בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר לנשלטים חובבי חדירות אנאליות

עבד אנאלי דו מיני​(נשלט)
לפני שנתיים • 8 בדצמ׳ 2021

סקר לנשלטים חובבי חדירות אנאליות

מהי ההעדפה שלכם - חדירה של צעצועים (פלאג / סטראפון / אחר)? אצבעות / ידיים? או הדבר האמיתי - איבר גברי?

כנשלט אנאלי כבר שנים ארוכות - אני כמובן מתחבר לכל סוגי החדירות. אך ההעדפה הברורה היא לאיבר גברי אמיתי, כמובן כאשר לסשן שותפה גם שולטת, שמצליפה בו זמנית ומכריחה אותי להיחדר. השילוב בין החדירה של איבר חי ומוצק, כאשר היא נעשית בצורה טובה - חזק, עמוק וללא רחמים, יחד עם הריגוש של השולטת כתוצאה מכך - זה בעיני השילוב המושלם.

וכמובן לקינוח - חדירה של השולטת עם ידיים, אצבעות, אביזרים, בזמן שהיא מכריחה אותי למצוץ לשולט / נשלט עד שהוא גומר לי בפה / על הפנים, זה השילוב האולטימטיבי.
Kitty frank
Kitty frank • 8 בדצמ׳ 2021
לשון!!
בעדיפות גבוהה ל-מול המראה, בדוגי, כשאני רואה אותו ואותי.
Quark{ אישתי}
Quark{ אישתי} • 8 בדצמ׳ 2021
סטארפאון - לגמרי סטראפאון..
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 8 בדצמ׳ 2021
בלי בקבוקי בירה! 🤣
Spector
Spector • 8 בדצמ׳ 2021
סטארפאון - לגמרי סטראפאון..
השוקע
לפני שנתיים • 9 בדצמ׳ 2021
השוקע • 9 בדצמ׳ 2021
סתם שאלה - למה חדירה לגבר תמיד חייבת להיות בהקשר של נשלטים? אי אפשר לאהוב את זה בלי להיות נשלט?
    התגובה האהובה בשרשור
Quark{ אישתי}
Quark{ אישתי} • 9 בדצמ׳ 2021
השוקע כתב/ה:
סתם שאלה - למה חדירה לגבר תמיד חייבת להיות בהקשר של נשלטים? אי אפשר לאהוב את זה בלי להיות נשלט?

ברור שאפשר - לא כל גבר שאוהב את זה הוא נשלט (הדוגמא הכי נפוצה כמובן היא הומוסקסואליות)..
מכיוון שאנחנו ב״כלוב״ ועיקר השיח כאן הוא מסביב לשאלה הבסדמית אז אני אנסה לענות קצת יותר בהרחבה.
אתה נוגע בנקודה של שפה, של המילה ״נשלט״... תכלס כל ההגדרות (״שולט.ת״ ״נשלט.ת״ וכו׳...) האלה מטומטמות כי בסוף כולנו בני אדם אינדיבידואלים ואין דרך להגדיר אף אחד.ת במילה בודדת. יחד עם זה בהקשר של בדסמ, לפחות כמו שאני מבין אותו, האקט של החדירה האקטיבית (שונה למשל משולט.ת שמשתמשת באיבר להנאתה) הוא ״אקט שולט״.. זה יותר כלומר הפעולה היא שולטת... ה״אקט״. זה הרבה יותר עניין של אקטיביות מול פסיביות מאשר של שולט.ת / נשלט.ת - בזה אתה צודק.

אמהמהמה ....
וסליחה מראש על הבחירה הוולגרית שלי בשפה שאשתמש בה כאן
קצת קשה לדמיין ״שולט מקבל בתחת מהנשלט.ת שלו.ה״ - אתה מבין? מבחינת השפה זה אבסורד.. למרות שאין שום בעיה במציאות הזו והיא בודאי קיימת לא מעט.

אז לסיכום, להבנתי - אפשר לאהוב להיחדר אנאלית גם בלי להיות נשלט (איך אפשר שלא לאהוב את זה תכלס??) - אבל בהקשר הבדסמי שהוא המרכז כאן בקהילה נדמה לי שהחודר.ת שהוא / היא הם האקטיבי.ת תמיד במקום השולט.ת בזמן הזה...

מקווה שעוזר.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 9 בדצמ׳ 2021
עבד אנאלי דו מיני כתב/ה:
bondman כתב/ה:
רק לא אצבעות וידיים.

למה?

כי בדרך כלל כשמישהי ( או מישהו ) מכניסים אצבעות היא משחקת בפנים יותר מידי לצדדים, כאילו הרחבה מפנים. אני פחות אוהב את זה או רוצה את זה.
בעוד דילדו סטראפאון או פלאג נכנסים פחות או יותר ישר. כפעולת זיון טבעית.

יד, אני מניח שהכוונה פיסטינג?
רחב לי מידי.
אני מעדיף דילדו וסטראפאון בגודל טיבעי.
icon_smile.gif