שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אקט עם כמה משתתפים על נשלטת

DomiNA O Hera{Sincerelyo}
לפני שנתיים • 6 באוג׳ 2021
DomiNA O Hera{Sincerelyo} • 6 באוג׳ 2021
אם יש ספק אז אין ספק ..

מקוה לפחות שהאדון שולט הזה הקפיד שתלבישו קונדום.

אותי אישית הסיטואציה מזעזעת .
sub_t​(נשלט)
לפני שנתיים • 7 באוג׳ 2021
sub_t​(נשלט) • 7 באוג׳ 2021
מזעזע ....
לאיזה גבר עומד בכלל בסיטואציה שהפרטנרית ( הנשלטת), אפטית ועובדת על אוטומת ...
שרוןן
לפני שנתיים • 9 באוג׳ 2021
שרוןן • 9 באוג׳ 2021
שוב שלום
היא לא הייתה אפטית. היא מצצה וליקקה. פשוט לא הרגשתי שהיא מתחברת לזה. הייתי אומר כך. לא הרגשתי שהיא נהנת מזה, מרגיש שזה עושה לה ריגוש וכיף.
היא לא הייתה אפטית, ממש לא.
רק לא יודע האם היה לי חיבור עמוק של הנאה וריגוש באקט הזה

לכן שאלתי האם היו כאן בנות שעברו חוויה כזאת כנשלטות....
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנתיים • 9 באוג׳ 2021
זה מה שאנחנו אומרים - אם זה נראה שהיא לא כל כך מתחברת לזה אז צריך לעצור ולברר מה קורה באותו רגע.
ולא להמשיך עד הסוף ורק אחר כך לשאול שאלות. תמיד.
FlowerKitty​(אחרת)
לפני שנתיים • 10 באוג׳ 2021
FlowerKitty​(אחרת) • 10 באוג׳ 2021
בוא נגיד שאקט מהסוג הזה הוא רעיון שאני מאוד נדלקת ממנו ומאוד נוטה להרהר בו ולהשתעשע בו, כשולטת, גם במחשבה על נשלטות/ים ספציפיים/יות שיש לי או היו לי.

ואף פעם לא הגעתי ללממש. כלומר, עדיין לא.

ואני מקווה כן להגיע ללממש יום אחד.
אבל כשהיום הזה יגיע, כל כך ברור לי שכל המשתתפים ייבחרו על ידי בקפידה ורק מתוך מאגר הסוטים שאני מכירה אישית וסומכת עליהם, ועדיין יעברו קודם את האמ-אמא של תדריך הבטיחות (בדגש על בטיחות הנפש).

אז עצם זה שאתה מתאר אקט קיצוני כזה שבו המשתתפים הם חצי אקראיים, חברים של חברים וכאלה, ולא מתאר הכנה מקדימה רצינית מצד השולט שמנהל את הסיטואציה - זו הנורה האדומה המהבהבת בעיניי. עוד הרבה לפני הניחושים לגבי התגובות של הנשלטת בפועל והאם היא אפאטית או בסאב ספייס.
Mr bitch{בהפסקה}
לפני שנתיים • 10 באוג׳ 2021
Mr bitch{בהפסקה} • 10 באוג׳ 2021
דעות תמיד יכולות להתפרש לכאן ולכאן ואת התשובה לא תמצא כאן מאף אחת/ד כי כל אחד רואה זאת בעיניו האחד יזדעזע השני ידלק הדבר הכי הגיוני וחלק מהתפקיד של השולט שלה זה לשבת איתה לדבר איתה לברר איתה שלא נחצו גבולות שלא נשבר האמון ושהיא בסדר עם מה שקרה והאם היא נהנתה או שזה היה רק ממקום של לרצות את האדון שלה והיא בכלל לא הייתה מעוניינת ..
אישון מאוזן​(נשלט)
לפני שנתיים • 11 באוג׳ 2021
אישון מאוזן​(נשלט) • 11 באוג׳ 2021
FlowerKitty כתב/ה:
בוא נגיד שאקט מהסוג הזה הוא רעיון שאני מאוד נדלקת ממנו ומאוד נוטה להרהר בו ולהשתעשע בו, כשולטת, גם במחשבה על נשלטות/ים ספציפיים/יות שיש לי או היו לי.

