סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

Knuth–Morris–Pratt algorithm

Netrunner​(נשלט)
לפני שנתיים • 8 באוג׳ 2021

Knuth–Morris–Pratt algorithm

Netrunner​(נשלט) • 8 באוג׳ 2021
בעקבות סטרטאפ שפיתחתי לסינון הודעות העתק הדבק בכלוב ברחתי מדה-מארקר למחתרת, ואני נזקק לעזרתכם.
מובטח 80 אש"ח הכנסה פאסיבית.

מי יכול להסביר את זה בצורה הפשוטה ביותר?
לא אינטואיטיבי בכלל.
    התגובה האהובה בשרשור
Grey / Green
Grey / Green • 8 באוג׳ 2021
קל ופשוט. תן 12 דקות מזמנך להודי החביב הזה שעושה מחווה ל-Sheldon's Fun With Flags

https://www.youtube.com/watch?v=GTJr8OvyEVQ
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 8 באוג׳ 2021
חחחחחחחח

ההודי הזה לדעתי לא מובן בכלל, ואני לא רואה שהוא חבר באתר החלוב (אז הוא לא משתתף בתחרות)
BUGirl
לפני שנתיים • 9 באוג׳ 2021
BUGirl • 9 באוג׳ 2021
באמת הסבר לא ברור. גם מבטא הודי מוריד עוד איזה 10 נקודות
Netrunner​(נשלט)
לפני שנתיים • 9 באוג׳ 2021
Netrunner​(נשלט) • 9 באוג׳ 2021
הסבר שלכם לא של אחר icon_smile.gif
בכל מקרה, אני אנסה לכתוב משהו פשוט ואיטואיטיבי עבור החפשנים השונים בגוגל שיגיעו לכאן בעתיד.
bIue
לפני שנתיים • 11 באוג׳ 2021

הסבר

bIue • 11 באוג׳ 2021
בגדול אתה עובר על המחרוזת ה"גדולה" a פעם אחת, ושומר עד איפה הצלחת להתאים אותה למחרוזת ה"קטנה" b ןבנקודה הזאת. אם הגעת למקום האחרון בb, אז סיימת ומצאת התאמה.
למשל אם a היא 01231234123 וb היא 1234 אז בהתחלה
יש 0 ולא התאמנו כלום, אז נשאר באיבר הראשון בb, אחר כך אנחנו מתאימים את 1, ומתקדמים לאיבר השני בb, אחר כך 2 ו3, ואז שוב נתקלים ב1, שהוא לא 4, אז אנחנו נזכרים ש1 זה האיבר הראשון בb אז בעצם יש לנו התאמה של איבר אחד ואנחנו נמצאים עכשיו באיבר השני בb ואז אנחנו מתאימים את 2, 3 ו4, ומצאנו התאמה!
הבעיה מתחילה כשיש בb חזרות כמו 123124 ואז צריך לעשות עץ, שיגיד לך איפה ההתאמה החדשה, במקרה שנכשלת בנוכחית (לאן לקפוץ אחורה, כמו שקפצנו לאיבר השני במקום לראשון), כי אם יש 123125 אז כבר יש לנו 12 שמתאים להתחלה, למרות שנכשלנו ב5.
זהו icon_smile.gif