לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתי ״יצאתם״ מול הפסיכולוגית?

Demigod
לפני שנתיים • 26 באוג׳ 2021
Demigod • 26 באוג׳ 2021
התגובות פה משעשעות לגמרי.
מצחיק ללכת לפסיכולוגית כשאתה בעצם מדבר עם עצמך ומקשיב למילמולים והשטויות שיוצאת לך מהפה.
אבל מפחד להגיד מי אתה ושבדסם הוא חלק ממך. החוסר אמון בפסיכולוגית אם היא פרנדלי או לא זה חוסר יכולת להכיר בעצמך ובכוחות שפועלים בתוך עצמך.
זה משעשע.
אז הנה עצה פסיכולוגית: אם אתה לא מסוגל לבטוח באדם שלא ממש איכפת לו ממך ואתה משלם לו להקשיב לשטויות שיוצאות לך מהפה איך אתה תהיה מסוגל לבטוח בכל אדם אחר?

או במילים אחרות - לא חבל על הכסף???

אתה יכול להמשיך לשקר לעצמך מול המראה ולחיות עם המחשבות שסגורות בתוך הקופסא שלך אתה עצמך עם עצמך. אפשר להקביל את זה לאוננות.
אם בחרת בפסיכולוגית שהיא "פרנדלי" אז אתה לא מתמודד עם כל שאר העולם שהוא לא פרנדלי
לא בשביל זה שילמת כסף?
להשלים ולהבין מי אתה?
או ששילמת כסף כדי שהיא "תאשר לך" ?
ואם אתה משלם לה שהיא תגיד לך שהכל בסדר אז היא חייבת לספק לך את הסחורה?
פסיכולוגית זה כמו זונה של מחשבות - זה כמו ללכת למלכה בתשלום.
אם אתה כבר משלם על זה לא תגשים את הפנטזיות שלך?
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לקח לי כמעט שנה לפתוח את העניין אבל מאז התקדמנו יפה ויש לנו דיונים מעניינים ופוריים
היא אפילו הציעה לי רעיונות לסשן MDLG כשהתלבטתי בפניה מה אני יכולה לעשות במסגרת קשר כזה
Animus
Animus • 26 באוג׳ 2021
אני אוסיף שאם קשה לדבר על הכול עם הפסיכולוג (לאחר תקופת הכירות), אז אולי עדיף להחליף פסיכולוג.
פסיכולוג הוא כמו כל אדם אחר, לא לכולם מתחברים ולא עם כולם הטיפול יעבוד.
לכן אם מרגישים חסם כלשהו, אז לדבר על זה ולנסות להוציא או לבדוק עוד אופציות.
dip​(אחר)
לפני שנתיים • 27 באוג׳ 2021
dip​(אחר) • 27 באוג׳ 2021
Intense כתב/ה:
התגובות פה משעשעות לגמרי.
מצחיק ללכת לפסיכולוגית כשאתה בעצם מדבר עם עצמך ומקשיב למילמולים והשטויות שיוצאת לך מהפה.
אבל מפחד להגיד מי אתה ושבדסם הוא חלק ממך. החוסר אמון בפסיכולוגית אם היא פרנדלי או לא זה חוסר יכולת להכיר בעצמך ובכוחות שפועלים בתוך עצמך.
זה משעשע.
אז הנה עצה פסיכולוגית: אם אתה לא מסוגל לבטוח באדם שלא ממש איכפת לו ממך ואתה משלם לו להקשיב לשטויות שיוצאות לך מהפה איך אתה תהיה מסוגל לבטוח בכל אדם אחר?

או במילים אחרות - לא חבל על הכסף???

אתה יכול להמשיך לשקר לעצמך מול המראה ולחיות עם המחשבות שסגורות בתוך הקופסא שלך אתה עצמך עם עצמך. אפשר להקביל את זה לאוננות.
אם בחרת בפסיכולוגית שהיא "פרנדלי" אז אתה לא מתמודד עם כל שאר העולם שהוא לא פרנדלי
לא בשביל זה שילמת כסף?
להשלים ולהבין מי אתה?
או ששילמת כסף כדי שהיא "תאשר לך"
ואם אתה משלם לה שהיא תגיד לך שהכל בסדר אז היא חייבת לספק לך את הסחורה?
פסיכולוגית זה כמו זונה של מחשבות - זה כמו ללכת למלכה בתשלום.
אם אתה כבר משלם על זה לא תגשים את הפנטזיות שלך?

