שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר - מה יותר מעצבן?

FlowerKitty​(אחרת)
לפני שנתיים • 15 באוג׳ 2021

סקר - מה יותר מעצבן?

FlowerKitty​(אחרת) • 15 באוג׳ 2021
גברים שפונים בתואר "זונה" לנשים זרות להם לחלוטין פה, או אלו שפונים לאותן הנשים הזרות ב"מלכתי"?

אני מתקשה להחליט.
    התגובה האהובה בשרשור
''''''''''
'''''''''' • 15 באוג׳ 2021
את מתקשה גבירתי?
FlowerKitty​(אחרת)
תמיד. גם כשכלי הזין במגירה. בגלל זה אני תמיד מבקשת בפיצוצייה את חפיסות הסיגריות עם האזהרה על אימפוטנציה, היחידה שלא מלחיצה.
האיש​(נשלט)

Re: סקר - מה יותר מעצבן?

האיש​(נשלט) • 15 באוג׳ 2021
FlowerKitty כתב/ה:
גברים שפונים בתואר "זונה" לנשים זרות להם לחלוטין פה, או אלו שפונים לאותן הנשים הזרות ב"מלכתי"?

אני מתקשה להחליט.

התחסדות.
התנהגות או אמירה הנעשית על ידי אדם בכוונה לייחס לעצמו מוסריות בעניין מסוים או כתכונת אופי, בעיקר בניגוד למוסר האמתי בו מחזיק האדם ותוך כדי השוואה לאנשים אחרים, פחות מוסריים לכאורה, לעתים להשגת רווח אישי.

צדקנות
התנהגות, תחושה או מצב נפשי שבו אדם חש כי הוא צודק, וכי תחושה זו מקנה לו עליונות מוסרית.

מה יותר מעצבן.
FlowerKitty​(אחרת)
האיש, צר לי שאתה מרגיש ככה. כרגע זו בעיקר פריקה, כי היתה לי הבוקר הצפה קטנה של כאלו (משני הסוגים) גם בתגובות בבלוג ובעיקר בהודעות בפרטי, ונמאס.
פריקה סרקסטית מהסוג הזה בפורום לא באמת עוזרת לשנות את המצב, זה נכון. זה סתם בשבילי לאוורר קצת.

אבל בפרטי ולעיתים גם בתגובות אני לפעמים מסבירה ממש יפה ובלי שמץ של סרקזם, ולפעמים נדמה לי שאפילו מפנימים.
התחסדות או צדקנות אני דווקא מרגישה שאין פה.
אלפא-בטא​(מזוכיסט){נשלט}
בכל מערכת מיון, יש דרגות שונות של ממברנות.
הראשונה ממיינת די בגסות, מעבירה את אלו שעומדים בגדול בתנאי הסף.
משאירה מחוץ לתהליך את מה שלא ראוי מלכתחילה.
hrgiger
hrgiger • 15 באוג׳ 2021
מעצבן באותה המידה, בעיני.
ס א ב
ס א ב • 15 באוג׳ 2021
FlowerKitty כתב/ה:
בגלל זה אני תמיד מבקשת בפיצוצייה את חפיסות הסיגריות עם האזהרה על אימפוטנציה, היחידה שלא מלחיצה.

חשבתי שאני היחיד, ובגלל זה המוכרים בפיצוציה מסתכלים עלי בתמיהה (נו... נגיד שזאת תמיהה) כשאני מסרב לקחת את החפיסה עם האזהרה הזו...

ולעניין השרשור:
נראה לי שיש בעיה עקרונית בהבנה של הפונים אם הם פונים לאותן נשים בדיוק בשני התארים...
האיש​(נשלט)
האיש​(נשלט) • 15 באוג׳ 2021
FlowerKitty כתב/ה:
האיש, צר לי שאתה מרגיש ככה. כרגע זו בעיקר פריקה, כי היתה לי הבוקר הצפה קטנה של כאלו (משני הסוגים) גם בתגובות בבלוג ובעיקר בהודעות בפרטי, ונמאס.
פריקה סרקסטית מהסוג הזה בפורום לא באמת עוזרת לשנות את המצב, זה נכון. זה סתם בשבילי לאוורר קצת.

אבל בפרטי ולעיתים גם בתגובות אני לפעמים מסבירה ממש יפה ובלי שמץ של סרקזם, ולפעמים נדמה לי שאפילו מפנימים.
התחסדות או צדקנות אני דווקא מרגישה שאין פה.

אנחנו באתר הכלוב, הכניסה לאתר מותרת מגיל 18 ומעלה וזה אומר שכולם פה מבוגרים.
זה אמור להיות ברור שרוב מי שנכנס לפה מעוניין להכיר מישהו מישהי בתחום ואכן כמעט כולם פה זרים אחד לשני.
אני לא רואה שוב בעיה בלקרוא למישהו/מישהי אדוני/גבירתי/מלכי/מלכתי וכל כינוי אחר שאינו מבזה (זונה/זבל/אפס/כלב)
יכול להיות שעבר עלייך יום קשה ובתור אישה אני מניח שאת מוצפת בהודעות , אז פשוט תקחי את הדברים בפרופורציה.
FlowerKitty​(אחרת)
האיש, אני חולקת עליך. אני חושבת שהאתר הזה הוא בו זמנית פלטפורמה להיכרויות ופלטפורמה לכתיבה בבלוגים ובפורומים, ושבגלל רב-השימושיות של האתר הגיוני לצפות מא.נשים בוגרים מעל 18 להשקיע את הזמן בעיון מינימלי בפרופיל של כל משתמש/ת שהם רוצים לפנות אליו/אליה, ולשאוב ממנו בקלות את המידע השימושי לגבי האם אותה המשתמשת מעוניינת בכלל בפניות אליה בפרטי או לא.

בנוסף, אני סבורה שכללי הנימוס הבסיסיים (כן, גם באתר מיני במהותו) מכתיבים שפנייה ראשונית תהיה מנומסת. פנייה ראשונית מנומסת בעיניי היא בכינוי שמופיע בפרופיל. כל כינוי אחר - בין אם הוא כביכול מאדיר כמו אדוני/גבירתי/מלכתי ובין אם הוא כביכול משפיל כמו זונה/אפס/כלב - צריך בעיניי להגיע רק בהמשך ההתכתבות ורק אם הובהר שמי שמדברים איתו/איתה מעוניינ/ת ומסכימ/ה שיפנו אליה בכינוי הזה.

לעניות דעתי אני *כבר* לוקחת את הדברים בפרופורציה (: