בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדיחה כהדגמה לחוסר טאקט - לכל מתחפשי הדומים למיניהם

מתחת_לתחת​(נשלט)
לפני 20 שנים • 14 במאי 2004

בדיחה כהדגמה לחוסר טאקט - לכל מתחפשי הדומים למיניהם

מתחת_לתחת​(נשלט) • 14 במאי 2004
איש אחד לא ידע כיצד להתחיל עם בחורות, בעיקר כיוון שהיה גס רוח והן היו מתרחקות ממנו.
ערב אחד הוא ניגש לברמן בבר שלו וביקש ממנו עזרה כיצד להתחיל עם בחורות.

הברמן אמר לו: "אם תראה מישהי שמוצאת חן בעיניך, גש אליה ותגיד לה: 'את יפה כמו השקיעה, העיניים שלך כמו דובדבנים, השיניים שלך כמו יהלומים'".

הודה האיש לברמן ופנה לנסות את מה שלמד.
ראה אישה יפה קמה מאחד השולחנות והולכת לכיוון השירותים.
החליט האיש לחכות לה מחוץ לשירותים.

לאחר כרבע שעה יצאה האישה מהשירותים.
ניגש אליה האיש ואמר לה: "את יפה כמו השקיעה, העיניים שלך כמו דובדבנים, השיניים שלך כמו יהלומים".

האישה עמדה המומה, חייכה ואמרה לו: "תודה, זה מאוד מחמיא לי".
האיש לא ידע מה עוד לומר והסתכל על הברמן במבט שואל: "נו, מה עכשיו ?!"
"תאלתר, תאלתר" האיץ בו הברמן בתנועות ידיים.

הסתכל האיש על האישה ואמר: "חירבנת, הא?"
דום31​(שולט)
לפני 20 שנים • 14 במאי 2004
דום31​(שולט) • 14 במאי 2004
rffl.gif
קבלו עוד בדיחה על בעיות נימוס.
משה היה מבריח בחורות כי כל דבר היה מדליק אותו והוא היה משחרר יציאות מגעילות. משה הלך לפסיכיאטר שאיבחן אותו כמנבל פה כפייתי. כמו שורדה אומרת הוא סימם אותו בכדורים וגם עשה לו טיפול התנהגותי ממושך עד שמשה הרגיש שהגיע הזמן לחזור לשוק הבשר. יצא עם מישהי ולמרות שגעו בו דחפים הוא הצליח להחזיק את עצמו. לבסוף הגיע הזמן להביא את הבחור הנחמד לארוחת ערב עם הוריה הפולנים. כצפוי הם תיחקרו את משה אבל הוא העביר את השיחה בשלום. אחרי הארוחה מוגש קפה. כולם שותים את הקפה ופתאום הבחורה שמה לב שמשה לא שומעים אותו כבר כמה דקות. היא רואה שמשה עדיין לא התחיל לשתות את הקפה והוא מגלגל את העיניים לכל מיני כיוונים. היא שואלת "משה הכל בסדר ?" משה מיישיר את מבטו לעבר הוריה ואומר בכעס "תגידו עם מה אתם רוצים שאני אבחש את הקפה, עם הזין שלי ?! " .