אבל כשהיום הזה יגיע, כל כך ברור לי שכל המשתתפים ייבחרו על ידי בקפידה ורק מתוך מאגר הסוטים שאני מכירה אישית וסומכת עליהם, ועדיין יעברו קודם את האמ-אמא של תדריך הבטיחות (בדגש על בטיחות הנפש).

אז עצם זה שאתה מתאר אקט קיצוני כזה שבו המשתתפים הם חצי אקראיים, חברים של חברים וכאלה, ולא מתאר הכנה מקדימה רצינית מצד השולט שמנהל את הסיטואציה - זו הנורה האדומה המהבהבת בעיניי. עוד הרבה לפני הניחושים לגבי התגובות של הנשלטת בפועל והאם היא אפאטית או בסאב ספייס.

אמנם מצידו השני של המטבע, או השוט, או ווטאבר, אני לגמרי מסכים עם קיטי, ולא רק בגלל החיוך.
סיטואציה שכזו, כאשר שהשולטת ש'מארגנת' היא אדם שאני בוטח בו, וסומך על כך שהיא מנהלת את הדברים בזהירות הראויה ובתבונה הנדרשת, מרגשת מאד בעיני והידיעה האמורה מאפשרת לי, כנשלט, להתמסר לסיטואציה ולפוזיציה באופן שלם, בלי חששות 'זרים' שיכולים להעיב.
יתכן שאראה שקט או פסיבי, אבל אם כן, זה יהיה האופן בו אני נוהג בסיטואציה מחפיצה ומשפילה כל כך. ואם אשאל, מפורשות או ברמיזה, אדע לסמן שכן, הכל בסדר, תודה (:
כבר לא
לפני שנתיים • 14 באוג׳ 2021
כבר לא • 14 באוג׳ 2021
אם יש ספק אז אין ספק .
וכאן ללא ספק יש ספק גדול מאד .
טלי35​(שולטת)

כןןןןן בואו נעשה את זה!!!!!

טלי35​(שולטת) • 14 באוג׳ 2021
אישון מאוזן כתב/ה:
FlowerKitty כתב/ה:

אמנם מצידו השני של המטבע, או השוט, או ווטאבר, אני לגמרי מסכים עם קיטי, ולא רק בגלל החיוך.
סיטואציה שכזו, כאשר שהשולטת ש'מארגנת' היא אדם שאני בוטח בו, וסומך על כך שהיא מנהלת את הדברים בזהירות הראויה ובתבונה הנדרשת, מרגשת מאד בעיני והידיעה האמורה מאפשרת לי, כנשלט, להתמסר לסיטואציה ולפוזיציה באופן שלם, בלי חששות 'זרים' שיכולים להעיב.
יתכן שאראה שקט או פסיבי, אבל אם כן, זה יהיה האופן בו אני נוהג בסיטואציה מחפיצה ומשפילה כל כך. ואם אשאל, מפורשות או ברמיזה, אדע לסמן שכן, הכל בסדר, תודה (:
littlei
littlei • 14 באוג׳ 2021
לא בהכרח שקרה משהו נורא באותה סיטואציה יש הרבה גברים ונשים שנהנים מדברים כאלה.
אבל יש כמה דברים במה שציינת שהם כן בעייתיים.
לא נשמע שאתה סומך על אותו אדון במאה אחוז.
אתה לא מכיר אותה, ולא את שאר המשתתפים.
ובגלל זה, היית אמור לכל הפחות לבדוק איכשהו שהיא בטוב, גם אם זה אומר שאולי הלהט של האקט ירד קצת אבל לנוכח הדברים זה היה הכרחי.