שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאנץ' indaclub - ב-1.9

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנתיים • 26 באוג׳ 2021

מאנץ' indaclub - ב-1.9

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 26 באוג׳ 2021
הנה הודעה של מארגן המאנץ':
=====

https://bit.ly/2UqGBP7

נו, הגיע זמןicon_smile.gif
כמו שחלק מכם יודע - אני מזמן מתכנן להתחיל להזמין חברי הקהילה הבדס"מית למועדון החדש - BARTER
בשלב ראשון - אני רוצה שפגישות חברי הקהילה יהיו יותר תקופות, עם יותר הרגשה של בית, מצד שני - שלא נתחיל עם עוד ליין (כמה, כמה ליינים צריכים בקהילה מסכנה הזאת)
אני רוצה שיהיה מקום, שלא משנה מה - שם תוכלו לפגוש חברים לשיחה, דרינק, היכירות, החלפת חוויות, פעילות מלמדת או ... או 🙂
וזה בלי לקרוע את הכיס.
לכן - אנחנו מתחיליםicon_smile.gif)

מאנץ indaclub - הראשון מסוגו - נתחיל ביום ד' 1.09, בשעה 20:00, נשאר עד חצות וקצת יותר, בכל זאת - מחר עבודה. בעתיד ננסה לקיים גם ביום ב', כשעינבר לא תקיים בשני את מוזה - אני לא מתכוון לדרוך לאף אחד אל רגל.
המקום הוא בא"ת חולון, נגיש, עם חניה וגם עם תח"צ. כתובת אמסור לנרשמים, הכניסה רק לנרשמים. מועדון יהיה סגור לחברי קהילה בדס"מית בלבד. מי שלא חבר בה - לא נכנס, כי גם אין למה.
מועדון בנוי טוב, לא קטן, לא גדול, בנוי בדיוק כמו שאני תמיד רציתי... וגם, כמו שאומרים בחוגים מסויימים - מצוייד 🙂
פורמט של indaclub יהיה פשוט וברור - ערב בירה. לא לדעוג, מי שלא שותה בירה - יהיה סיידר, שתיה קלה, שתיה חמה - הכל טוב. יהיו נשנושים ליד בירה, אבל אוכל - אוכל לא יהיה. ראיתי איך נזרקים מגשי פיצה במאנצים - חבל.
ומה יהיה אפשר לעשות שם? קודם כל נכיר. נדבר, נעביר זמן, נחליף חוויות, מי שירצה - יש מקומות לסשנים, מי שלא - זה מאנץ, הכל טוב. אין דרסקוד, לא צריך.
במקום יש חדר עישון, לא מעשנים מחוצה לו.
עלות השתתפות - 80 ש"ח, 4 בירות או סיידר (330, בקבוק) כלולות בזה, סוגים - תראו בפוסטר, לא נקמצן 🙂 תשלום בביט (אם יש בעיה - אפשר גם מזומן בכניסה, אבל תשתדלו כמה שפחות, בבקשהicon_smile.gif)

מספר לביט וכתובת הגעה אמסור לנרשמים. נרשמים רק בהודעה פרטית.
אם יש שאלות - אפשר כאן, אפשר בפראטי.
בתגובה ראשונה אפרסם כמה תמונות מהמקום, להתרשמות icon_smile.gif)
תבואו, יהיה כיף!!!
=====

בקישור שבתחילת ההודעה ניתן למצוא עוד מידע (כולל מספר הביט של המארגן ותמונות של המקום).
ניתן ליצור קשר עם מארגן המאנץ' גם בכתובת מייל vavilon@gmail.com
icon_cool.gif
    התגובה האהובה בשרשור
hrgiger
לפני שנתיים • 26 באוג׳ 2021
hrgiger • 26 באוג׳ 2021
נשמע מעניין.
Vavilon​(שולט)
לפני שנתיים • 27 באוג׳ 2021
Vavilon​(שולט) • 27 באוג׳ 2021
זה גם נראה לא רע בכלל icon_smile.gif
הלן הדובה