שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלת Chastity - המשך

זן​(נשלט)
לפני שנתיים • 14 באוק׳ 2021

שאלת Chastity - המשך

זן​(נשלט) • 14 באוק׳ 2021
נשים נשגבות וחברים יקרים.

אני כרגע ממתין בסבל רב ל Chastity חדש שהזמנתי מארה"ב.

בינתיים אשמח להתייעצות נוספת עם חכמות וחכמי הכלוב.

יש פה אנשים עם ניסיון אמיתי להיות עם כלוב אמיתי סגור לפרק זמן ממושך?

איך עוברים הלילות ככה (אם בכלל)?

האם יש למישהו ניסיון עם הכלוב Crazy Dragon כמו זה בקישור ואיך הייתה החוויה איתו?

https://fetishdeal.co.il/Crazy-Dragon-L-%D7%97%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%AA-%D7%A6%D7%A0%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%92%D7%91%D7%A8-%D7%9E%D7%A4%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A7-%D7%A9%D7%97%D7%95%D7%A8
Quark{ אישתי}
לפני שנתיים • 14 באוק׳ 2021
Quark{ אישתי} • 14 באוק׳ 2021
כמה טיפים - הראשון - תן לעצמך זמן להתרגל ואל תתחיל מהרבה זמן במכה... הביצים במיוחד יכולות מאד לכאוב אם לא מרכיבים את הכלוב ברוגע מלא וצורה נכונה אז איזי בהתחלה, אח״כ זה יהיה יותר קל ואם הזמן גם אין יותר בעיית נוחות. לאורך זמן הדבר הכי חשוב זה הגיינה אז כדאי לחשוב על ניקיון (תסכימו אולי שאתה חופשי לנקות כשצריך וכו׳ הי/וא עדיין יכולים להחזיק את המפתח אבל חשוב לשים לב לזה.) דבר נוסף - תתכונן להיות חרמן ומגורה בצורה קיצונית - זה מדהים. אפשר לגמור גם עם הכלוב אבל זה כואב icon_smile.gif
זהו - בהצלחה ותתחדש.
    התגובה האהובה בשרשור
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנתיים • 27 באוק׳ 2021
ענןקטן​(נשלט) • 27 באוק׳ 2021
הכי הרבה שהייתי היה כמה ימים, ארבע עם אני זוכר נכון (זה היה די מזמן).
זה יכול להיות לא נעים ויכול גם לכאוב. וצריך לשים לב בין כואב לי כי הזין רוצה להתרומם ולא יכול ובין כואב כי משהו לא בסדר. אני חושב שעם הזמן תוכל להבחין בין הדברים, לכן בהתחלה יש להשתמש בזה לתקופות קצרות, כמה שעות כל פעם.

כמה דברים לשים עליהם לב:
תחושת נימול.
כמו שנרדמת לך הרגל. זה קורה כאשר יש לחץ על עצב. מיד להוריד. לחץ על עצב או חוסר דם לעצב עלול להיות מסוכן.

שינוי צבע.
שינוי בצבע של העור יכול להעיד כי יש לחץ על כלי דם, גם כאן להוריד מיד. חוסר זרימה תקינה של דם יכול לגרום למגוון של בעיות שרצוי להימנע מהן.

כאב חד, בעיקר סביב הטבעת שמקיפה את הזין והבצים.
JesseSY​(נשלט){המלכה קייט}
לפני שנתיים • 27 באוק׳ 2021
אני כבר כמה שנים עם חגורות צניעות שונות, המקסימום שהיה ברצף (למעט הורדות לניקיון) היה קצת יותר מ-30 יום. עד כה בדקתי 3 סוגים שונים ואם החיפוש הוא אחר משהו ללכת איתו לאורך זמן ההמלצה היא ללכת על כלובון שהוא כמה שיותר קטן (גם איברים בגודל ממוצע יכנסו אליו) ואם הוא בנוי נכון אז מה שקורה זה שמרבית ״האיבר״ נשאר בעצם ״בתוך הגוף״ אם כלובון קטן, בינוני או גדול יחסית האיבר נמצא בתוכו וכשהוא מנסה לעמוד אז נוצר כאב הן באיבר והן בביצים שנוצר עליהן לחץ. מהרבה קריאה וחיפושים ברשת קראתי המלצה על ה-holy trainer nub v3 (יש גם גרסה מתקדמת יותר v4 אבל אומרים שהיא פחות טובה ונוחה) והוא הכלובון הכי נוח שהלכתי איתו ואפשר גם לישון איתו, שום כלובון לא ״נוח״ וזה גם חלק מהעניין ועדיין הוא הכי פחות מורגש, הכי פחות לוחץ על שק האשכים והכי נוח להליכה ממושכת.
בכל מקרה ההמלצות שלמעלה טובות ונכונות, להתחיל לאט ולהתקדם משם - כמה שעות, יום, יומיים וכן הלאה ולשים לב מה עובד ומתאים לך, אם יש לחץ או כאב להוריד אותו ולתת מנוחה של כמה ימים ולהיות קשוב לגוף שלך.
בהצלחה

https://www.houseofdenial.com/collections/holy-trainer/products/clear-holy-trainer-v3-nub-chastity-device