סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איזה סוגי השפלות

lorsis
לפני שנתיים • 16 באוג׳ 2021

איזה סוגי השפלות

lorsis • 16 באוג׳ 2021
איזה סוגי השפלות עשיתם לנשלט/ת שלכם
או קיבלתם/ן ??
fly high
fly high • 16 באוג׳ 2021
ניוש בכפייה,
גילוח בכפייה,
תספורת בכפייה,
קולר ברחוב,
השפלות מילוליות מול חברות וחברים,
שליטה בלבוש,
סישון במסיבות פומביות
עגילים בכפייה
זה חלק מההשפלות שעברתי בשנים האחרונות.
Fashion kitty​(אחרת)
Fashion kitty​(אחרת) • 16 באוג׳ 2021
אני מתה עלעיכוב או מניעת גמירות, במיוחד אם זה גורם להם להתחנן. עד כמה התחנונים יעזרו לגמרי תלוי אם קמתי על הצד הביצ'י באותו יום.
סגידה לכפות רגליים שאני באופן אישי לא רואה בתור משהו משפיל אבל זאת כם השפלה עבור לא מעט אנשים, מניעת זכויות בסיסיות, כמובן מאוד בזהירות ואף פעם לא משהו קיצוני מדי.
Fashion kitty​(אחרת)
לא מאמינה ששכחתי את אחד האהובים עלי! איסור לשטוף פנים אחרי שגמרתי עליהם 😈
    התגובה האהובה בשרשור
ScatNerd
ScatNerd • 16 באוג׳ 2021
Fashion kitty כתב/ה:
אני מתה עלעיכוב או מניעת גמירות, במיוחד אם זה גורם להם להתחנן. עד כמה התחנונים יעזרו לגמרי תלוי אם קמתי על הצד הביצ'י באותו יום.
י.

זה לא בדיוק השפלה, סתם התעללות. עלי זה לא היה עובד כי אני בחיים לא גמרתי בסשן וגם לא מעוניין.
ברגע שגומרים (גברים הכוונה) היצר המיני יורד לרצפה, אני מעדיף להישאר מתודלק.

מבחינתי ההשפלה הכי גדולה זה שמישהי תשפיל אותי מילולית ליד אנשים אחרים, עדיין לא חוויתי את זה.. אבל אני בטוח שביום שכן זה יעשה לי משהו.
אם זה רק אני והיא בסשן אז קשה לפגוע בי סתם ככה.
ScatNerd
ScatNerd • 16 באוג׳ 2021
השתינו וירקו לי בתוך הפה
קראו לי בשמות גנאי (אפס,לוזר,כלבה, אסלה...כאלה)

כל זה נחמד והכל אבל זה לא באמת הכאיב או פגע בי. לא הרגשתי מושפל.
כל אחד ומה שעושה לו את זה, אבל אצלי זה חייב לבוא ממקום אמיתי.. מקום של לרצות לפגוע באמת.
Fashion kitty​(אחרת)
[quote="BizarreMind"]
Fashion kitty כתב/ה:
י.

זה לא בדיוק השפלה, סתם התעללות. עלי זה לא היה עובד כי אני בחיים לא גמרתי בסשן וגם לא מעוניין.
ברגע שגומרים (גברים הכוונה) היצר המיני יורד לרצפה, אני מעדיף להישאר מתודלק.

השפלה היא עניין די סובייקטיבי סך הכל. מה שאתה חווה כשמשפיל לא בהכרח יהיה כזה עבור מישהו אחר ולהיפך.
ScatNerd
ScatNerd • 16 באוג׳ 2021
אירוני שאצלי ההשפלות הכי גדולות בחיים היו במסגרות לא בדסמיות.
הייתי רוצה לשלב את הרגשות האלו ביחד עם הבסדמ...מקווה שיקרה יום אחד.
elior33​(שולט)
לפני שנתיים • 17 באוג׳ 2021
elior33​(שולט) • 17 באוג׳ 2021
פעם השפטתי עבד מבוגר בבית שלו
זה היה בלילה
הוצאתי אותו ערום לגינה שלו ופקדתי עליו לזחול על האדמה בזמן שאני משפקיץ עליו עם צינור הגינה,
ואחרי שהוא עמד על הברכיים מלוכלך מבוץ , שטפתי אותו כמו ששוטפים בהמה.
puffin​(נשלט)
לפני שנתיים • 17 באוג׳ 2021
puffin​(נשלט) • 17 באוג׳ 2021
לשרת שולטים ליד אנשים שלא מכירים אותי. כל מה שהם רואים ושומעים זה מה שהם יודעים עלי. העירום מולם , החרמנות שכלואה בכלוב, המאמצים לשרת עם שרשראות שכובלות וגומיות שמחברות בין פיטמות וקצות אצבעות הרגליים. המראה שאני רואה בעיניים של הסובבים מין חיוך כזה של ווואאווו איך הוא מושפט יחד עם תראו איזה אפס כלומניק. אני רגיל להציג את עצמי וחושב שיש בי איכויות כאדם ובמצב הזה אני חסר ישע . פשוט גוש בשר שבקושי מבצע מטלות פשוטות (שופ דבר לא פשוט שגלי כאב מהאשכים מכים לך במוח אבל לך תסביר) ומדי פעם סופג אמירות משפילות של חוסר נחת.
זו גם הסיבה שלאחר מכן הכי חשוב לי ברמות מטורפות לספק לרצות רק בשביל לקבל משפט אפילו קטנטן שיוציא אותי מהמצב המנטלי הנחות הזה. בשביל המשפט הזה אני אעשה המון ממש המון עבור השולטים בי