ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הזהרות טריגרים

the rain song
לפני שנתיים • 9 בדצמ׳ 2021
the rain song • 9 בדצמ׳ 2021
לכתוב על בדסמ זה חוסר נימוס?
על איזו התחשבות את מדברת? אני צריכה לנחש מי מהקוראים שלי חווה מה בחיים שלו ו"להתחשב" בו?

מאז ומתמיד היו כאן פוסטים על פנטזיות אונס וגם, לא עלינו, חוויות אונס אמיתיות. היו תיאורי סשנים קיצוניים ושפע תמונות מאתרי פורנו/בדסמ. ולא היו אזהרות בכל פינה.

מה? רק תמונה של דוגמן בחליפה ודוגמנית על הברכיים שמשעינה את ראשה בכמיהה על ירכו זה בסדר?
רק סיפורים על קצת שיבארי וקצת הצלפות? זה הרף היום?
אותי מעצבנים פוסטים על הזדקקות וכמיהה, השולט שלי תותח, התעוררתי בבוקר וכל נים בגופי מתגעגע לאלוהים שלי. הלוואי ותגיע הגבירה הנאצלת ותגאל אותי מבתוליי.
גם נשים שמפרסמות 200 תמונות ביום שכולן בדיוק באותה פוזה, בדיוק באותה זווית. הנה החריץ של החזה העצום מלמעלה. לפעמים חזייה אדומה לפעמים שחורה ולפעמים סתם חולצה נורא הדוקה.
אז? שיכתבו - טריגר דביקות? טריגר אותה תמונה כמו תמיד? טריגר הזדקקות?

רוב האנשים מפרסמים פוסטים ותמונות בסגנון זהה. נכנסת לאחד ולא אהבת? יוצאים החוצה ולא נכנסים יותר. היום אפשר גם להסתיר את הבלוג.
והבודדים שמגוונים עם הנושאים והסגנון, לפעמים יש פוסט שאהבנו ולפעמים לא. אחד קוראים ואת השני נוטשים.

איפה הגבול? איפה הבטן הרכה של כל אחד ואחד כאן?
מה פתאום צריך באתר שעיסוקו העיקרי בדסמ, ראבאק! בדסמ! אזהרות על דברים "מגעילים".

תתמודדו בכבוד. בחיים לא יהיה מצב שכולם יתאימו את עצמם לסף הרגישות שלכם.
דיי נמאס מהצנזורה הזאת והנסיונות לעדן את האתר ואת התכנים שיש כאן.
    התגובה האהובה בשרשור
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 9 בדצמ׳ 2021
יש נושאים כלליים שרוב הסיכוי ,מישהו יוצף מהם
שימי לב ל א אמרתי לא לכתוב - אמרתי להזהיר קוראים כדי לא לגרום לעגמת נפש
שלגי
שלגי • 9 בדצמ׳ 2021
the rain song כתב/ה:
לכתוב על בדסמ זה חוסר נימוס?
על איזו התחשבות את מדברת? אני צריכה לנחש מי מהקוראים שלי חווה מה בחיים שלו ו"להתחשב" בו?

מאז ומתמיד היו כאן פוסטים על פנטזיות אונס וגם, לא עלינו, חוויות אונס אמיתיות. היו תיאורי סשנים קיצוניים ושפע תמונות מאתרי פורנו/בדסמ. ולא היו אזהרות בכל פינה.

מה? רק תמונה של דוגמן בחליפה ודוגמנית על הברכיים שמשעינה את ראשה בכמיהה על ירכו זה בסדר?
רק סיפורים על קצת שיבארי וקצת הצלפות? זה הרף היום?
אותי מעצבנים פוסטים על הזדקקות וכמיהה, השולט שלי תותח, התעוררתי בבוקר וכל נים בגופי מתגעגע לאלוהים שלי. הלוואי ותגיע הגבירה הנאצלת ותגאל אותי מבתוליי.
גם נשים שמפרסמות 200 תמונות ביום שכולן בדיוק באותה פוזה, בדיוק באותה זווית. הנה החריץ של החזה העצום מלמעלה. לפעמים חזייה אדומה לפעמים שחורה ולפעמים סתם חולצה נורא הדוקה.
אז? שיכתבו - טריגר דביקות? טריגר אותה תמונה כמו תמיד? טריגר הזדקקות?

רוב האנשים מפרסמים פוסטים ותמונות בסגנון זהה. נכנסת לאחד ולא אהבת? יוצאים החוצה ולא נכנסים יותר. היום אפשר גם להסתיר את הבלוג.
והבודדים שמגוונים עם הנושאים והסגנון, לפעמים יש פוסט שאהבנו ולפעמים לא. אחד קוראים ואת השני נוטשים.

