ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הוראות לדום המתחיל

lori{ע_מ}
לפני 20 שנים • 14 במאי 2004
lori{ע_מ} • 14 במאי 2004
קליבר כתב/ה:
מאחרו ואני מושלם , אני רואה בפוסט הזה התגרות חסרת רסן . כמו כן כיצד יכולתם לקחת את כל המעלות שבי ולהעבירן לאחרים ? icon_rolleyes.gif

אה הא... icon_rolleyes.gif

תן גם לאחרים להנות קליבר icon_smile.gif
דום31​(שולט)
דום31​(שולט) • 14 במאי 2004
נחמד.
אבל ממה שראיתי בפרופילים של דומים אין מי יודע מה הרבה מחמאות עצמיות. ההכללות שלכם השרלילונים לא כל כך נכונות.כמעט אף אחד לא מציין את ההשכלה שלו. אולי כי אין ואולי כדי לא להישמע נדוש.
יחסית לג'יידייט אני חושב שאפילו מגיע לדומים כאן איזשהו צל"ש קטן על אי הליכה לפי שבלונה. רוב הפרופילים שראיתי יש בהם מקוריות סבירה בהחלט.
מה רע בלהגיד על עצמך שאתה גם מכה וגם מחבק. זו יכולה להיות האמת שדווקא יכולה להיות רלוונטית לסאביות שלא מחפשות אחד שהוא לא ממש שונא נשים (יש לזה גם מלה - מיסוג'יניסט).
שבלונה היא לא בהכרח דבר רע. הלוואי והנשלטות כאן יכתבו על עצמן פרופילים בסגנון שאר אתרי ההיכירויות. נכון שאין שום מקוריות בלהגיד גיל, גובה, צבע עיניים והשכלה אבל זה יותר טוב מהפרופילים הדי ריקים שיש פה לרוב. החשש מהלסגיר כמה פרטים נראה לי מוגזם אבל מצד שני אם מזה שאני מציין שאני שולט הייתי מקבל עשרות הצעות מסאביות חרמניות אז כנראה גם אני לא הייתי טורח לספר הרבה. באסה.
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 14 במאי 2004
דום31
כולה בדיחה
קח את זה ברוח הנכונה
לא באנו להכליל או לפגוע במישהו
דום31​(שולט)

loRi

דום31​(שולט) • 14 במאי 2004
הבנתי שזאת בדיחה אבל אני לא משוכנע שזו הייתה 100% בדיחה. אומרים שבהרבה בדיחות יש משהו רציני ונראה לי שגם זה היה מקרה כזה.
תודה על הדאגה אבל אל דאגה. אני אמשיך לכתוב ללא יותר מדי אשמה שאני חושב שאני אינטיליגנטי ונאה ועוד כמה מחמאות לא יצירתיות.

ולשרלילונים - אנא המשיכו עם מאמרים כאלו.
abcd
לפני 20 שנים • 16 במאי 2004

חחחחחחחחח

abcd • 16 במאי 2004
שנון לאללה icon_lol.gif
מרימה ידיים​(נשלטת)

עצוב שזה כבר מצחיק

פעם ראשונה שחשתי צורך לענות בפורום , ורק בגלל שזה פאקינג כל כך מוכר!!!!
כל אחד כותב אותו דבר ונדיר שיש מישהו ש"מייחד" את עצמו בעוד פרט...
לא דורשים הרבה...רק קצת מקוריות ... :
wink: [/b]
sabrina
sabrina • 16 במאי 2004
שיחקתם אותה, אבל לגמרי.

דום 31 - שב בשקט. זה לא עליך...
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}

Re: עצוב שזה כבר מצחיק

[quote="מרימה ידיים"]פעם ראשונה שחשתי צורך לענות בפורום , ורק בגלל שזה פאקינג כל כך מוכר!!!!
כל אחד כותב אותו דבר ונדיר שיש מישהו ש"מייחד" את עצמו בעוד פרט...
לא דורשים הרבה...רק קצת מקוריות ... :
wink: [/b][/quote

איזו מקוריות!