צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם מלכות בתשלום זה לגטימי?!

אוריציני​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 13 במאי 2004

האם מלכות בתשלום זה לגטימי?!

אוריציני​(מתחלף) • 13 במאי 2004
התופעה המוכרת כל כך נראת בעיניי שנויה במחלוקת ולא מתאימה.
רבים יסכימו איתי שמערכת שליטה בין גבר ואישה או אישה וגבר היא מערכת אישית הדורשת אמון ו מידה מסוימת של אינטמיות, אך איפה האמון ב:שליטה בתשלום?
מדוע יש רק מלכות בתשלום ולא אדונים בתשלום?
האם זה בגלל מחסור במלכות מתאימות, שיש צורך לשלם להם כדי שישלטו בגברים?
זה לא עושה את הקהילה זולה במידה מסוימת?

אנפת לילה

בטח לגיטימי

אנפת לילה • 13 במאי 2004
כל זמן שיש ביקוש ויש היצע.
רק צריך לקרוא לילד בשמו.
כמו כל שירות מין בתשלום .......
Demi
Demi • 13 במאי 2004
תראה
מי שמחפש סשן והביתה מתאימה לו מלכה בתשלום
מי שמחפש ריגושים עם נשים שונות ורק במסגרת הריגוש זה מתאים לו
מי שאין לו בבית מה שהוא צריך זה מתאים לו
מי שלא יכול לקבל בחינם לפעמים צריך לשלם

לי אישית זה לא מתאים כי זה מרגיש לי זר, מנוכר, מישהי שלא רוצה להיות איתי כי היא נהנת מזה ורק בגלל ההנאה שלה אלא שהיא רוצה כסף בשביל לתת מזמנה, זה לא אומר שהיא לא נהנת מזה אבל זה אומר שההנאה שלה היא ככל הנראה יותר מהכסף ולא ממני, מרגיש לי לא טוב.

כל זה לא פוסל מלכה בתשלום מלהיות אחלה בן אדם ואחלה חברה (ויש לי הרבה ידידות שגם משמשות כמלכות בתשלום) וכל זה לא פוסל מישהי כזאת מלהיות בשבילי יותר מסתם ידידה אבל זה רק פוסל מבחינתי את האפשרות לנהות מסשן שהוא רק לצורך הסשן ושהוא גם בתשלום.

כל זמן שהן עובדות בזה, מתפרנסות מזה, וכל זמן שיש להן לקוחות הרי שלדעתי יש לפרגן לאנשים שיודעים ממה הם נהנים וגם נהנים מזה.
Aiko​(נשלטת){Jake}
Aiko​(נשלטת){Jake} • 13 במאי 2004
לגטימי? וודאי שזה לגטימי. מהסיבה הפשוטה שזה קיים, ועושה רושם שאף אחד לא נפגע מזה. יש הרבה מאוד אנשים שלגביהם בדסמ הוא לא צורך נפשי ולא אורח חיים, אלא פורקן מיני גרידא. ואם סשן בודד עם מלכה מקצועית בתשלום זה מה שעונה על הצורך שלהם, מי אנחנו שנמתח עליהם ביקורת?
השאלה השנייה כבר פשוטה בהרבה. יש מלכות בתשלום אך לא אדונים בתשלום, מפני שיש להן ביקוש רב יותר. אם כבר, השאלה צריכה להיות מדוע אין שפחות בתשלום, אבל אני מניחה שרשימת הסיכונים הארוכה להחריד עונה גם על השאלה הזו.
וחוץ מזה, הבעיה היא לא מחסור במלכות מתאימות, אלא עודף עבדים. icon_smile.gif
שבירה​(נשלטת)
שבירה​(נשלטת) • 13 במאי 2004
יש שפחות בתשלום כבר דורי דורות - המקצוע העתיק בעולם. דברי עם כל נערת ליווי ממצועת ושאלי אותה מה מבקשים ממנה גברים לעשות בשביל כסף.
babywoman​(אחרת)

אני לא כל כך יודעת..