התגובה שלך משעשעת לגמרי, יש לך את זה ביותר יהיר ויומרני?

הנה עצה לא פסיכולוגית: אם אתה לא מסוגל להקליד בנועם, תחסוך משאר האנשים את השטויות שיוצאות לך מהאצבעות. כמה שטויות וזיוני שכל סותרים ולא נכונים בתגובה אחת.
עצה לא פסיכולוגית 2: אל תתן לאנשים עצות פסיכולוגיות אם אתה לא פסיכולוג.
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 27 באוג׳ 2021
אני עובדת על זה מול הפסיכולוגית שלי. נורא קשה לי להכניס אותה למקומות האלה. מפחדת נורא מחוסר הבנה ומפחדת להיכוות. תוהה אם היא נכנסת לפה ומחפשת אותי פה, כי זה מה שאני הייתי עושה במקומה. אבל כנראה יש סיבות לזה שאני לא פסיכולוגית (:
Glitch
Glitch • 27 באוג׳ 2021
קראתי את התגובות כאן וחלקן לא אחראיות בעיניי בשיט. טיפול פסיכולוגי עוזר בעיבוד של טראומה ופגיעה מינית. לא לקבל בכלל עזרה עם דברים כאלה זו חתיכת התמודדות קשה ומורכבת ובודדה מאוד. אולי הוא לא מתאים לכולם, אולי יש מטפלים גרועים, אולי הוא לוקח המון זמן, כסף, מאמץ, הצפה של כאבים בלתי נסבלים, פחד מדחיה ומביקורת, אולי לא כולם חייבים ללכת לפסיכואנליזה או לטיפול דינמי.
אבל את כבר נמצאת באחד, נשמע שאת מתמודדת, ואת מתלבטת כמה לחשוף ואיך ואם בכלל, וגם בשבילי זה היה אחד הדברים הכי קשים ועדיין ממשיך להיות. לקח לי חצי שנה להעלות את הנושא וגם זה קרה בחצי פה ובדקה האחרונה של הפגישה.
אני חושבת שכל צעד שאת עושה הוא הכנה לעתיד וגם התלבטות היא התקדמות בדרך, ואני ממליצה לא לדחוק בעצמך, העיקר הוא לא להעביר לו רשימת מכולת או תיעוד היסטורי, אבל לדעתי חשוב לגעת בדברים שהם חלק ניכר מהחיים שלך ואנחנו נאלצים להסתיר ולמדר אותם בכל מקום אחר במציאות ונשארים איתם לבד בתסבוכת פנימית. לכן גם קשה מאוד להציף אותם בטיפול.
הרי הטיפול נועד כדי לעזור, כדי לאוורר, כדי ליצור קצת סדר. גם לי היה קשה לדבר על דברים מסוימים מתוך מחשבה שהוא לא יכול להזדהות איתי ולכן הוא לא יכול לעזור לי, אבל כמו שהוא לא מבין את החוויה והנישה של בדס"מ בגוף ראשון, הוא לא מבין יותר את החוויה של סכיזופרניה ומחשבות פרנואידיות בגוף ראשון. התפקיד שלו הוא לא להיות שם בגוף ראשון, אלא להקשיב לחוויה הזו שלך ולעזור לך.
אני מבינה איך ניסיון והבנה בעולם הבדס"מ עוזרים לתחושת הנוחות ואני לא מזלזלת במי שדורש זאת כדי להגיע לטיפול, אני מניחה שאנשים רבים חוו יחס קשה ושיפוטי ממי שהיה אמור לטפל בהם, לקבל אותם ולסייע להם, אבל במקרה הספציפי שלי הסתדרתי גם בלי.
    התגובה האהובה בשרשור
Alpha Bond
Alpha Bond • 27 באוג׳ 2021
תאמיני לי שהפסיכולוגית שלך כבר יודעת את כל מה שאת יודעת על עצמך ובעיקר את מה שאת יודעת על עצמך וגם מה שאת חושבת שהיא לא יודעת עלייך, אז כך שאם את רוצה שהטיפול יצליח אין לך טעם להסתיר דברים כי פסיכולוגים קוראים אנשים כמו ספר פתוח