אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קראתי פוסט מעניין אשמח לדעתכם

ProfGreen
לפני שנתיים • 15 באוק׳ 2021

קראתי פוסט מעניין אשמח לדעתכם

ProfGreen • 15 באוק׳ 2021
לאחרונה פורסם פוסט באחד הבלוגים.

בפוסט דובר על זוג קינקי שהזמין חבר ונילי אליהם
יושבים נהנים מעשנים ושותים
והזוג נתן הנהון בינו לבין עצמו
ואז בת הזוג קמה וחשפה את עצמה לעיני החבר הונילי, משהו כמו הורדת תחתונים.
בן הזוג אמר לחבר שיש לו הזדמנות לקחת את בת הזוג לחדר השני ולעשות בה כרצונו, וגם הוביל את היד של החבר לכוס שלה שיריח את הרטיבות.

אני מרגיש שזה אקט לא במקום,
אני חושב שזה גובל בהטרדה להזמין חבר לבית
ולגרום לסיטואציה מינית להתרחש מבלי שהחבר הסכים לכך.

ברור, זה יכול להיות סקסי, ברור זה אולי מדליק, אבל לדעתי ממש ממש לא במקום ואני מאוד מקווה שהסיפור הינו בדוי.

בכל מקרה אשמח לשמוע מה דעתכם?
Hussy
Hussy • 15 באוק׳ 2021
קורה שזוגות מתכננים ״להעמיס״ ביחד גבר או אישה, ואני לא רואה בזה דבר רע (טוב, וגם קצת חוטאת בעצמי).

אני יכולה להבין שזה אולי בוטה בעיניך שהיא הורידה את התחתונים ושניהם ניגשו לעניין, אבל אני רוצה להאמין שזה לא הגיע אאוט אוף נואו וור ולפני שעושים דברים כאלה - בודקים את השטח, את התגובות והאם זה באמת מתאים.

ובכל זאת, גם כאן אני רואה פתיינות נטו וגם המון דרכים לצאת מהסיטואציה אם הוא לא מעוניין.
ScatNerd
ScatNerd • 15 באוק׳ 2021
כן, זה לא כאילו אנסו אותו. וחוץ מזה בטח הכירו אותו וידעו שלא תהיה לו בעיה עם זה.
הלוואי והיו לי חברים כאלה (או חברים בכללי).
DisgracefulPleasures​(שולט)
לפני שנתיים • 16 באוק׳ 2021
DisgracefulPleasures​(שולט) • 16 באוק׳ 2021
אין לי קונטקסט. וזה קינקי בטירוף ומדליק אותי ממש. ואני בן אדם אוהב ומאמין בטוב ליבו הבסיסי של האדם, אז אני רוצה להאמין שהייתה תחושה באוויר של מתח מיני ואפשרויות

ואם האישה התערטלה לאט, ונתנה לגבר זמן להגיד לא. ובדקה בעיניים שלו אם להמשיך או לא. ואם כל זה: אז כן! זה נפלא!

אני חייב לדעת: מה קרה בסוף?
ProfGreen
ProfGreen • 16 באוק׳ 2021
איך אנחנו פוטרים את עצמנו בדיבורים טכניים
'כנראה היה מתח מיני'
'היא בטח התפשטה לאט'
'הם כנראה יודעים שהוא באותו ראש'

איפה ההסכמה?
אם בפוסט היה מתואר שהם שאלו אפילו 'בא לנו להציע לך הצעה שיש בה אופי מיני, מתאים לך?'
לא הייתי פוצה פה, ובכללי אני מקווה שהפוסט דמיוני.

אבל האם אנחנו מעלימים עין מאלפי סיפורים של מעשים כאלה שקרו והאדם קפא כי לא ידע מה לעשות? האם אנחנו מתעלמים מזה שמתח מיני הוא סובייקטיבי לחלוטין?

ובואו נגיד עוד יותר.
אם הזוג היה מזמין חברה הביתה, שותים מעשנים נהנים, ואז הגבר היה קם ושולף את איבר המין שלו בפני האישה.
איך זה נראה עכשיו?
Hussy
Hussy • 16 באוק׳ 2021
ואם לסבתא היו גלגלים?

די עם הסאחילנד הזה, בחייאת.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 16 באוק׳ 2021
אני לייקתי את הפוסט הזה, אז זו דעתי...
בואו נשתחרר מההנחה שכל הונילים תמימים, לא מיניים, לא מזדיינים כמו חיות. מהמתואר שם, אותו אחד נהנה והחבר כנראה מכיר ויודע מספיק כדי לעשות את זה
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מה שתיארת נשמע לי כמו תקיפה מינית, אבל כבר הבנתי שכשבנאדם כותב משהו בבלוג שלו הוא לא כותב הצטדקות למבקרים אלא מתאר את החלקים שמתחשק לו לכתוב עליהם. בהחלט יתכן שהיה שם וידוא הסכמה שהמחבר לא טרח לציין כי זה לא החלק המעניין בעיניו. ולפעמים גם "מייפים" קצת, כלומר מתארים את האירוע כקצת יותר אקסטרימי ממה שהיה. ואולי באמת הם תקפו והטרידו את החבר, הכל אפשרי. אבל באמת שקשה לדעת.

אם המחבר בעצמו היה רוצה דיון אז אפשר היה לשאול אותו. אבל הוא לא חייב. לפעמים אנשים מתייעצים פה על מצבים שחוו ושואלים לדעתנו ואז אפשר להיכנס לפרטים ולהביע דיעה. אבל פוסט בבלוג... גם אני לפעמים מזדעזעת, אבל מה לעשות. אין לי גישה לסיפור האמיתי.

אני סבבה עם לעשות דיון על התרחיש שתיארת, אבל ארגיש יותר נוח עם תרחיש פיקטיבי למטרות דיון, לעומת משהו שלקוח כמו שהוא מבלוג של מישהו כי אז זה הופך לדיון עליו וזה לא לעניין. לא כי אני בטוחה שהכל סבבה אלא כי פשוט אין דרך לדעת מבלי שמי שהיה שם *ירצה* להשתתף ולהבהיר את כוונתו ואת הפרטים.
הלן הדובה
הלן הדובה • 16 באוק׳ 2021
בלי קונטקסט מעבר למה שתואר פה? סטירה מצלצלת לבני הזוג. זו הטרדה לכל דבר. עזבו ונילי לא ונילי או גבר או אישה - אל תכניסו אחרים לסטיות שלכם בלי תיאום מראש והסכמה.
    התגובה האהובה בשרשור
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 16 באוק׳ 2021
קראת פוסט בדיוני בבלוג שמספר סיפורים ארוטיים מממלכת הדמיון. לא כל מה שכתוב באינטרנט אמיתי.