סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התפלספויות

מרום פנטזיונר​(נשלט)
לפני שנתיים • 15 בנוב׳ 2021

התפלספויות

כמה " פילוסופייה" יש פה בפורום הזה.כולן כאלו מתוחכמות ובעלות תובנות מושכלות ומעמיקות...הכל שטויות,תניחו אותנטיות ולא חכמות: עלק,'.מי שרוצה לשבת לי על הפרצוף,מוזמנת וכל השאר,תמשיכו עם ההתפלצפויות שלכן. אולי זה עושה לכן טוב,כאילו מרגישות לרגע שאתן חכמות ומתוחכמות, אתן לא- סתם טיפשות שמה,ות לשחק אותה !
סָטירה​(אחרת)
סָטירה​(אחרת) • 15 בנוב׳ 2021
אחרים אולי יפטרו את הטקסט הזה כעוד יריית התאבדות המאפסת את סיכוי של משתמש כזה או אחר לאינטראקציה המינית בה חפץ, אבל לא אני, אני חושבת שאיפשהו כאן (הגם שצריך הפעם היטב לחפש) יש גם הזדמנות לדיון מרתק!!
    התגובה האהובה בשרשור
hrgiger
hrgiger • 15 בנוב׳ 2021
האמת שאני מסכימה איתך, סטירה. בעוד שהפוסט עצמו, בגלל הדרך בה הוא כתוב, מרגיז אותי, הנושא באמת מעניין.
אני מהמתפלספות, באמת. הבדס"מ שלי מתיש לפעמים, אני אומנם לא עוסקת ב"למה אני כזאת ולמה זה ככה?" אבל אני עוסקת ב"בשביל מה ומה ישתנה?".
ויש פה מעט מאוד מקום לתפיסה, ובעיקר לגברים, שמחפשים את הפרקטיקה עצמה ולא את אורח החיים. עם זאת אני חושבת שהבעיה היא בדרך כלל לא הרצון הפיזי עצמו אלא הדרך בה הוא מועבר/מוצע וחצי. אני יכולה להעיד שבעבר היו לי המון סטוצים בדס"מים וקצת מרגיש לי שקיבלו את זה קצת יותר.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 15 בנוב׳ 2021
סָטירה כתב/ה:
אחרים אולי יפטרו את הטקסט הזה כעוד יריית התאבדות המאפסת את סיכוי של משתמש כזה או אחר לאינטראקציה המינית בה חפץ, אבל לא אני, אני חושבת שאיפשהו כאן (הגם שצריך הפעם היטב לחפש) יש גם הזדמנות לדיון מרתק!!

אבל איך אפשר לדון כשיושבים לך על הפנים?
סווריןן
סווריןן • 15 בנוב׳ 2021
סָטירה כתב/ה:

צודקת (לדעתי). יש כאן נקודה מעניינת: הפילוסופיה מובנית לתוך יחסי שליטה כבר מתחילת הז'אנר (הספרותי לפחות). זאכר-מאזוך וסאד ממלאים עמודים בזה. כך גם חנוך לוין. לדעתי ההסבר לכך כפול: ראשית, יש משהו דיסוננסי במצבים הללו, כי הם לא מתמרנים בטווח של הנעים, אלא באזורים שאמורים להתרחק מהם. בניגוד למי שגומר ממשהו שמתחיל כמו עיסויי וממשיך בעוד מאותו דבר רק ארוטי, כשאני מופעל מכך שאשתי לא מאפשרת לי לגמור, יש לי משהו שאני צריך להסביר לעצמי. שנית, שליטה קשורה במלים וברוובליזציה של החווייה. זה עולה כאן שוב ושוב.

הטעות (בעיני) המעניינת של פותח השרשור, היא לחשוב על סיטואציות בדסמיות כאילו הן תנוחות מיניות. 'אם בא לך לשבת לי על הפנים וכו...', כאילו שישיבה על הפנים דומה למין אוראלי: עוד תנוחה. אבל מצבי שליטה, סגידה, השפלה, חוסר אונים וכיוב', אינם תנוחות מענגות. כשהיא יושבת לך על הפנים, אתם בעולם מדומיין בו אתה כיסא, או שאתה מנקה את אחוריה כי זה מעמדך. בשני המקרים, התמלול של העולם הזה הוא חלק מהותי בעונג שתפיק ממנו, וזה מאוד משנה כיצד תגדירו יחד את העולם שבו תשחקו, והגדרות דורשות מלים, ומשפטים, וחיבורים מנומקים בין המשפטים...

כמה חפרתי, אה???
שלגי
שלגי • 15 בנוב׳ 2021
על זה כל מה שנותר לומר הוא:

פלצפני העולם - התאחדו‼️
סווריןן
סווריןן • 15 בנוב׳ 2021
מזכיר בהקשר זה את קבוצת הקריאה על 'הדיאלקטיקה של האדון והעבד' של היגל בימי ב' בין 21:00-22:00 בצ'אט בחדר הייעודי. אזכיר שהמשבצת של קבוצת הדיון 'מאונני מקלדת' שנפגשה בימי ג' הוקדמה ל-19:00 בגלל המעבר לשעון חורף...
Kitty frank
Kitty frank • 15 בנוב׳ 2021
שלגי כתב/ה:
על זה כל מה שנותר לומר הוא:

פלצפני העולם - התאחדו‼️

ומי שלא טוב לו- יום טוב לו.

אני מניחה שאין קשר בין מגדר/משיכה/מקום על השוט לרצון לחפור על בדסם.
שקנאי
שקנאי • 15 בנוב׳ 2021
שמישהי תשב לו כבר על הפנים קיבינמט
Tallario
לפני שנתיים • 18 בנוב׳ 2021
Tallario • 18 בנוב׳ 2021
האמת שבהתחשב בהודעה הפותחת זה מטא ממש משעשע להפוך את השרשור להתפלספות מעמיקה.
אולי כדאי להתחיל מלשאול האם באמת יש יותר מדמיון נסיבתי בין פטישים ספציפיים מוגדרים א-פריורית לבין דינמיקה של שליטה שיכולה אבל לא חייבת לכלול אותם כחלק ממגוון דרכים לבטא העברה של שליטה בין שני אנשים ספציפיים כחלק מביטוי היחסים ביניהם.