סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה גרם לכם/ן לבחור את הניק הספציפי בכלוב?

spanking man
לפני שנתיים • 12 באוג׳ 2021
spanking man • 12 באוג׳ 2021
זה היה הכינוי שלי בשב"כ
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}

Re: אני אוהבת את השירשורר הזההה

RenneWhite כתב/ה:
הייתי באמצע קריאת מאמר חופר ארוך מעצבן. לא היה לי כוח ללמוד כהרגלי . השתגעתי רציתי לטפס על הקיר . באותו הרגע נשבר לי הזין שאין לי וגעגועיי לכתיבה בבלוג שברו אותי. אז שבתי אחרי הפסקה ארוכה מאוד מהכלוב .
לחוקרת שכתבה את המאמר קראו תרזה רנה וויט.
תרזה היה קצת הארדקור עבורי אז הלכתי על רנה וויט.
בדיעבד הבנתי כמה זה מתאים לי ...
משום שיש לי פטיש לשמות מיוחדים, רנה זה שם מיוחד בעיניי ושנית אני לבנה . וויט בריבוע.
אז כך נוצרה רנה וויט (((:

גם לגבי השם שלך תהיתי, איזה כיף זה לקבל תשובות כאלה מעניינות!
NormaJean

נורמה ג'ין.

NormaJean • 12 באוג׳ 2021
חיבתי לגברת הולכת איתי החל מגיל 10 לדעתי. סרטים, הקלטות ישנות, תמונות, מרצ'נדייז. יו ניים איט.
אני מרגישה שיש לי קשר מאוד עמוק, אם כי כמעט אקראי אליה. אני לא טורחת להתעמק בזה אלא לקבל את זה כנתון. אני פשוט אוהבת אותה.
אנקדוטה- כשהייתי בתיכון חלמתי לפתוח בר ולקרוא לו "הנורמה ג'ין". אחרי כמה שנים, כשהייתי בצבא, גיליתי שמישהו הקדים אותי icon_smile.gif [בכל זאת, ירושלמית. מה לי ולברים תל אביבים?!?]

אבל למה דווקא נורמה ג'ין ולא מרילין מונרו?
אם להיות פילוסופית לרגע, אני חושבת שזה בגלל שלא בכל נורמה ג'ין מסתתרת מרילין מונרו
אבל בכל מרילין מונרו, שוכנת בהכרח גם נורמה ג'ין בייקר. וזה, אם תשאלי אותי, מה שהפך אותה למי שהיא.
זה היה סוד הקסם שלה. הנורמה ג'ין שהייתה בה.

מה גם שהיא הייתה כל כך יפה בימיה כנורמה icon_smile.gif
אעיז ואומר שאפילו יותר מבימיה כמרילין.

שבירת מיתוסים:
לא. אין קשר למילה נורמה, נורמלי, נורמטיבי. שום קשר.
לא, למרות חיבתי הנודעת לנקטר האלים, הלוא הוא ג'ין&טוניק, זה גם לא קשור אליו.

שרשור מקסים ♡
שרף אורנים​(אחר)
שרף אורנים​(אחר) • 12 באוג׳ 2021
שרף אורנים הוא שיר של אביב גדג' (ושם אלבום הסולו השלישי שלו). הטקסט מאוד עוצמתי, אני מאוד מחובר אליו ולמוזיקה של אביב גדג'. השם של הבלוג שלי, נקרא גם על שיר שקשור לאביב גדג', שיר הנושא של האלבום הראשון של להקת אלג'יר (נאמנות ותשוקה).
רציתי שם עם עומק ולא משהו גנרי או עם נגיעה מינית כזו או אחרת. שם שאני יתחבר אליו ולעת עתה, אין בכוונתי להחליף כינוי.
RenneWhite

Re: אני אוהבת את השירשורר הזההה

RenneWhite • 12 באוג׳ 2021
Green eyed girl כתב/ה:
RenneWhite כתב/ה:
הייתי באמצע קריאת מאמר חופר ארוך מעצבן. לא היה לי כוח ללמוד כהרגלי . השתגעתי רציתי לטפס על הקיר . באותו הרגע נשבר לי הזין שאין לי וגעגועיי לכתיבה בבלוג שברו אותי. אז שבתי אחרי הפסקה ארוכה מאוד מהכלוב .
לחוקרת שכתבה את המאמר קראו תרזה רנה וויט.
תרזה היה קצת הארדקור עבורי אז הלכתי על רנה וויט.
בדיעבד הבנתי כמה זה מתאים לי ...
משום שיש לי פטיש לשמות מיוחדים, רנה זה שם מיוחד בעיניי ושנית אני לבנה . וויט בריבוע.
אז כך נוצרה רנה וויט (((:

גם לגבי השם שלך תהיתי, איזה כיף זה לקבל תשובות כאלה מעניינות!

שרשור מהמם
איזה כיף לדעת שהניק שלי סקרן אותך ❤️🤩
השוקע
השוקע • 12 באוג׳ 2021
הייתי פעם מישהו אחר, אבל נסיבות החיים הובילו אותי לתקופה שהרגשתי שאני בירידה מכאן ועד הסוף, והייתי צריך להחליף פה שם כי *סיפור ארוך*, אז הנה אני השוקע.
פראנסס
פראנסס • 12 באוג׳ 2021
התשובה לשאלות כגון אז מה את עושה כאן, מה עושה לך את זה בבדסמ, מה את אוהבת בבדסמ, מה את אוהבת באתר וכו' וכו'
L U C I F E R
L U C I F E R • 12 באוג׳ 2021
לב שבור