שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פייסיטינג

מל(ק)ה​(שולטת)
לפני שנתיים • 22 בספט׳ 2021
מל(ק)ה​(שולטת) • 22 בספט׳ 2021
ככה:

מעוניין אל ורק בפייסיטיג ,לא סקס רק ישיבה על פניי ע" י שתי בנות.אן זה מתאים אנא רשמו את המחיר הנדרש נוכל חתאם05....
המלט
לפני שנתיים • 23 בספט׳ 2021

Re: Facesitting

המלט • 23 בספט׳ 2021
amarom כתב/ה:
אני לא ממש מסכים .לא אטרקטיבי אולי לגבייך אבל לא ייתכן שיש נשים דאוהבות רוצות בכך? כמו שישנם גברים שאוהבים למעוניינים בזה.זה לא נכון לעשות הכללה גורפת לגבי כל הנשים וזה טעות גדולה לראות בפנייה שלי כסוג של זילזול או חוסר כבוד .אם היית מכירה אותי היית נוכחת עד כמה הדברים שנכתבו בתגובות,אינם אופייניים לי,בלשון המעטה .שיהיה לך מועדים לשמחה!

חגים וזמנים לששון!

צ׳מע, 60 לא אטרקטיבי. גם 50 זה לא משהו. המציאות היא פחות או יותר כזו:
פייסיטינג ממישהי בת 30 מינוס בלי להסתיר את הגיל שלך: 600-700 ש״ח לשעה. מלכות בתשלום פוטנציאליות: כמעט כולן.
פייסיטינג ממישהי בת 30 מינוס עם להסתיר את הגיל שלך: שוגר-בייבי. בערך 5000 ש״ח לחודש.
פייסיטינג ללא הגבלות גיל : חינם, במפגשים לגיל השלישי.
מרום פנטזיונר​(נשלט)
לשלול, לבקר,לפסול ואף לגדף זו דרך מאוד שכיחה ומסתבר שפה אפילו יש תחושה של תחרות בתגובות השונות : מי תהיה יותר עוקצנית והסגנון של מי יהיה יותר ססגוני במתן הביקורת ..אחת, ולו רק אחת לא חשה שאולי מדובר פה במישהו שבאמת ובתמים מצא עוז בנפשו לצאת מהארון הנורמטיבי שלו ולחשוף בגילוי לב את חלומו הגנוז?..אחת, ולו רק אחת לא חשה שיש פה ישירות אדם שאומר בגילוי לב במה חפצה נפשו ולא מתנסח באמצעות מגילות דמגוגיות והתפלספויות שנונות כפי שנהוג פה אלא פשוט קם ואומר -זה אני,ולא עשיתי שום דבר רע פשוט ,זה מה שאני משתוקק לו..האם ראוי בשל כך לכנות אותו " זנאי"?, האם נכון לשלוח אותו בשל כך לקבל שרותי מין בתשלום? האם זה הוגן לקבוע ולהחליט שהוא מזלזל בנשים ואין בו כבוד וכיבוד ?..אין אחת אפילו שתגיד שזה מרגיש כמעט כמו לינץ' תגובתי בלי לחשוב רגע אחד ולחשוב,אולי הוא פשוט מבקש למצוא מישהי לחוק עימו את הנושא שהוא מייחל לממש..מה לא בסדר עם זה? למה בשל כך הוא הופך להיות מטרה לכל כך הרבה חיצים ארסיים?
חבל, באמת חבל ומאכזב שמה שמקובל פה זה ישר ביקורת מתלהמת ( בלשון המעטה ) ואפילו לא מידה זעירה של נסיון ונכונות להבין...
Lady cbt​(שולטת)
Lady cbt​(שולטת) • 23 בספט׳ 2021
יש כמה אנשים שנתנו לך עצות מעשיות למצוא את מה שאתה מחפש, כמו בוי טוי או הקנדי, וגם הרבה נשים (ואני ביניהן) שלא סתם שלחו חיצים ארסיים אלא הסבירו לך את הסיבות לסירוב ולרתיעה שלהן מההודעות הקרות והישירות שלך בלי רצון להכיר אותן קודם (כמו שאמרת שחשובה לך אינטליגנציה ואופי נעים) אלא נטו התייחסות לאיבר המין שלהן.
אתה אדם בוגר ומסוגל להבין שעצם האמירה הברורה של הרצונות שלך לא תממש לך אותם, כמו שאם אעמוד ברחוב ואגיד בקול רם וברור שאני רוצה ארוחת גורמה, לא כולם יאותו לתת לי אותה מיד רק כי ביטאתי את רצוני. קל וחומר אקט מיני עם אדם זר - עם כל כמות הסטיות שלנו - אנחנו עדיין בני אדם. קודם כל בני אדם. ולבני אדם צריך להגיע עם חיבור והתאמה, ולא מספיק לחלוק את המשיכה לאותו אקט.
אם אקביל את זה לעולם הונילי ולסקס רגיל - עצם העובדה שמישהו בתול, לא תגרום לי לרצות לשכב איתו. עצם העובדה שאדם זר בא ואומר לי "לא רוצה לדבר איתך, בלי התפלספויות ועניינים כאלה - את רוצה לשכב איתי? כן כן, לא לא" זו פניה קרה ולא נעימה שרואה בי רק מימוש לרצון שלו, בלי להתייחס אליי כאדם אלא רק כאובייקט מיני.

