צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לגבי פטיש של דומיננטיות וכניעות

MnS
MnS
לפני שנתיים • 30 באוג׳ 2021

שאלה לגבי פטיש של דומיננטיות וכניעות

MnS • 30 באוג׳ 2021
יש משהו שגורם לי לבלבול מאוד כבד בחיים.

בערך מגיל 4 אני זוכר שהיו לי כל מיני פנטזיות מלוכלכות על scat ותמיד תחת של נשים מבוגרות היה מושך אותי כבר מגיל 4.
אני זוכר שהייתי עושה דברים כמו להריח את המושב של השכנה מתי שהיא הייתה באה לשבת אצלנו וכל זה עוד בגילאים 4 ו 5 (ולדעתי זה די מוזר.)
בתור ילד ידעתי לצייר מאוד יפה ואני זוכר שהייתי נהנה לצייר כל מיני גולגלות ומתי שהייתי חרמן אהבתי לצייר פנים של מישהו ומישהי מחרבנת לו לתוכם.
היו לי פנטזיות על זה שמישהי יושבת לי על הבטן ואז עם הזמן ככל שגדלתי זה עבר מהבטן לפנים.

אף פעם לא התייחסתי ברצינות לפנטזיות האלה וחלקם היו באות והולכות בתקופות. (למשל הקטע עם ה scat היה מאוד תקופתי ואז נעלם לשנים.)
הקטע עם הישיבה על הבטן נעלמה עם הזמן לתמיד אבל הפייסיטינג נשאר מאז ועד היום.

פוט פטיש אף פעם לא עניין אותי מתי שהייתי קטן ורק לקראת גיל 30 זה משהו שהתחיל איכשהו לעניין אותי.

מה שמבלבל אותי זה שהיה לי למשל חבר שתמיד אמרנו שהוא פטישיסט כי הוא היה הסטריאוטיפ המושלם של סרטוט. תמיד מתי שהוא היה יוצא עם בחורות הוא היה מתחיל לשלם להן על הטלפון והן היו תמיד מזלזלות בו ומתייחסות אליו כמו לסמרטוט רצפה והיו בוגדות בו עם הזמן. הוא הציע בחיים שלו 4 פעמים להתחתן ו 4 פעמים סירבו לו כי הוא תמיד היה מציע את זה דווקא בתקופה רעה בקשר שבה הכי לא מתאים להציע ולכן אני תמיד חשבתי שזה היה כמו מעשה מניפולטיבי שנבע מניסיון נואש שלו להשאיר איתו את הבחורה. הוא תמיד היה נראה כאילו הוא מאוד נדלק מנשים ביצ'יות ושתלטניות שהיו עושות לו פשוט את המוות והוא תמיד הלך על סוג כזה של נשים ואני תמיד הייתי בדיוק להיפך ממנו בקטעים האלה למרות הפטישים שלי.

ההבדל ביני לבינו הוא שהוא היה כזה במציאות ואני הייתי מאונן על פנטזיות כאלה כל הזמן אבל במציאות אני תמיד הייתי הצד הדומיננטי במערכות יחסים שלי ותמיד הייתי יוצא עם נשים שאפשר להגדיר בתור נשים כנועות שתמיד היו נשענות עלי מבחינה רגשית וחיפשו שאני אהיה המוביל בקשרים שלנו. הן היו הצד החלש והתלותי ואני הייתי הבוס בוא נגיד ככה אבל במקביל תמיד הסתכלתי עליהן מלמעלה על זה שהן היו כאלה וגם אני נמשכתי תמיד לנשים ביצ'יות אבל מתי שאני הייתי בקטע עם אישה ביצ'ית זה תמיד היה משחק אגו אחד ענקי שבו היא מנסה לשלוט בי ואני מנסה לשלוט בה וזה בדרך כלל היה מסתכם בקשר שהיה רעיל וכאוטי עם סקס פה ושם אבל שום דבר רציני לטווח ארוך.

אין לכם מושג כמה זמן העברתי בניתוח והרהורים לגבי הדברים האלה ולמה זה דווקא ככה כי יש למשל אנשים כמו החבר הזה שתיארתי שהוא כזה והוא בסדר עם זה ולא מנסה לשנות את זה ויש את הסטריאוטיפ ההפוך אליו שזה הגבר השולט והוא סגור על זה שהוא שולט ופשוט הולך על מישהי כנועה וזהו ויש אותי שמצד אחד אני ככה ומצד שני אני ככה ומשגע אותי שאני נמשך לשני דברים הפוכים במקביל. בסדר שבמציאות אני בתפקיד הדומיננטי אבל למה הפנטזיות שלי הן לא בהתאם במציאות?..

עם השנים שמתי לב שככל שיש לי יותר בעיה עם הפטיש הזה ככה הוא מתבטא יותר ויותר וככל שאני נהיה יותר דומיננטי בחיים שלי ומתאים דווקא לתפקיד של השולט, ככה הפנטזיות שמייצגות את ההיפך ממה שאני מייצג במציאות מתחזקות וזו בעצם הסוגיה שמטרידה אותי כל כך.

הייתי רוצה לשמוע את דעתכם בתור אנשים שמבינים בדברים האלה ואולי הרבה יותר ממני.
    התגובה האהובה בשרשור