סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה לא מציעות משהו אחר חוץ מכלי קיבול לזרע

Domain Controller​(שולט)
לפני שנתיים • 9 בינו׳ 2022

למה לא מציעות משהו אחר חוץ מכלי קיבול לזרע

Domain Controller​(שולט) • 9 בינו׳ 2022
המוטיב החוזר אצל הנשלטות הבולטות פה זה הגוף שלהן, כאילו זה מה שחשוב לשולט הפוטנציאלי וזה מה שהן משווקות.

זה יכול לעבוד ממש טוב על נימפומנים שזה מה שמחפשים אבל האם זה לא גורם לדינמיקה סותרת שבה השולט (לכאורה) הוא הנשלט בפועל כי אינו שולט בדחפים של עצמו ומאוד קל לקנות אותו באמצעות מתן גישה למנוש אז כתוצאה מזה הוא נחות האולטימטיבי?

יכול להיות שאני טועה אבל לא ראיתי אף נשלטת שמציעה שירותים שהשולט הגבר באמת צריך כגון ניקיון, בישול, פיזיותרפיה, משלוחים, נהג תורן לבילוי וכ'ו...

הכל סובב סביב מין.
AllyCat​(נשלטת)
AllyCat​(נשלטת) • 9 בינו׳ 2022
אני מציעה שיעורי מתמטיקה בסיסית לשולטים שצריכים, מעוניין?
    התגובה האהובה בשרשור
מטפורה
מטפורה • 9 בינו׳ 2022
אני מציעה סטירה מצלצלת עם נימוק מדויק. מניסיוני, רוב השולטים ממש זקוקים לכך.
RenneWhite
RenneWhite • 9 בינו׳ 2022
זה שאולי אבל רק אולי הן פשוט סוטות ונהנות "לשווק" את גופן עבור ההנאה שלהן קודם כל, לא חשבת על זה שולט יקר?
לפעמים אני תוהה אם צריך פה איזה פוסט נעוץ עם מונחים והגדרות ופטישים .
כי עולמם של שולטים פה כה צר....
מעבר למושגים: נשלטת ושולט ופוט פטיש וddlg במקרה הטוב, הם לא מכירים עוד שום דבר.
AllyCat​(נשלטת)
AllyCat​(נשלטת) • 9 בינו׳ 2022
חברות חברות תרגעוו
זה לא אישי נגדכן, הוא קצת עצבני כי 2 נשים ניצחו אותו בויכוח על מתמטיקה וחיסונים אז הוא יצא בראנט של שנאת נשים, אין מה לקחת אותו ללב.

שאו ברכה, אני מציעה שירותי תה, עוגיות ורכילות לfellow נשלטות♡♡
סנטוריון
סנטוריון • 9 בינו׳ 2022
מתי פעם אחרונה נסעת באיילון?

בגדול, גם גברים וגם נשים באתר הזה, ללא קשר לתפקידם הבדסמי, מחפשים אינטראקציה מינית כלשהי עם גוונים שונים של בדסמ (פרט לבודדים שמפרידים בין בדסמ לסקס). ההבדל הוא שהצעות מין מהצד הנשי הן מצרך בו הביקוש עולה על ההיצע. ההיפך אינו נכון עבור גברים.

במלים אחרות, אם אישה - גם ממוצעת-מראה וקצת פוזלת - תיכנס לפאב ותשאל 10 גברים אם הם מעוניינים לשכב איתה, בטח 4-5 יאמרו כן בלי להסס. אם גבר יכנס וינסה את אותו התרגיל אולי אישה אחת תיעתר, גם אם הוא נראה כמו בראד פיט (ואם הוא לא נראה כמו בראד פיט, אז אפס). זאת הכלכלה של הכלוב.

אם תכיר חלק מהנשלטות באתר תגלה שיש להן הרבה מה להציע מעבר לסקס - הרבה מהן אינטלגנטיות, כיף להיות במחיצתן, נשות שיחה מעולות, מוצלחות בכל פרמטר אפשרי, וגם יודעות לעשות ספונג'ה לא רע ומבשלות מצוין ומוכנות אפילו לבשל עבורך אם הן אוהבות אותך מספיק. פשוט סקס מוכר הכי טוב.
Domain Controller​(שולט)
Domain Controller​(שולט) • 9 בינו׳ 2022
סנטוריון כתב/ה:
מתי פעם אחרונה נסעת באיילון?

בגדול, גם גברים וגם נשים באתר הזה, ללא קשר לתפקידם הבדסמי, מחפשים אינטראקציה מינית כלשהי עם גוונים שונים של בדסמ (פרט לבודדים שמפרידים בין בדסמ לסקס). ההבדל הוא שהצעות מין מהצד הנשי הן מצרך בו הביקוש עולה על ההיצע. ההיפך אינו נכון עבור גברים.

במלים אחרות, אם אישה - גם ממוצעת-מראה וקצת פוזלת - תיכנס לפאב ותשאל 10 גברים אם הם מעוניינים לשכב איתה, בטח 4-5 יאמרו כן בלי להסס. אם גבר יכנס וינסה את אותו התרגיל אולי אישה אחת תיעתר, גם אם הוא נראה כמו בראד פיט (ואם הוא לא נראה כמו בראד פיט, אז אפס). זאת הכלכלה של הכלוב.

אם תכיר חלק מהנשלטות באתר תגלה שיש להן הרבה מה להציע מעבר לסקס - הרבה מהן אינטלגנטיות, כיף להיות במחיצתן, נשות שיחה מעולות, מוצלחות בכל פרמטר אפשרי, וגם יודעות לעשות ספונג'ה לא רע ומבשלות מצוין ומוכנות אפילו לבשל עבורך אם הן אוהבות אותך מספיק. פשוט סקס מוכר הכי טוב.

בקיצור אז אתר של חרמנים את אומר...
סנטוריון
סנטוריון • 9 בינו׳ 2022
Domain Controller כתב/ה:

בקיצור אז אתר של חרמנים את אומר...

כן, במובן שבדסמ הוא כמעט תמיד קשור למין, ולכן האתר הזה מאד מיני.
לא, במובן שלמיניות הזו יש הרבה ביטויים, החל מאירוטיקה כתובה וכלה בקשרים רציניים שהסתיימו בחתונה.
קח מזה מה שבא לך.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: למה לא מציעות משהו אחר חוץ מכלי קיבול לזרע

בלוסום​(לא בעסק) • 9 בינו׳ 2022
Domain Controller כתב/ה:
המוטיב החוזר אצל הנשלטות הבולטות פה זה הגוף שלהן, כאילו זה מה שחשוב לשולט הפוטנציאלי וזה מה שהן משווקות.

זה יכול לעבוד ממש טוב על נימפומנים שזה מה שמחפשים אבל האם זה לא גורם לדינמיקה סותרת שבה השולט (לכאורה) הוא הנשלט בפועל כי אינו שולט בדחפים של עצמו ומאוד קל לקנות אותו באמצעות מתן גישה למנוש אז כתוצאה מזה הוא נחות האולטימטיבי?

יכול להיות שאני טועה אבל לא ראיתי אף נשלטת שמציעה שירותים שהשולט הגבר באמת צריך כגון ניקיון, בישול, פיזיותרפיה, משלוחים, נהג תורן לבילוי וכ'ו...

הכל סובב סביב מין.

הוכחה היא הבלוגים שלהן שנהפכים לביב של סחי בשניה שנכנס להן שולט לחיים