סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפלות

Jessie Adams{ליידי}
לפני שנתיים • 15 בדצמ׳ 2021

השפלות

Jessie Adams{ליידי} • 15 בדצמ׳ 2021
לכבוד פרק חדש בפודקאסט שידבר על השפלות,
אני מחפשת סיפורים, רעיונות, השראות - כל מה שקשור להשפלות.
יכול להיות דברים שניסיתם, דברים שאתם רוצים לעשות, רעיונות שעלו לכם בנושא וכו וכו.
אולי צעצועים מעניינים שיש לכם? דברים שאתם חושבים שמאוד משפילים? דיבור מסוים? פנייה מסוימת? כל דבר שאתם יכולים לקשר אליו את הנושא.
אפשר גם בפרטי.

מחכה לשמוע על ההשפלות שלכם icon_wink.gif
ענןקטן​(נשלט)
ענןקטן​(נשלט) • 15 בדצמ׳ 2021
מקרה שהיה באמת...

זה היה לפני שנים, ובזמנו באמת שהרגשתי מאוד מושפל ופגיע, למרות שבדיעבד זה היה מאוד כיף ומשהו שאני בהחלט הייתי שמח שיקרה שוב.

נפגשתי עם מישהי, מלכה אמיתית, הייתי קשור למיטה והיא שיחקה לי עם התחת והבצים והיה באמת כיף, עד שנישמע דפיקה בדלת והיא נעלמה לכמה דקות ארוכות.
היא חזרה עם גבר שלא הכרתי, הוא התישב בפינת המיטה והיא ישר ניגשה להמשיך איתי.
הייתי עירום, קשור ללא יכול תזוזה, כל שרציתי באותו הרגע היה לברוח ולהסתתר.
היא המשיכה לשחק עם הדילדו שלה, אחרי כמה דקות והבחור התחיל לתת הערות. והתפתח ממש דיון על איך אני נראה ואיך הכי טוב להרחיב לי את החור.

בשלב כלשהו הם התחילו להתמזמז... ואני? עדיין קשור, מפוסק עם דידלו ענק בתחת. אחרי שעה וקצת הם ישבו לכוס קפה (על המיטה, מספיק קרוב כדי שאני אקבל ליטוף מדי פעם משניהם) והוא הלך.
רק אז היא שחררה אותי. התנצלה על הידיד שרק קפץ להגיד שלום ושלחה אותי לדרכי...
    התגובה האהובה בשרשור
עבד בארון
עבד בארון • 15 בדצמ׳ 2021
הבכה בפומבי

דוגמות שהיו לי
.. לקנות יחד תחתוני נשים וליד הקופאית לשמוע ממנה שהיא מבקשת ממני "...גמרנו עם תחתוני בנים בבקשה לאסוף את כל התחתונים גברים לתת לה אותם מקופלים.."

להכנס לחנות רהיטים לומר לי ליד האיש מכירות "..זה מעולה אוכל קשור אותך ללולאות האלו שבכסא אוכל .."

לומר לחברה שלה "...אני אבוא עם הביבייסיטר הפרטי ואת ואני נוכל לצאת לקפה..."

לשלוח אותי לנקות את השירותים של ההורים שלה בבית כי הבן שלנו טיפטף קצת על הרצפה

לבקש ממני לקשור לה את השרוכי הנעלים שהיא עומדת ומדברת עם אמא שלה

שחברה שלה שמתארחת אצלנו שואלת אותה היכן המטבח והיא עונה לידי ש" שאלות כאלה היא צריכה לשאול אותי...."
ענןקטן​(נשלט)
יש לי יזיזה מהעבודה, אני יורד לה והיא בתומרה מרשה לי לפעמים לגמור לה על הרגל.
כשאני מעצבן אותה, למשל גומר לה על הנעלים, היא מכריחה אותי ללבוש את התחתונים שלה ולהמשיך להסתובב איתם כל היום בעבודה. הדרך כלל יש לה תחתוני תחרה עם גזרה די גבוהה שאם אני לא שם לב הם מציצים לי מהמכנסיים.

היא מרוצה ואני בעיקר מקווה שאף אחד לא ישים לב. זה מלחיץ ומרגש ביחד. והיה די משפיל בפעמים שמישהו כן שם לב ואמר לי שהתחתונים מציצים לי מהמכנסיים.
devotee​(נשלט)
devotee​(נשלט) • 15 בדצמ׳ 2021
לקבל שיחת טלפון ממנה אחרי נתק של שנה, כדי שאעזור לאקס שלה (שבגללו החל הנתק) באיזה תרגיל בית באוניברסיטה
ענןקטן​(נשלט)
משהו שלשמחתי לא קרה לי ומקווה שגם לא יקרה.

באמצע סשן עם קשירות, הצד הדני שולף מצלמה מתחיל לצלם, רק למזכרת או למען התעללות/סחיטה עתידית...
ענןקטן​(נשלט)
סיפור ששמעתי מחבר.
לקבוע פגישה עם מישהו שלא מכירים (זוג במקרה הזה) ולגלות שזה הבוס מהעבודה...

באופן אישי אני הייתי ממש זורם עם זה, אך יש אנשים שלא ידעו היכן לקבור את עצמם כשזה יקרה להם.
Kitty frank
Kitty frank • 15 בדצמ׳ 2021
אווו פנטזיה שאני מחכה כבר להגשים (לא משנה עם איזה מגדר אבל אני ברגע של 'בנים זה פיכסה' אז בחרתי בנשלט)

אחרי! שסיים את הכלים הנשלט המסכן מתיישב על הרצפה לידי בזמן שאני מבשלת. רוטב לפסטה, מפוצץ ארומטיים שממלאים את החדר בריח ואותו בריר. אני חולטת 400 גר' פסטה קצרה ומערבבת אותה עם כמעט כל הרוטב.
את שארית הפסטה היבשה אני מערבבת עם הרוטב הנותר, ובזמן שאני יושבת לאכול לי בכיף הוא מקבל לרצפה צלחת של פסטה יבשה עטופה ברוטב ריחני.

רק דמיינו אותו מוצץ ומלקק בתסכול, או חלילה מנסה לנגוס באטרייה הקשה. הבלאגן שהוא יעשה, הלכלוך על הפנים שלו, הבושה, הרעב. תענוג.

אחרי זה הוא עושה את הכלים שנותרו. לא לפני שהוא מקפסס את מה שנשאר מהפסטה המוכנה עם הרוטב, שיהיה לי למחר.