בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היפנוזה אירוטית

petka11​(שולט)
לפני שנתיים • 30 בדצמ׳ 2021

היפנוזה אירוטית

petka11​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2021
שוב עולה בי השאלה והתעניינות בהיפנוזה, במרחב האינטרנטי הדובר עברית.

כדוגמת השדה הפורה של היפנוזה האירוטית מוקלטת ברחבי האינטרנט באנגלית, שבו קיימות עשרות "היפנו-מלכות" ו"היפנו-אדונים".

השאלה היא, עד כמה אנשים סקרנים לזה, כמה ניסו את זה בעבר או מנסים עד היום?
אם היה דבר כזה, האם הייתם מנסים את זה?
אם הייתם יודעים שזה בטוח, שכל הטריגרים מצויינים ליד כל הקלטה וקיים אפילו התסריט של זה, הייתם מתפטים לאבד שליטה? ליפול הפנטזיה מודרכת?
אולי הייתם אפילו משלמים על חוויה ייחודית שתפורה עבורכם?
הייתם רוצים שהאדון/הגיברת יהפנטו אתכם פיזית?

אני כבר הרבה זמן שומע המווון הקלטות באנגלית, אומנם שום דבר לא השפיע עלי חזק מידי או "ירדתי למטה" מספיק, אבל זה בהחלט נחמד, מעניין ודי אירוטית.
בשבילי זו חוויה מעניינת שבין מדיטציה ארוטית ל.. למשהו אחר.

אחד הדברים שמושך לזה אנשים זה לחוות חוויות מסוימות, איבוד שליטה מסוים, לעבור פנטזיה ספציפית והכל בצורה בטוחה לגמרי בבית שלהם.

האפשרויות של היפנוזה אירוטית נעות בין שליטה על אורגזמה לסוגיה (בין מולטי-אורגזמה לבין אדג'ינג וצניעות היפנוטית)
בין פנטזיה של סקס עם פיה ביער קסום לבין סאקובוס (או אינקובוס) שבאה לבקר.
בין סשן של גלי תענוג על ביצוע פקודות ועד לסשן של חרמנות בלי יכולת לספק אותה.

כמובן לזה מתווספות פקודות מעניינות בין בני זוג..
כמו כל פעם שהאדון אומר מילה מסוימת לנשלטת היא נהיית חרמנית מאווד, בכל מקום בכל מצב.
או כל פעם שהוא מוכה כף היא מורידה בגד, בלי לשים לב,
או כל פעם ששולטת נותנת פקודה הזין של הנשלט נעמד והוא מגיע לגבול של הגמירה בלי לגמור וכשהיא אומרת מילה אחרת הוא מפסיק להיות חרמן ונהיה רך מיידית.

הגבול בזה הוא הדמיון שלכם, במלוא מובן המילה.

הקיצר אשמח אם תשתפו ותספרו, מה דעתכם על הנושא בכלל?

{אני מראש אומר שכמובן ואין פה כוונה לעשות למישהו משהו נגד הרצון, הכל אמור להיות (כמו בכל אקט) עם רצון והסכמה של השותפים, בצורה בטוחה והגיונית ואחראית}

[אני גם אוסיף, אי אפשר להפנט מישהו בכוח.
כל העניין של היפנוזה שאתה מלווה את הבן אדם תהליך של מעין היפנוזה עצמית / מדיטציה, ואי אפשר לעשות את זה בלי שהבן אדם רוצה ופועל אקטיבית לטובת זה.

בנוסף התת-מודע שלו צריך לשפוט את זה כמשהו רצוי ולפעול לטובת זה.

בנוסף לזה - אם הבן אדם / תת מודע חושב שמשהו לא בסדר, אז האדם מתעורר מהיפנוזה ויכול לבטל כל דבר שנאמר לו בה.]
    התגובה האהובה בשרשור