בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן דיגדוגים

mikel1995
לפני שנתיים • 24 באוג׳ 2021

סשן דיגדוגים

mikel1995 • 24 באוג׳ 2021
מישהו/מישהי פה עבר סשן דיגדוגים וזוכר את זה כחוויה טובה ורוצה לשתף?
התנסתי פעם רבות בסשן דיגדוגים אך ברוב במקרים עם פרטנריות שלא מהפטיש ופשוט אהבו אז זרמו
נראה שדיגדוגים בסוף כיף לכולם גם מי שלא בפטיש הזה
דגדוגים וזה
לפני שנתיים • 24 באוג׳ 2021
דגדוגים וזה • 24 באוג׳ 2021
אני נושא בפטיש המושלם הזה באופן מלא מכיר את העולם הזה לומד אותו ויודע שזה הדבר הכי מחרמן שיש לסדיסט ומזוכיסט כמוני
בעזרת השם אמצא פרטנרית למשחקי נקמות במתקני קשירה שנבנה ביחד icon_smile.gif בכל אופן שמח לראות שיש עוד אנשים כמוני
tal tickle
לפני שנתיים • 25 באוג׳ 2021
tal tickle • 25 באוג׳ 2021
יצא לי לא מעט. לא מאות או הרבה עשרות של פעמים, אבל לא מעט.
ואני יכול רק לומר שהמציאות עולה על כל דמיון בפטיש הזה. כמה שמדמיינים שהוא נפלא, לא מבינים עד שעושים כמה הוא עוד יותר נפלא.
רק בודדות היו פטישיסטיות דגדוגים לפני זה, אפשר לספור אותן על יד אחת. היתר היו כמו שכתבת סקרניות שרצו לנסות (ואין לי שום דבר נגדן, להפך, כל המרבה להסתקרן ולנסות הרי זה משובח).
על חלק מהסשנים, בעיקר אלה שאני רואה כציון דרך ששינה לי את החיים, תוכל לקרוא בבלוג שלי אם תדפדף מספיק אחורה.
שקט וחייכן​(נשלט)
לפני שנתיים • 25 באוג׳ 2021

רציתי לנסות

שקט וחייכן​(נשלט) • 25 באוג׳ 2021
תמיד רציתי לנסות סשן דגדוגים ע"י גבר, אף פעם לא יצא.
מה שמדהים הוא שהאורגזמה הראשונה שלי בחיים(!) הייתי מקריאה של ספר שהיה בו תיאור מפורט וגרפי של המשתתפים, של "עינוי דגדוגים" בסין העתיקה.
Boundy​(נשלט)
לפני שנתיים • 28 באוג׳ 2021
Boundy​(נשלט) • 28 באוג׳ 2021
יצא לי להתנסות עם מדגדגים לא מנוסים שלא ממש מהפטיש הזה, וזה לא תמיד היה מוצלח. עם מדגדגים שזה הפטיש שלהם זה היה מאוד מוצלח
mikel1995
לפני שנתיים • 28 באוג׳ 2021
mikel1995 • 28 באוג׳ 2021
ומה לגבי השולטות והנשלטות?
אף אחת לא מתחברת לנושא?
טווינק צעיר
לפני שנתיים • 30 באוג׳ 2021
טווינק צעיר • 30 באוג׳ 2021
בטח
פעם קשרתי פרטנר בעירום ודגדגתי אותו במשך שעות בכל הגוף, זה היה כיף ברמות.
ופעם אחרת פרטנר התחיל לדגדג אותי בבית שחי בזמן שהוא מצץ לי, זה ממש הפתיע אותי וגמרתי תוך כמה שניות
dolevrakk
לפני שנתיים • 31 באוג׳ 2021
dolevrakk • 31 באוג׳ 2021
האמת מעניין לשמוע חוות דעתם של נשלטים/ות ושולטים/ות.

פעם חוויתי חוסר אונים מטורף, מוחלט בלי יכולת לזוז וכשהתחילו לדגדג אותי זה ממש עשה לי את זה

מישו גם חווה משהו דומה?
mikel1995
לפני שנתיים • 1 בספט׳ 2021
mikel1995 • 1 בספט׳ 2021
חד משמעית יש משהו בדיגדוגים וחוסר אונים
מעבר לזה דיגדוגים זה משהו פחות מאיים לחלק מהאנשים מאשר כאב, יחד עם זאת האיום והפחד מדיגדוגים גדול פעמים יוצא מכאב
יש אזורים בגוף שאנשים יכנעו במהרה מרוב רגישות
אם אפשר לפרסם לינקים לסרטוני הדגמה שכל הפורום יראה זאת אחלה אופצייה לחשיפה לנושא
tal tickle
לפני שנתיים • 1 בספט׳ 2021
tal tickle • 1 בספט׳ 2021
לא חושב שזה מקובל פה. מי שירצה יכול למצוא החל מפורומים יעודיים לנושא וכלה בפורנהאב.