babywoman​(אחרת) • 13 במאי 2004
אבל אני חושבת שזה לא כל כך פשוט...אני חושבת שגורם הכסף מגביר את הניכור, מגביר את ההרגשה שהמלכה "מועילה בטובה" לא בגלל שהיא נמשכת, מעוניינת, יש לה רגשות או איכפת לה בכלל...אלא ההפך, בגלל שלא איכפת לה בכלל, בגלל "אם לא הכסף אז בכלל לא הייתי מתקרבת אליך".....אני חושבת שזה פשוט מעצים את גודל ההשפלה. זה גורם לנשלט להיות במצב מגוחך וחסר אשליות בו הוא יודע שלא רק שהוא נהנה להיות מושפל ושזה "חלק מ..." אלה שזה העיקר ולא בגלל שזה רצונה, אלא בגלל שזה רצונו בעצם והוא אפילו משלם על זה...זה נורא קרוב ללהסתכל על עצמך כמו שאתה, לא?
Aiko​(נשלטת){Jake}
Aiko​(נשלטת){Jake} • 13 במאי 2004
שבירה כתב/ה:
יש שפחות בתשלום כבר דורי דורות - המקצוע העתיק בעולם. דברי עם כל נערת ליווי ממצועת ושאלי אותה מה מבקשים ממנה גברים לעשות בשביל כסף.

ומדי פעם, הם גם מבקשים ממנה להפליק להם על הישבן כי הם היו ילדים רעים. זה הופך אותה למלכה בתשלום? וודאי שלא, וזה עובד גם לכיוון ההפוך.
Homelander​(שולט)

אוי, יופי של שאלה!

Homelander​(שולט) • 13 במאי 2004
באמת שאלתי את עצמי את זה כבר כמה פעמים והתלבתטי אם להעלות את זה בפני הקהילה- היות ואתה כבר עשית את זה, אז אחווה גם אני דעתי.

לדעתי מלכות בתשלום זה בדיוק כמו נערות ליווי, אני לא רואה כל הבדל, אם יש כזה אנא האירו את עיני.
משלמים להם כדי לקיים לבצע איתם כל מיני מעשים מיניים, והרי ידוע שנערות ליווי לא בהכרח חייבות לשכב עם הלקוח, יש כאלה שיבקשו פשוט ריקוד- כך שגם מלכות בתשלום שלא ממש מקיימות יחסי-מין, הן עדיין עושות דברים שמתאים גם לנערות ליווי לעשות.

מה אני חושב על זה? אני אישית לעולם לא אלך אל מלכה בתשלום, אני חושב שקיום יחסי-מין זה משהו שדורש כמה דברים, וגם אם זה רק סטוץ (שזה לדעתי לגיטימי) לשלם כדי לעשות את זה, פשוט לא נראה לי ולא ארחיב למה משום שרוב הסיבות כבר נאמרו פה.
העניין לדעתי שמבדיל באיזושהי מידה מלכות בתשלום מנערות-ליווי, זה שהן עושות גם טיפולים- דברים שהם יותר פסיכולוגים, אבל אני חושב שבשביל זה נועדו המומחים לתחום ולא כל-מיני מלכות...

והזכירו כאן גם שפחות בתשלום- אכן, זה מוזר שאין דבר שכזה היות ושפחה בתשלום זה מאד קלאסי... אבל אני מסכים עם מה שנאמר פה שזה כנראה בגלל כל הסיכונים הכרוכים בזה.
kamor​(נשלט)
לפני 19 שנים • 29 במאי 2004
kamor​(נשלט) • 29 במאי 2004
לגיטימי בהחלט .

אבל לי אישית זה הורס את כל הפנטזיה .

.
TV_Eye​(שולט)
לפני 19 שנים • 29 במאי 2004
TV_Eye​(שולט) • 29 במאי 2004
דרך אגב יש גם דומים בתשלום הם רווחים בעיקר בקהילה ההומו סקסואלית אבל יש גם דומים בתשלום הטרוסקסואלים

וגם יש בהחלט שפחות בתשלום אפילו כאן היתה אחת כזאת