כמו שאת וכשנוח לך וכו'), גברים מעדיפים מגולחות, אך הם לרוב לא יהססו לדחוף את הזין שלהם גם לכוס שעיר. אלא אם המצב באמת קטסטרופה.
חלק מהנשים טוענות שהן אוהבות להיות שעירות כי זה טבעי וזה נגד הפטריארכיה וכי כוס מגולח זה לוק של ילדה בת 10, אבל יש סבירות גבוהה שהן היו שמחות להיות חלקות אם רק ניתן היה לגרום לכך על ידי מצמוץ עיניים או נענוע של האף.

"כל מי שלא מסכים איתי משקר" icon_razz.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
פרלין כתב/ה:
אנשים אוהבים שישתינו עליהם ולזה קשה לך להאמין?
גברים ונשים שותים כוסות שפיך, אבל דווקא לזה קשה לך להאמין?
אנשים וגברים מתחרמנים כשדורכים להם על הפרצוף, יורקים עליהם, משתמשים בהם כמאפרה, אבל לזה קשה לך להאמין?

זה מעניין. אין מה לומר.

נכון!
שמעי, זה שמה שמגניב פה. מעטים הדברים שעושים לך חוויה אנתרופולוגית מעניינת כמו, לדוגמה, אנשים שאוהבים בעיטות בביצים ולגימת שפיך, שבמקביל מרצים לך על תקפותם הנצחית של תפקידי מגדר מסורתיים. או אנשים שאוהבים שישתינו עליהם שהם גם פדנטים חולי נקיון. למה את חושבת שאני חוזרת לפורום הזה כל פעם? כל יום לומדים משהו חדש.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 1 באוג׳ 2021
״אני רוצה לשרת את הוד מעלתך המלכה לנצח נצחים, אבל רק אם תבואי מגולחת ועם לק ברגליים.״
''''''''''
'''''''''' • 1 באוג׳ 2021
אוקיי.

מי האפס שדיווח על הפוסט של המציצה בתשלום בתא וידויים??
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 1 באוג׳ 2021
נובל, פטישיסטים אתה מכיר? יצא לך לשמוע על הקונספט, כזה? (:
אז דע לך שיש גם פטישיסטים של כוס שעיר, ואני יודעת כי הם נוהרים אליי לאינבוקס באוטובוסים 🤦

אבל, לא רק פטישיסטים. בן הזוג שלי הכי ונילי בעולם, לא רק שאין בו שמץ של בדס"מיות, גם פשוט אין לו פטישים. רק משיכה נורמטיבית כזו לגוף נשי ולאיברים שבכל מקרה נחשבים מיניים (:

ואני איתו כמעט עשור. והיחסים בינינו מאוד כנים ואנחנו מדברים על הכל, גם על דברים שפחות נעים לשמוע. והמיניות בינינו היא לא סקס בחושך בלי מילים, אלא לרוב סקס באור ששנינו מדברים במהלכו ואחריו (ובעיקר אני לא סותמת את הפה לרגע, אפילו ברגעים שתקוע בו זין אני נוטה למלמל דברים 😂)
והוא, הגבר הזה שאני מכירה כ"כ מקרוב וחיה איתו כ"כ הרבה שנים, חושב ששעיר יותר יפה. בלי איזה קטע פטישיסטי. זו אשכרה ההעדפה האסתטית שלו. ולא, נובל, הוא לא משקר לי כדי לרצות אותי. באמת חושב ומרגיש ככה ורק מבקש ממני לפעמים לקצץ קצת את האורך עם מספריים נטו כדי שיהיה נוח יותר לאכול לי את הכוס (:

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון אוג' 01, 2021 8:56 am, סך-הכל נערך פעם אחת
FlowerKitty​(אחרת)
יולי Yuli כתב/ה:
NobleSavage כתב/ה:
אני אאמלק לך כי היו פה כבר באמת יותר מידי פוסטים ושרשורים בנושא.
אף על פי שחלקם מצהירים על חיבתם לנשים שעירות (את הכי מהממת כמו שאת וכשנוח לך וכו'), גברים מעדיפים מגולחות, אך הם לרוב לא יהססו לדחוף את הזין שלהם גם לכוס שעיר. אלא אם המצב באמת קטסטרופה.
חלק מהנשים טוענות שהן אוהבות להיות שעירות כי זה טבעי וזה נגד הפטריארכיה וכי כוס מגולח זה לוק של ילדה בת 10, אבל יש סבירות גבוהה שהן היו שמחות להיות חלקות אם רק ניתן היה לגרום לכך על ידי מצמוץ עיניים או נענוע של האף.

"כל מי שלא מסכים איתי משקר" icon_razz.gif

וגם מה שיולי!!!!!!!
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
פרלין כתב/ה:
״אני רוצה לשרת את הוד מעלתך המלכה לנצח נצחים, אבל רק אם תבואי מגולחת ועם לק ברגליים.״

בולללל מה שאני חושבת כל פעם!

זה מה שאני אוהבת בשולטים. את יכולה להיות מכוסה בדמעות וקיא והם עדיין יימשכו אלייך icon_razz.gif
''''''''''
'''''''''' • 1 באוג׳ 2021
מעולם לא דיברתי סרה בדמעות וקיא.
FlowerKitty​(אחרת)
נובל, אתה שם לב שאתה מגיב לנקודות ספציפיות שאתה מסכים איתן, אבל נמנע מלהגיב לדעות שסותרות את שלך ומגיעות עם הסברים נורא מנומקים?
לתת לך את הbenefit of the doubt שאתה פשוט מקדיש לזה זמן מחשבה ותגיב גם על החלקים האלה אחר כך?