סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פייסיטינג

מרום פנטזיונר​(נשלט)
לפני שנתיים • 21 בספט׳ 2021

פייסיטינג

חדש מאוד פה אמנם אבל בכל זאת מנסה ללא הצלחה ולא מבין: מדוע אני לא מצליח למצוא מישהי שתיאות לשבת לי על הפנים ואף לשאוב מכך הנאה .הנאה הדדית? מה, זה באמת כל כך מוזר ? ואם כן ,הבנתי שזה המקום למצוא ולהנות מסוגיי מוזרויות למינהן.אז למה לא הולך לי ???
בכל מקרה מי שתרצה להתרשם בדיוק מה כוונתי תציצי בבקשה בתמונת הנושא שמופיעה בפרופיל שלי כי כמו שאומרים : " תמונה שווה אלף מילים ".
מקווה לבשורות טובות.
שנה טובה לכולכם/ן
Boy Toy
Boy Toy • 21 בספט׳ 2021
הצצתי בפרופיל שלך ואני יכול לתת שתי סיבות מרכזיות לעניין:
1. אף אחת לא מחפשת רק פנים לשבת עליהן. הן רוצות להכיר את הבנאדם. כתיבת בלוג שבו תספר קצת על עצמך ותתאר פנטזיות שעושות לך את זה - בהחלט יכולה לעזור.
2. המילה ״נדיב״. זה שם קוד לזנאי שכנראה ירחיק את רוב הנשים באתר ממך כמו מאש. מומלץ בחום למחוק אותה.

בהצלחה icon_smile.gif
ScatNerd
ScatNerd • 21 בספט׳ 2021
מה שהוא אמר ☝️
שולטות כאן מחפשות "להכיר לעומק" וכל מיני חארטות כאלה.. אל תצפה למצוא כאן סאדיסטית שנהנית להשפיל גברים לשם ההשפלה בלבד.
Hussy
Hussy • 21 בספט׳ 2021
מה כל כך סוטה ומוזר בדבר הזה, שאתם מתארים כמשהו לא בר השגה, או כקשה להשגה?
בעיניי זה הכי ונילי וטריוויאלי בעולם.
    התגובה האהובה בשרשור
Madame T​(שולטת)
לפני שנתיים • 22 בספט׳ 2021

Re: פייסיטינג

Madame T​(שולטת) • 22 בספט׳ 2021
amarom כתב/ה:
חדש מאוד פה אמנם אבל בכל זאת מנסה ללא הצלחה ולא מבין: מדוע אני לא מצליח למצוא מישהי שתיאות לשבת לי על הפנים ואף לשאוב מכך הנאה .הנאה הדדית? מה, זה באמת כל כך מוזר ? ואם כן ,הבנתי שזה המקום למצוא ולהנות מסוגיי מוזרויות למינהן.אז למה לא הולך לי ???
בכל מקרה מי שתרצה להתרשם בדיוק מה כוונתי תציצי בבקשה בתמונת הנושא שמופיעה בפרופיל שלי כי כמו שאומרים : " תמונה שווה אלף מילים ".
מקווה לבשורות טובות.
שנה טובה לכולכם/ן

למה אתה לא מצליח למצוא כאן מישהי כזאת?
כי אתה מחפש אוביקט ממין נקבה, שיגשים לך את הפטיש שלך ותו לא.
מה שאתה מתאר הוא משהו קר ומנוכר ואין בזה שום דבר מושך או מעניין.
לא הפטיש מוזר אלא הציפיה, שמישהי תרצה לשמש כ'כלי' למימוש הפטיש שלך ללא שום דבר מעבר לכך.
מרום פנטזיונר​(נשלט)

Facesitting

בוודאי שאכפת לי .מצפה למישהי אינטלגנטית,נקייה ואיכותית והכי חשוב,פתוחה וכנה.כמוני
מרום פנטזיונר​(נשלט)

Re: פייסיטינג

Madame T כתב/ה:
amarom כתב/ה:
מקווה לבשורות טובות.
שנה טובה לכולכם/ן

למה אתה לא מצליח למצוא כאן מישהי כזאת?
כי אתה מחפש אוביקט ממין נקבה, שיגשים לך את הפטיש שלך ותו לא.
מה שאתה מתאר הוא משהו קר ומנוכר ואין בזה שום דבר מושך או מעניין.
לא הפטיש מוזר אלא הציפיה, שמישהי תרצה לשמש כ'כלי' למימוש הפטיש שלך ללא שום דבר מעבר לכך.
מרום פנטזיונר​(נשלט)

Fasesitting

ממש לא נכון ההתייחסות שלך למודעה שםירסמתי אני לא מחפש אובייקט,אני לא קר ומנוכר וזה לא הוגן לומר עלי דברים כאלו בלי שבגלל תדעי מי אני .יש לי כבוד רב לזולת,בין אם זו אישה או גבר ומה שנכתב הוא ממש פוגע ורחוק מהמציאות .יש כלל פשוט שאומר שאין לדון ולדפוט איש טרם שהכרתי אותו לעומק..ואת לא מכירה אותי וטעית מאוד!