בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה לדעתכם ההבדל בין קינקי לבדסמי?

RenneWhite
לפני שנתיים • 20 בינו׳ 2022
RenneWhite • 20 בינו׳ 2022
מה עם המקור?
אף אחד בנתיים לא ציין איך הבדסם התחיל?
מי קבע את כללי השפוי , בטוח, בהסכמה?
יש אבות מייסדים משהו?
כי נגיד בעיניי הרבה דברים לא נתפסים כשפויים בעולם הבדסמי.
בכוח המוח{Aion}

Re: שמחה שכתבת גם תגובה רצינית בכח (:

בכוח המוח{Aion} • 20 בינו׳ 2022
RenneWhite כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
בכוח

יאו אני גרועה בלהגיב חזרה בפורום.
רציתי לשאול, כתבת בסוף ההסבר מה עמוק בכך? מצד שני מה עמוק בלראות מישהי עם כחולים ותחת קרוע שלי אישית מזכיר אישה מוכה ולא נתפס כמגרה כלל. אני מניחה שזה יותר הדברים שעומדים מאחורי זה והעומק של הקשר.

המוח כתב/ה:
קינקים זה ונילים שהצליחו להשתחל לכאן.

🤣🤣🤣
אני עוד בשוק מאלה שחושבים שבידי וסקס זה שני דברים נפרדים 🤦🏻‍♀️ והם אשכרה משתלטים עלינו

האמתת היא שאני מנסה לפצח את העניין הזה: נניח שהגירוי המיני יהיה משותק לחלוטין, האם הצרכים הבדסמים יבואו לידי ביטוי באותן דרכים, בדרכים אחרות או פשוט ייעלמו לחלוטין, כי הם פונקציה של גירוי מיני?
ועכשיו ברצינות, כי התגובה שלי היתה כמובן בהומור:
לא חושבת שחלוקה כזו משנה. העומק נמצא בשדה הרגשי של הקשרים שלנו, ולא במבנה הבדסמי האישיותי.
זאת אומרת, יש איזו נטיה לבדסמים להאמין שהם הרבה יותר עמוקים מתוקף כך שהם מתגרים מהעברת כוח, השפלה, או ליקוק כפות רגלי המלכה כאקט מעריץ, וכל הקינקים הם מחפשי זיונים, ימי שמם. אבל תכלס, כל המבעים האלה יכולים להיות שטחיים או עמוקים, תלוי בקשר עצמו. גם קשר ונילי ואפילו קשר אפלטוני יכול להיות עמוק מאוד.
אני גם חושבת שזה בעיקר עניין של דינמיקה, כי כל קשר יניב חיבורים אחרים ומעברי כוח אחרים, פתיחות אחרת, פגיעות אחרת וכו'.
בקיצור, לדעתי כן? לא צריך לקחת כל כך ברצינות את מי שמנסה להבנות מזה שיש לו דם בדסמי כחול ביחס לאחרים, כי הוא יהלום והשאר זיוף. בסדר, אז ראיתם סרט מצוייר וכלאו את הנסיכה בארמון והתרגשתם, אז דמיינתם איך המורה שלכם כועסת עליכם ומענישה אתכם בזה שהיא יושבת לכם על הפנים וזה נתקע לכם בראש, אז שחקתם ברופאה וחולה והיא עשתה בדיקה של מעיכת אשכים והיא צחקה, ומאז אתם מאוננים על מלכה שולטת שמכאיבה. בסדר, מאוד מקסים, אבל מה עמוק בזה? (:

מעתיקה את התגובה שלך לכאן, כי היא התערבבה פנימה:
"יאו אני גרועה בלהגיב חזרה בפורום.
רציתי לשאול, כתבת בסוף ההסבר מה עמוק בכך? מצד שני מה עמוק בלראות מישהי עם כחולים ותחת קרוע שלי אישית מזכיר אישה מוכה ולא נתפס כמגרה כלל. אני מניחה שזה יותר הדברים שעומדים מאחורי זה והעומק של הקשר."

אותו דבר גם כחולים ותחת קרוע. גם זה לא עמוק. עומק לא נמצא באקט אלא בפרשנות לאקט, ולאופן שבו האקט מגשר ומחבר בין המעניק למקבל. אני אומרת שבסוף זה חלק מהתקשורת. אפשר לייצר תקשורת עמוקה או שטחית עם אותם אקטים. ד"א, בדסם יכול להיות עמוק גם בלי אקטים יוצאי דופן בכלל.
JunkyRuby{MyLexicon}
JunkyRuby{MyLexicon} • 20 בינו׳ 2022
RenneWhite כתב/ה:
מה עם המקור?
יש אבות מייסדים משהו?

באופן אישי מעולם לא התעניינתי.
מושגים כמו ssc או רמזור הצלפות או מילת ביטחון זה דברים שהם פחות אני..
אני בטח לא אומרת שלא צריך, רק שאצלי כנראה זה פשוט נראה אחרת.

אני קובעת עבור עצמי מה בטוח לי, לא אבות מייסדים (;
מה שיהיה נכון לי, לא יהיה נכון לאחרת, וזה בסדר גמור. לכן לדעתי חשוב להגיע ממקום של ביטחון וערך.