איפה הגבול? איפה הבטן הרכה של כל אחד ואחד כאן?
מה פתאום צריך באתר שעיסוקו העיקרי בדסמ, ראבאק! בדסמ! אזהרות על דברים "מגעילים".

תתמודדו בכבוד. בחיים לא יהיה מצב שכולם יתאימו את עצמם לסף הרגישות שלכם.
דיי נמאס מהצנזורה הזאת והנסיונות לעדן את האתר ואת התכנים שיש כאן.

הו
יפה לך עצבים. 🤗
Lilyth​(טרנסית נשלטת)

נתת לי תקווה

Lilyth​(טרנסית נשלטת) • 9 בדצמ׳ 2021
Ivy poison כתב/ה:
אני לא נכנסת לפוסטים עם כותרת כזו, דווקא.
בעיני זה מיותר, אם קוראים משהו שעושה לא טוב/לוחץ על טריגרים (ולכולנו יש כאלה) אז אני פשוט מפסיקה. לא אוהבת את ה״טרנד״ הזה.

אני לא ממש נגד. אבל שמחה לראות את התגובה שלך ומכך שהיא הכי נאהבת בתגובות icon_smile.gif
חזרתי לכלוב לאחרונה, אחרי עשור... והוא מרגיש לי קצת יותר מידי PC...
the rain song
the rain song • 9 בדצמ׳ 2021
בלוסום כתב/ה:

זה בדיוק העניין. זה לא התפקיד של אף אחד לנחש מה יהיה טריגר עבור אנשים אחרים. בטח לא לנחש מה האחוז מהאוכלוסיה רגיש לזה או לזה.
זה הקטע - אנחנו באתר בדסמ.
מי שלא מצליח להתמודד בלי להפגע שייקח בחשבון שעל כל(!) הבלוגים, בכל(!) פוסט, יש אזהרת טריגר
זה התפקיד של הקוראים. לא של הכותבים.
little girl​(נשלטת){KM}
little girl​(נשלטת){KM} • 9 בדצמ׳ 2021
לדעתי זה מיותר.
חושבת שכולנו פה אנשים בוגרים, צביון האתר ברור וידוע מראש.
יש פה ספקטרום רחב ביותר מקיצוניים למיינסטרים, וכל אחד צריך לדעת מה מתאים לו או לא.
אי אפשר שכל מה שאולי יעשה טריגר למישהו יצויין מראש- זה שמונים אחוזים מהפוסטים.
מאוד טרחני בעיניי.
בלוסום​(לא בעסק)

בואי

בלוסום​(לא בעסק) • 9 בדצמ׳ 2021
the rain song כתב/ה:
בלוסום כתב/ה:

זה בדיוק העניין. זה לא התפקיד של אף אחד לנחש מה יהיה טריגר עבור אנשים אחרים. בטח לא לנחש מה האחוז מהאוכלוסיה רגיש לזה או לזה.
מי שלא מצליח להתמודד בלי להפגע שייקח בחשבון שעל כל(!) הבלוגים, בכל(!) פוסט, יש אזהרת טריגר

נסכים שלא להסכים
DRAMA QUINN

אירוניה

DRAMA QUINN • 9 בדצמ׳ 2021
Lilyth כתב/ה:
Ivy poison כתב/ה:
אני לא נכנסת לפוסטים עם כותרת כזו, דווקא.
בעיני זה מיותר, אם קוראים משהו שעושה לא טוב/לוחץ על טריגרים (ולכולנו יש כאלה) אז אני פשוט מפסיקה. לא אוהבת את ה״טרנד״ הזה.

אני לא ממש נגד. אבל שמחה לראות את התגובה שלך ומכך שהיא הכי נאהבת בתגובות icon_smile.gif
חזרתי לכלוב לאחרונה, אחרי עשור... והוא מרגיש לי קצת יותר מידי PC...

טרנסית מתלוננת על פיסי… טוב
DRAMA QUINN

איכס

DRAMA QUINN • 9 בדצמ׳ 2021
the rain song כתב/ה:
בלוסום כתב/ה:

אתה בעצם אומר שאנשים שיש להם טריגרים וטראומה אין להם מקום באתר והם צריכים להתנזר, כי אוי ואבוי לכתוב ״אזהרת טריגר״ זה כל כך קשה ובלתי סביר
אני מקווה שיום אחד יקחו את הטראומות הכי קשות של כל אחד ואחד ממכם, יעשו מהם פנטזיה ובדיחה ויפרסמו ברבים. דברו איתי אז.
ScatNerd
ScatNerd • 9 בדצמ׳ 2021
אני אוהב לראות אזהרות של תוכן קיצוני כי ככה אני יודע לאן כן להיכנס.