ועוד משהו, כתבת שאתה מעוניין להישלט באמצעות פייסיטינג, ואתה לא מעוניין בשום דבר אחר, רק ככה. אז יש קטע כזה לנשים, ולשולטות בפרט - שאוהבות לבחור במי לשלוט ואיך, ולא אוהבות שאדם אומר להן מה לעשות בו. זה נקרא שליטה מלמטה. "תעשי בי מה שארצה ואיך שארצה, ואבצע את רצונך אם יתאים לי". זה לא עובד ככה.

אני בטוחה שאתה מסוגל להבין את הדברים שכולם כתבו לך, בהיגיון, בענייניות ולא רק כהשתלחות (שאתה מפרש כך בשל רגשות הדחיה שאתה חש מהסירובים הרבים של כולן עד כה). קרא את הדברים כמו שהם (ולא מתוך הרגשות השליליים שצפים בך מעצם קריאתם) והפק מהם את המידע שנתנו לך, לשיפור בהמשך, ואולי כך תמצא את מי שאתה מחפש.
בהצלחה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי ספט' 23, 2021 9:25 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 23 בספט׳ 2021
אתה זה שפתחת שרשור ובו הבעת את עוגמת הנפש העזה שנגרמה לך מכך ש'לא הולך לך'.
התגובות שקיבלת ניסו להסביר לך למה ומדוע לא הולך לך. לאף אחד אין בעיה עם הפטיש עצמו אלא עם אופן ההתנהלות שלך.
פנית לאינספור נשים כאן, בגילאים שונים בפניה שלא ממש מכבדת, בצורה מחפיצה - בואי תגשימי לי את הפטיש שלי.
יש כאלו שאף הצעת להן כסף.
אתה לא ילד צעיר, שלא התנסה עדין בהוויות העולם, כך שיש משום התחסדות והיתממות רבה בתגובה האחרונה שלך.
אולי לאור כל התגובות הנ"ל תבדוק את *עצמך*? אולי בכל זאת משהו באופן הפניה שלך לא היה נכון או ראוי?
או שכולם טועים ורק אתה צודק?...
Fashion kitty​(אחרת)
Fashion kitty​(אחרת) • 23 בספט׳ 2021
amarom כתב/ה:
לשלול, לבקר,לפסול ואף לגדף זו דרך מאוד שכיחה ומסתבר שפה אפילו יש תחושה של תחרות בתגובות השונות : מי תהיה יותר עוקצנית והסגנון של מי יהיה יותר ססגוני במתן הביקורת ..אחת, ולו רק אחת לא חשה שאולי מדובר פה במישהו שבאמת ובתמים מצא עוז בנפשו לצאת מהארון הנורמטיבי שלו ולחשוף בגילוי לב את חלומו הגנוז?..אחת, ולו רק אחת לא חשה שיש פה ישירות אדם שאומר בגילוי לב במה חפצה נפשו ולא מתנסח באמצעות מגילות דמגוגיות והתפלספויות שנונות כפי שנהוג פה אלא פשוט קם ואומר -זה אני,ולא עשיתי שום דבר רע פשוט ,זה מה שאני משתוקק לו..האם ראוי בשל כך לכנות אותו " זנאי"?, האם נכון לשלוח אותו בשל כך לקבל שרותי מין בתשלום? האם זה הוגן לקבוע ולהחליט שהוא מזלזל בנשים ואין בו כבוד וכיבוד ?..אין אחת אפילו שתגיד שזה מרגיש כמעט כמו לינץ' תגובתי בלי לחשוב רגע אחד ולחשוב,אולי הוא פשוט מבקש למצוא מישהי לחוק עימו את הנושא שהוא מייחל לממש..מה לא בסדר עם זה? למה בשל כך הוא הופך להיות מטרה לכל כך הרבה חיצים ארסיים?
חבל, באמת חבל ומאכזב שמה שמקובל פה זה ישר ביקורת מתלהמת ( בלשון המעטה ) ואפילו לא מידה זעירה של נסיון ונכונות להבין...

אולי הוא היה מקבל תגובות אחרות, אם הוא לא היה שולח את אותה הודעת קופי פייסט לחצי מהנשים כאן, כולל כאלה שפניות מבני גילו הן גבול מבחינתן.
מרום פנטזיונר​(נשלט)

Facesitting

נכון,אז טעיתי ההתנהלות שלי וזה משום שאני חדש ועוד לא הפנמתי את הפורמט פה.אז מה? זה מצדיק את כל מה שבא כתגובה לאחר מכן?
Lady cbt​(שולטת)
Lady cbt​(שולטת) • 23 בספט׳ 2021
שוב אתה מתייחס לדברים מתוך קריאה רגשית ולא עניינית של הדברים עצמם. קרא את מה שאנחנו אומרות ואומרים - הסבירו לך איך הפניה נתפסת ואמרו לך מה לעשות כדי לשפר אותה ואיך להתייחס לנשים כדי להעלות את סיכוייך לקבל את מה שאתה רוצה. זה העיקר.

כל שאר ה"מסביב" הוא רק טפל.