שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סוד אפל

hrgiger
לפני שנתיים • 27 באוק׳ 2021
hrgiger • 27 באוק׳ 2021
אני לא חושבת שלכולנו יש סוד אפל.
רוב הסביבה שלי יודעת ומי שלא זה כנראה כי זה לא עלה, מחוסר רלוונטיות.
ScatNerd
ScatNerd • 27 באוק׳ 2021
תלוי עד כמה "אפל" מדובר. יש דברים שאפילו כאן אני לא פותח כי זה יגרור תגובות לא רצויות מבחינתי (רוב האנשים כאן לא פתוחים מספיק במחשבה כדי להבין).
מה שפתחתי כאן בכלוב (וגם לקח לי קצת זמן) אלו דברים שאם מישהו בחיים הפרטיים שלי יגלה אני תולה את עצמי.
עומק של שליטה{שולטת}

אז מה אתה אומר בעצם שהתגובות של החברה מונעים ממך דברים??

עומק של שליטה{שולטת} • 27 באוק׳ 2021
BizarreMind כתב/ה:
תלוי עד כמה "אפל" מדובר. יש דברים שאפילו כאן אני לא פותח כי זה יגרור תגובות לא רצויות מבחינתי (רוב האנשים כאן לא פתוחים מספיק במחשבה כדי להבין).
מה שפתחתי כאן בכלוב (וגם לקח לי קצת זמן) אלו דברים שאם מישהו בחיים הפרטיים שלי יגלה אני תולה את עצמי.
ScatNerd
ScatNerd • 27 באוק׳ 2021
כן, לצערי זה ככה. מאותה סיבה שבעבודה שלי אני צריך להתנהג כמו בן אדם נורמטיבי. אני נמצא בסביבה שלא תקבל בחיוב אספקטים מסויימים אצלי.
אפילו כאן בכלוב אני נחשב כבשה שחורה. כדי לשרוד בחברה צריך לפעמים לשחק את המשחק.
מפית​(אחר)
מפית​(אחר) • 27 באוק׳ 2021
משתף בנות זוג בנטיה כזאת או אחרת, תלוי מי בת הזוג. לא משתף בכלוב, בfetlife וכו .. מנסיון לא הכי טוב.
מפית​(אחר)
מפית​(אחר) • 27 באוק׳ 2021
שיר כאב כתב/ה:
אשרי האיש שהכלוב הוא הסוד האפל ביותר שלו.

יש כאלה
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 27 באוק׳ 2021
רק חברים בודדים שאני יודע שהם בונקרים.
slowstarter
לפני שנתיים • 28 באוק׳ 2021
slowstarter • 28 באוק׳ 2021
שאלה מצוינת. החזירה אותי למחשבה על כמה זמן לקח לי בכלל להבין שאני נהנה להיות נשלט. להתגבר על המבוכה מול עצמי. מה זה אומר עלי? במיוחד כשזה מאוד סותר את התדמית היומיומית שלי, הן חברתית והן עסקית. זה מסוג הדברים שרוב רובם של האנשים לא יקבלו, וברוב המקרים זה יהפוך לבדיחה או אפילו יגרום נזקים. אז, אני שומר את זה לעצמי. אבל... כשאני פוגש את האישה הנכונה, השולטת, היא פשוט מביטה לי בעיניים ויודעת (לא יודע איך...). תודה ששאלת icon_smile.gif