ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היכרות ראשונית בין אדון לעבד

סקרן במבוגר גברי​(נשלט)
לפני 6 חודשים • 12/16/21, 5:44 PM

היכרות ראשונית בין אדון לעבד

אני יחסית חדש בעולם הBDSM ולא יודע איך מתנהלים בסוג כזה של היכרויות .
כמו שאני רואה את הדברים כששני אנשים מכירים יש את השלב הראשוני שכל אחד מתאר את עצמו , מה הוא מחפש , מה חשוב לו בקשר כזה ואצל האדון/עבד , מחליפים תמונות וטלפונים ואם יש חיבור נפגשים לקפה או משהו כזה כדי לראות אם באמת יש כימיה ואם כן עוברים כבר למפגשים יותר אינטימיים .
יצא לי להכיר כאן כמה אדונים שרואים את הדברים אחרת לגמרי , מבחינתם זאת מערכת יחסים לא שוויונית מלכתחילה ואין לי זכות לשאול אותם שאלות בסיסיות של היכרות או לבקש מהם לשלוח גם תמונה שלהם ולא רק שאני אשלח את שלי .
אמנם אף אחד מהם לא אמר לי לקרוא לו אדוני אבל אחד מהם כן אמר לי שאני צריך לבקש ממנו רשות על דבר מסוים , מבחנתי זה בערך כמו שמישהו שהכרתי לפני 3 דקות מאחורי מסך יגיד לי שאני חייב לקרוא לו אדוני ולעשות מה שהוא אומר לי . אני לא מסכים לזה ואני לא חושב שזה הופך אותי לנשלט/ עבד פחות טוב או כזה שמנסה לשלוט מלמטה (מונח שהכרתי כאן).
אני חושב שמישהו שמצפה מהדברים להיראות ככה מחפש יותר את הפנטזיה של אדון-עבד ולא באמת מחפש להכיר עבד למשהו אמיתי ועמוק .
כדי שאני ארגיש מספיק בטוח להוריד את המגננות שלי ולהתמסר לחלוטין לאדון צריכה להיות היכרות טובה וביטחון שנבנה לאט בין האדון לעבד , שאני אקבל על עצמי את השליטה שלו בתור משהו טבעי שבאמת אני ארגיש שאני רוצה להתמסר לו מתוך הערצה/כיבוד/פחד/אתגר/כדי לקבל את האישור שלו שעשיתי משהו טוב ולא כמשחק תפקידים אלה באמת שיהיה חיבור ומערכת יחסית לא שוויונית אבל מספקת לשני הצדדים .
מה גם שאם אני שם את עצמי בנעליים של אדון לא הייתי רוצה שהכל היה בא כל-כך בקלות , איפה האתגר בזה? אני חושב שחלק מאוד מדליק ומושך זה הקטע שאדון מנוסה יודע איך לקחת מישהו שכל חייו היה בשליטה ולגרום לו להתמסר אליו ולתת לו את הכוח הזה . לא כמשחק או העמדת פנים אלה כי העבד מכיר בעובדה שזה מה שטוב לו וזה המקום שהוא צריך להיות בו , ליד אדון חכם וחזק שראוי להערצה .

רציתי לשמוע את דעתכם לגבי העניין ואם אתם חושבים שאני צודק או שכמו שהם אמרו לי שעבד הוא עבד מההתחלה וברגע שאני נכנס לשיחה עם אדון אני צריך להתנהג בהתאם לתפקיד שלי .
אשמח לשמוע גם מאדונים וגם מעבדים מנוסים .
בוסגה​(אחר)
לפני 6 חודשים • 12/16/21, 6:23 PM
בוסגה​(אחר) • 12/16/21, 6:23 PM
מוזמן לדבר גיבור
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 6 חודשים • 12/17/21, 4:48 PM
bondman​(נשלט){FLR} • 12/17/21, 4:48 PM
לדעתי הדרישה להכנס מהתחלה ל״משחק״ של אדון ועבד לגיטימית.

לא לענות לשאלות בסיסיות ולא לשלוח תמונה. הייתי חושד ובורח מאדם כזה.
אחלה מסננת.
icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Anubis
לפני 6 חודשים • 12/18/21, 12:10 PM
Anubis • 12/18/21, 12:10 PM
לא יודע לגבי כל הקוקואים פה אבל כולנו בני אדם דבר ראשון. בעיני בדסמ הוא לא אבסולוטי ואנחנו לא חיים בעולם פנטזיה לפיכך המפגש הראשון שלי עם נשלט/ת תמיד תמיד יהיה לאחר שיחות נרחבות אונליין ואז מפגש סוציאלי פנים אל פנים לקפה או בירה במקום ציבורי כדי לראות אם יש התאמה גם במציאות.
כל ההכנה הזאת נעשית בדיוק כדי ששני הצדדים ירגישו אחד את השני, יציגו מה הם רוצים לעשות, מה הן רוצים שיעשו להם. ללא בושה, בכנות ושקיפות הכי טוב כדי לבנות הבנה ובסיס אמיתי.
מתחילים לאט ומכוונים משם לפי אינפוט מ2 הצדדים. זה משהו שלרוב יודעים איפה מתחיל, לא תמיד יודעים היכן יגמר.
דוק_בי​(נשלט)
לפני 6 חודשים • 12/20/21, 11:13 AM
דוק_בי​(נשלט) • 12/20/21, 11:13 AM
צריך להבדיל, לדעתי, בין התרבות הבדס"מית לבין המשמעות של להיות כנוע... אני נשלט ע"י גברים כבר עשרות שנים וזו דרך חיים עבורי - מקבילה לדרך החיים הקונבנציונאלית של אדם נשוי, אבא וסבא. כמו כל תרבות, יש בה שפה משלה, סמלים משלה טקסים משלה, ולרובם אני לא מתחבר. אבל בזכות הקשר העמוק שיש לי אם אדון במשך כ-15 שנים, אני מגלה עולמות בתוכי שלא היו צצים קודם. הקשר איתו התחיל בפורמט מקובל של שליטה מרחוק. הוא השתמש בהרבה מבין הטקסים הקלאסיים, ודרש גם דברים שמאד הפחידו אותי, אבל נגעו, כנראה, בקצות העצבים של מה שאני צריך - כולל סיכון אדיר בחשיפה. לא סיננתי אותו. הרגשתי שיש פה משהו שלא היה לי עד אז, וממש קיבלתי החלטה לתת בו אמון. לא היתה לי סיבה מיוחדת, לא ידעתי עליו הרבה, אבל הבנתי שאם לא אתן בו אמון - אין סיכוי לקשר הזה להגיע לרבדים שהרגשתי שהוא רוצה לקחת אותי אליהם. למרות הסיכונים - הוא הרוויח את האמון הזה וזה יצר בינינו קשר שהביא אותי לגילויים מדהימים על עצמי, ואין לי ספק שגם לו זה לא הזיק.

אז להיות כנוע, עבורי (לא עבד), זה טבע, לא משחק. אדון שמבין את זה לא צריך את הסמלים והטקסים...

מקווה שעזרתי. אתה מוזמן לפנות אלי - אשמח לשתף. כדאי לך לקרוא גם את הבלוג שלי, כאן, בכלוב... הוא אמיתי.