בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה לא מציעות משהו אחר חוץ מכלי קיבול לזרע

Marie'O'Netta
לפני שנתיים • 9 בינו׳ 2022

ובפינת הלשון שלנו להיום...

Marie'O'Netta • 9 בינו׳ 2022
Domain Controller כתב/ה:

זה יכול לעבוד ממש טוב על נימפומנים

נימפומניה - מיוונית עתיקה:
νύμφη - כלה + μανία - תשוקה. מונח המתייחס למשיכה מינית מוגברת אצל נשים. לתיאור מצב דומה בקרב גברים השתמשו בעבר במושג מקביל - Satyriasis. כיום, במקום שני המונחים הנ''ל משתמשים במושג 'היפרסקסואליות' ביחס לשני המינים.

אז... האם אתה עצמך הרבה יותר מכלי ייצור החומר המוזכר לעיל? כדי שיציעו לך יותר, כדאי שתהיה עצמך -טיפה- יותר.
Domain Controller​(שולט)

Re: ובפינת הלשון שלנו להיום...

Domain Controller​(שולט) • 9 בינו׳ 2022
Marie'O'Netta כתב/ה:
Domain Controller כתב/ה:

זה יכול לעבוד ממש טוב על נימפומנים

נימפומניה - מיוונית עתיקה:
νύμφη - כלה + μανία - תשוקה. מונח המתייחס למשיכה מינית מוגברת אצל נשים. לתיאור מצב דומה בקרב גברים השתמשו בעבר במושג מקביל - Satyriasis. כיום, במקום שני המונחים הנ''ל משתמשים במושג 'היפרסקסואליות' ביחס לשני המינים.

אז... האם אתה עצמך הרבה יותר מכלי ייצור החומר המוזכר לעיל? כדי שיציעו לך יותר, כדאי שתהיה עצמך -טיפה- יותר.

אני מעוניין במשהו אחר, אם חיי הבדסמ שלי היו סובבים סביב סקס אז הייתי פשוט הולך לזונה (וזה גם יוצא הרבה יותר זול מאשר להיות כלי שרת של איזו נשלטת בכאילו שאין לה מה להציע). גבר מגורה מינית לא יכול להחליט החלטות מושכלות ולהפעיל שיקול דעת קר ולכן כל החרמנים פה לא באמת יכולים לשלוט, הם פשוט חיים בשביל לרצות את זונת הצומי שלהם תמורת סקס.
Tom's desires
Tom's desires • 9 בינו׳ 2022
אני חושב שזה סביר שמה שמוצא בהתחלה זה הobvious מה שקל מאוד לשווק ולתת...
אבל בתור שולט את יכול להגיע לcore רק אם את מגיע להיכרות עמוקה...
זה פשוט מצריך ממך קצת לדבר והרבה לשמוע ואז זה כבר המיומנות שלך ... איך לגרום לזה לקרות ... בגדול אני מכיר נשלטות שיעשו הרבה מאוד ללא שום משמעות מינית אותי אישית מדליק לאב דווקא טובות הנאה כמו ניקיון וכו ,אלא יותר מה החא מוכנה לעשות בגלל שאני ביקשתי...ושם האפשרויות אין סופיות...
תום
Domain Controller​(שולט)
Tom's desires כתב/ה:
זה פשוט מצריך ממך קצת לדבר והרבה לשמוע ואז זה כבר המיומנות שלך ... איך לגרום לזה לקרות ... בגדול אני מכיר נשלטות שיעשו הרבה מאוד ללא שום משמעות מינית אותי אישית מדליק לאב דווקא טובות הנאה כמו ניקיון וכו ,אלא יותר מה החא מוכנה לעשות בגלל שאני ביקשתי...ושם האפשרויות אין סופיות...
תום

אם היו משלמות לנו בשביל זה אז סבבה אבל נראה שפשוט משתמשות בנו.
Cruvi
Cruvi • 9 בינו׳ 2022
מפחיד אותי שמתסובבים בינינו גברים שאפילו כשהם רואים אישה שמחפשת סקס, הם לא מסוגלים להעלות בדעתן שאולי היא רוצה סקס כי היא חרמנית וכי זה כיף לה, כי הרי יש לה רצונות משל עצמה, ושהיא חס וחלילה אפילו בנאדם שלם
Domain Controller​(שולט)
Cruvi כתב/ה:
מפחיד אותי שמתסובבים בינינו גברים שאפילו כשהם רואים אישה שמחפשת סקס, הם לא מסוגלים להעלות בדעתן שאולי היא רוצה סקס כי היא חרמנית וכי זה כיף לה, כי הרי יש לה רצונות משל עצמה, ושהיא חס וחלילה אפילו בנאדם שלם

כדי שתקבלי סקס טוב צריך הצדקה, אתן חיות בסרט כנראה כי התרגלתן שכל מיני פראיירים חרמנים יעשו הכל כדי לרצות אתכן אבל אלה לא שולטים, שלא תתבלבלי
Tom's desires
Tom's desires • 9 בינו׳ 2022
Domain Controller כתב/ה:
Tom's desires כתב/ה:
תום

אם היו משלמות לנו בשביל זה אז סבבה אבל נראה שפשוט משתמשות בנו.

חבר כמו בכל דבר בחיים יש ויש, אני בטוח שיש פה אנשים מהממים וגם כאלה שפחות מתחברים לך...
תנסה לסנן מה אצלך שקוע מפעם ומה באמת שחור לך בעיניים ...
אתה נשמע בחור פיקח.
מניסיון שלי יהלום אמיתי אף פעם לא נוצץ מבחוץ...
סנטוריון
סנטוריון • 9 בינו׳ 2022
Domain Controller כתב/ה:
כדי שתקבלי סקס טוב צריך הצדקה, אתן חיות בסרט כנראה כי התרגלתן שכל מיני פראיירים חרמנים יעשו הכל כדי לרצות אתכן אבל אלה לא שולטים, שלא תתבלבלי

אז אם אישה מציעה מין וגבר מקבל את ההצעה למין, הוא "פראייר חרמן שיעשה הכל כדי לרצות אישה"?
תגיד, מי שלח אותך לפורום? שוב פעם התנועה לאנרכו-פמיניזם רדיקלי מנסה לבצע פוטש בשורותינו?
באדינות
באדינות • 9 בינו׳ 2022
לא מבין למה יוצאים נגדך. תכלס מאוד מקובל ואולי פופולרי העיניין של עבד נקיון, ולא ראיתי שפחת נקיון.

אולי העובדה שבמין עצמו, יש אלמנט של שליטה גברית, החדירה, ויחד עם הפופולריות של הסקס (: זה משתלב יפה יחד, ואין ״צורך״ או הכרח בעשייה אחרת.

בשליטה הנשית יש יותר מקום למוטיבים לא מיניים, כמו שירות ונקיון.

טוב זה די ברור, לא? בלה בלה (:
ScatNerd
ScatNerd • 9 בינו׳ 2022
90% מהאתר הזה סובב סביב סקס, רוב הנשלטות כאן סה"כ נימפומניות שמחפשות סקס אגרסיבי (או לא אגרסיבי) ומצאו מקום שמאפשר להיפתח עם זה.
וזה תופס גם לגבי שולטים כמובן. הסאדו מאזו הוא במיעוט כאן.
רוב האנשים הם נורמטיביים, ובשביל להיות סאדיסט/ מאזוכיסט אתה צריך להיות באיזשהו מקום פגוע בנפש או שרוט.