צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הכינוי חשוב לכם.ן?

מל(ק)ה​(שולטת)
לפני שנתיים • 18 בינו׳ 2022

האם הכינוי חשוב לכם.ן?

מל(ק)ה​(שולטת) • 18 בינו׳ 2022
מסקרן אותי לדעת
האם הכינוי של מי שמולכם משנה לכם.ן?
האם זה מה שיגרום לכם.ן לפנות לכינוי מסוים או ההיפך, לא להמשיך שיחה עם כינוי שפנה אליכם.ן?

מה הגישה שלכם לכינויים?
Kitty frank
Kitty frank • 18 בינו׳ 2022
כינוי טוב יכול להוסיף לדעתי על מישהו, כסימן לאינטליגנציה מילולית. כמו בדיחה טובה, או משפט שנון שנכתב. אם זאת, כינוי גרוע לא בהכרח יבטל את המשיכה שלי, אם האינטליגנציה מפציעה במקומות אחרים.

מה זה כינוי טוב בעיני?
אחד עם קשר תרבותי נוכח שיכול לקחת את הסובבים אותו לכיוון עולם הדימויים שהפרסונה חפצה בו. זה בשילוב קשר אישי מייצר כינוי מעולה.
--Nir--
--Nir-- • 18 בינו׳ 2022
בהתחשב בזה שהכינוי שלי הוא שם גנרי שהדבקתי לעצמי תוך כדי פתיחת הפרופיל אז הוא לא מאד חשוב לי.

שמות מעניינים מסקרנים או סקסיים יכולים לטרגר אותי לקרוא פרופיל או לעיין קצת בבלוג.

אחרי שקראתי קצת מהבנאדם, הכינוי כבר לא חשוב ולא ישנה את הדעה עליו
מטפורה
מטפורה • 18 בינו׳ 2022
לפעמים כינוי הוא אינדיקטיבי, פעמים אחרות לא. למשל לרוב הפרטנרים שהיו לי מכאן יש כינויים די סתמיים.

However, עבורי, החשיבות נעוצה ביכולת לבצע מעין סינון ראשוני. בדרך כלל כינויים שמצהירים על העדפות מיניות או בדסמיות ('דורש אותך חמה'/'שולט ומשפיט 34'/כלב אוהב שתן צהוב מרוכז'/'רכבי על פניי וארכב על פניך'/'סקאטי חובב הסקאט') ובמידה מסוימת גם כינויים חסרי פשר (בסגנון 't124') מצביעים על משתמש שמבין את הכלוב כאתר היכרות ולכן הכוונות, סגנון התקשורת והציפיות שלו בהתאם (אני מתאפקת כבר לפחות שלוש שנים מלהלאות את הקוראים עם פוסט או שרשור בנוגע לתפיסות השונות של האתר הזה כמדיום ומשמעותן. אמשיך לחמול ולהתאפק). ואכן, טרם הופתעתי מאדם בעל כינוי כזה שפנה אליי, ולכן החיסכון הקוגניטיבי מאפשר לי לשלול בדרך כלל אינטראקציות מהסוג הזה.

או בקיצור: כינוי טוב או בינוני לא מנבא שום דבר.
כינוי בעייתי (לשיטתי כפי שתיארתי) משקף את אותה בעייתיות.
    התגובה האהובה בשרשור
תחת אש
תחת אש • 18 בינו׳ 2022
ז.ה כמו שפ.ת הב' רק ע.ם מ.לא נקודו.ת במקו.ם
Tyrell​(אחרת)
Tyrell​(אחרת) • 18 בינו׳ 2022
ברמת העיקרון כן
אבל אי אפשר לדעת באמת
Kitty frank
Kitty frank • 18 בינו׳ 2022
[quote="מטפורה"סקאטי חובב הסקאט.[/quote]

משדכת אותו דחוף לביטי-הביט.
ילדה צמאה לדאדי​(נשלטת)
לא רק חשוב ומסייע בסינון הגולשים, אלא גם הרבה פעמים מספק מקור לשעשוע בלשני ו/או אנתרופולוגי. אני אישית עושה מדי פעם סיורי ניקים בכלוב. ותמיד יש הפתעות)
SWAY
SWAY • 18 בינו׳ 2022
כינוי יכול ליצור עניין.
יחד עם זאת, דווקא הרבה מהא.אנשים שיותר התחברתי אליהם , וגם אני, בחרו בכינוי בלי לחשוב עליו הרבה.

יש לי הערכה בלתי מוסברת למי ששומרים על אותו הכינוי לאורך זמן.

וגם, אני מעדיף את המילה המושאלת מלעז "ניק" על פני המילה "כינוי".

ניק, דרך אגב, זה אחלה ניק באתר של קינק.