שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה שמעניינת אותי הפונה לשולטות ולשולטים

ma​(נשלטת)
לפני שנתיים • 23 בדצמ׳ 2021

שאלה שמעניינת אותי הפונה לשולטות ולשולטים

ma​(נשלטת) • 23 בדצמ׳ 2021
האם כאשר אתם פונים לנשלט/ת פוטנציאליים, לאחר קריאת הבלוג (בהנחה שיש כזה), החוויות אשר מפורסמות שם נמצאות למולכם כמו תפריט אשר ניתן לבחור מתוכו? או אולי אנסח את זה מעט אחרת; אם זה נעשה בעבר, אין סיבה שזה לא יחזור על עצמו?

ושאלה נוספת, האם במהלך שיחות היכרות, חשוב לכם לשמוע על חוויות העבר? האם זה נושא שעולה במכוון מהצד שלכם?

תודה על שיתוף הפעולה וסיפוק הסקרנות
המשך חורף חמים ובריא
mister z​(שולט)

Re: שאלה שמעניינת אותי הפונה לשולטות ולשולטים

mister z​(שולט) • 23 בדצמ׳ 2021
ma כתב/ה:
האם כאשר אתם פונים לנשלט/ת פוטנציאליים, לאחר קריאת הבלוג (בהנחה שיש כזה), החוויות אשר מפורסמות שם נמצאות למולכם כמו תפריט אשר ניתן לבחור מתוכו? או אולי אנסח את זה מעט אחרת; אם זה נעשה בעבר, אין סיבה שזה לא יחזור על עצמו?

ושאלה נוספת, האם במהלך שיחות היכרות, חשוב לכם לשמוע על חוויות העבר? האם זה נושא שעולה במכוון מהצד שלכם?

המשך חורף חמים ובריא

אני לא יכול לדבר בשם אנשים אחרים אבל לפחות לגביי
בלוג פעיל (במידה מסויימת לפחות) זה תנאי ראשון לא בתור תפריט זה יותר לנסות להבין מול מי אני עומד
וגם לשמוע משהו על חוויות קודמות זה דרך מעולה להבין מי עומדת מולי ומה הם מחפשים
שקנאי
שקנאי • 23 בדצמ׳ 2021
אני אף פעם לא פונה לנשלטות. אבל כשהן פונות אליי, לא מעניין אותי העבר שלהן ולא מעניין אותי הבלוג שלהן, בוודאי שלא כ"תפריט". ההיפך, מה שהיא כבר חוותה עם מישהו אחר, אם תחזור עליו איתי סיכוי גדול שיהיה מרגש פחות.

אבל התשובה העמוקה יותר היא, שבדסמ, כמו כל דבר אינטימי, צריך להבנות לאט לאט, בסבלנות, במין מחול של חיזור הדדי והתקרבות וחיפוש אחר מכנה משותף. נשלטת היא לא גן שעשועים שאתה צריך לבחור מבין המתקנים שהוא מציע. היא פסנתר שאתה רוצה להפיק ממנו מנגינה מרגשת, מנגינה שאף נגן אחר לא יכול להפיק ממנו ושגם אתה לא תוכל לצור אותה עם אף פסנתר אחר. אחרת זה טכני, וזה מנוכר וזה מבאס. אני יודע, הייתי גם שם.
    התגובה האהובה בשרשור
Discipline
לפני שנתיים • 24 בדצמ׳ 2021
Discipline • 24 בדצמ׳ 2021
ברור ! אם היא כותבת שם בבלוג לדוגמא שהיא היתה זנזונת וכלבה של מישהו או שהיא מפנטזת על זה או אם היא כותבת למשל שהוא הכריח אותה לעשות אנאלי (וואוו !) זה מעיד בבירור על זה שכל מה שהיא רוצה זה מישהו שיקרא לה זונה וכלבה ויבוא לזיין אותה והיא תעשה כל מה שהוא אומר מיד ובצייתנות. ככה זה בבידי אס אס הזה.

מה שעוד יותר שווה כאן בבי דיאסאן הזה, זה שגם אם כתוב לה "משוייכת" זה לא משנה כי עובדה שכתוב לה בבלוג שהוא עושה לה כל מיני דברים והיא מציייתת אז אם היא צייתנית ונשלטת ברור שהיא תציית גם לי אם אני אהיה שולט.

מה שקצת מבאס כאן זה שיש כאן בנות שכותבות בבלוג כל מיני דברים שעשו להן ומציגות כאילו הן כלבות צייתניות ונשלטות אבל בפועל הן לא נשלטות אמיתיות והן סתם מתחזות וכשאתה פונה אליהן מתברר לך שהן אמנם כלבות אבל מהסוג שנובחות ונושכות. צריך לבקש מכלובי אפשרות לדווח עליהן , לא יכול להיות שמתחזות כאלו יקלקלו לכולם.
-X-
-X-
-X- • 24 בדצמ׳ 2021
עם הקריאה, אתה מדמיין את עצמך בסיטואציה ואז יש נטייה לפנטז ולהשליך את הכל על עצמך, במיוחד אם הסיפור מחרמן אותך.
naorzur
naorzur • 24 בדצמ׳ 2021
קריאה של חוויות עבר מלמדת על יכולות, גבולות ואפילו מעט אופי
ככה שזה נותן תמונה כללית וטובה לגבי מי מולי.
ברמה העקרונית הציפיות שלי, הרצונות ואולי גם הסטנדרטים לא ישתנו בעקבות הקריאה תוך גמישות לאותה אחת.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 24 בדצמ׳ 2021
כל דבר נחוה אחרת בנקודת זמן שונה בעוצמות שונות
באוירה שונה ובטח ובטח עם פרטנר שונה
אז אין שום חוק או מניעה לחזור על אלמנט או חויה מהעבר.

מה שכן, אנשים צעירים וגם אחרים נוטים,
מתוך חוסר ביטחון להשוות ביצועים ואת עצמם, לאקסים
מהעבר.
אז רצוי שכירו בערך עצמכם ותבחרו לעשות מה שנראה לכם
כי זה מה שבא לכם לא כי אתם צריכים לנפק ביצועים
או שאתם צוות הווי ובידור של מי שאיתכם.
A S T R O
לפני שנתיים • 25 בדצמ׳ 2021

A S T R O • 25 בדצמ׳ 2021
ma כתב/ה:

המשך חורף חמים ובריא

אישית, כשאני פונה לבן אדם זה לא מעניין אותי מה הוא עושה, אני פונה לאנשים שנראים שיכולים להכיל ושמראים רגש
משם כבר נראה
אני מחפשת את הבן אדם שמתחת לקאבר של השולט/נשלט
בתור חבר
מישהו שאני יכולה להפתח אליו ולדבר אליו בחופשיות על הרגשות שלי וגם בין השאר על בדסמ כי זה נטו משהו שמעניין אותי לדבר עליו
פחות מחפשת את האקטים

כשאני מכירה בן אדם טיפה יותר לעומק ומגיע למצב שאני כן מדברת על בדסמ אני כן שואלת על האקטים וחוויות העבר ומנסה להבין את מה שעומד מאחוריהם ומה הם מקבלים מזה

משם כבר נראה, אני יכולה להשאר חברה של הבן אדם או להתקדם איתו לכיוון של משחקי שליטה ודברים כאלה
MASTER DAVE
לפני שנתיים • 4 בינו׳ 2022
MASTER DAVE • 4 בינו׳ 2022
זה מסקרן, זה נקודות שאפשר ללמוד מהן אבל העבר לא מחייב עתיד. צריך לדבר ולראות את מה שנכון היום.
petka11​(שולט)
לפני שנתיים • 4 בינו׳ 2022

petka11​(שולט) • 4 בינו׳ 2022
ma כתב/ה:

המשך חורף חמים ובריא

אני קורא את הפרופיל ומדפדף טיפה בבלוג.
רוצה להכיר את האדם והאם שווה לפנות אליו בכלל.

ובד"כ החוויות בבלוג.. הן לא חוויות טובות לצערי..

ובגדול - לא רוצה שהיא תספר לי מה בדיוק הייתה החוויה איך עם מי וכו וכו , לא צריך לדעת את זה, אם אתקל בבלוג זה אחרת, כי זה לא בא ממנה ישירות.
מעדיף שחוויות העבר יסוכמו בתור גבולות.