ואוסיף: שגם החלוקה הזו שנניח נשלטת היא בהכרח פאסיבית ומובלת לא באמת מתאימה בעיניי. נשלטת היא רק צד אחד, והיא גם בהחלט יכולה להיות מישהי שתהנה גם לאתגר, להביך, לייצר צורך, להכאיב… בלי שזה יגרע מהסכמות או 'יחסי הכוחות'.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי ינו' 20, 2022 8:39 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
RenneWhite

האמת שאני פשוט סקרנית

RenneWhite • 20 בינו׳ 2022
JunkyRuby כתב/ה:
RenneWhite כתב/ה:
מה עם המקור?
יש אבות מייסדים משהו?

באופן אישי מעולם לא התעניינתי.
מושגים כמו ssc או רמזור הצלפות או מילת ביטחון זה דברים שהם פחות אני..
אני בטח לא אומרת שלא צריך, רק שאצלי כנראה זה פשוט נראה אחרת.

אני קובעת עבור עצמי מה בטוח לי, לא אבות מייסדים (;
מה שיהיה נכון לי, לא יהיה נכון לאחרת, וזה בסדר גמור. לכן לדעתי חשוב להגיע ממקום של ביטחון וערך.

ואוסיף: שגם החלוקה הזו שנניח נשלטת היא בהכרח פאסיבית ומובלת לא באמת מתאימה בעיניי. נשלטת היא רק צד אחד, והיא גם בהחלט יכולה להיות מישהי שתהנה גם לאתגר, להביך, לייצר צורך, להכאיב… בלי שזה יגרע מהסכמות או 'יחסי הכוחות'.

קצת להבין את ההיסטוריה של הבדסם ולא כי חייב לעשות אבגד . למרות שלפעמים זה מרגיש ככה. מסקרן אותי איך קבוצה דיי גדולה הגיעו דווקא לא ב ג ד.
ולגבי השאר בהחלט מסכימה. כמה לא פשוט למצוא ביטחון כזה
Demigod
Demigod • 20 בינו׳ 2022
מאוד פשוט
בדסם זה מנטאלי
וקינק זה פיזי

מנטאלי זה חוויה שהיא מורכבת מהרגש \ המחשבה \ הגוף \ והנפש ליצירה של מציאות חדשה חיבור של הכל לגילוי רובדים ועומקים של הנפש בקצוות שלה
זה יצירה של עולם מקביל ודמיון משותף וחלום משותף לדרך שמתקיימת בקשר הבדסמי עצמו
מטאוורס - עולם מקביל שמתקיים רק בזכות הקשר והחיבור בין שני הצדדים שקיימים כל אחד את תפקידו לשם המטרה הזאת (קשר בדסמי)
למעשה זה נכון לכל קשר אבל במקרה הזה בדסם זה דרך ספציפית עם מאפיינים ספציפים להגשמת "המנטאלי"

קינק זה אותו דבר אבל עם גבולות לגבי חלק או כל המרכיבים מה שהופך אותו לפיזי כי הוא לא מגיע מהצורך ולא ממש וחותר להגשים את הקשר עם אותם מרכיבים הבדסמים אלא רק בניחוח בדסמי.

זה כמו מה ההבדל בין נזיר טיבטי בהימליה לקורס יוגה בסטודיו ליד הבית.
heisenberg​(שולט)
heisenberg​(שולט) • 20 בינו׳ 2022
בכוח המוח כתב/ה:
heisenberg כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
קינקים זה ונילים שהצליחו להשתחל לכאן.

🤣🤣🤣
אני עוד בשוק מאלה שחושבים שבידי וסקס זה שני דברים נפרדים 🤦🏻‍♀️ והם אשכרה משתלטים עלינו

סקס וbdsm זה 2 דברים שונים לגמרי.
הונילים קינקים מערבבים את זה כי אין להם מושג קלוש איך נהנים מה bdsm, אני שואב פי 1000 הנאה מסשן של הצלפות, השפלות, קשירות מאשר סקס שזה דבר מיותר מבחינתי.

ד"א, במאמר מוסגר, יש גם פטישיסטים שלא מצליחים להגיע לעוררות מינית בלי מושא הפטיש, והם נחשבים קינקים, נראה לי.
שתי שאלות ברשותך:
השאלה הראשונה שלי היא אם זה לא מפריע לך בניהול החיים שלך, שסקס לא מרגש אותך?
השניה: האם במסגרת סשן, אתה יכול לוותר על פורקן מיני, ועדיין הסשן יהיה מושלם, או שפורקן מיני וסקס הם דברים שונים מבחינתך.

כמו שאמרתי סקס זה דבר דיי מיותר מבחינתי ואני לא מגורה מנשים ערומות לא משנה איך הם נראות או מה הם יעשו.
כמובן שאני יכול לוותר על סקס בסשן והסשן יהיה מושלם, אם יש סקס זה יכול להיות תוספת / אפטר קייר.
פורקן מיני זה לאנשים שחושבים עם הזין לא עם המוח.
אם הייתי רוצה היית יכול לזיין על יום מישהי אחרת מהכלוב או ממקום אחר אבל זה ממש לא עושה לי את זה.
אבל אם אני כן עושה סקס הוא חייב להיות ברוטאלי ועם אלמנטים של שליטה.
heisenberg​(שולט)
heisenberg​(שולט) • 20 בינו׳ 2022
RenneWhite כתב/ה:
מה עם המקור?
יש אבות מייסדים משהו?

רשמתי לך שאחד המייסדים הוא המרקיז דה סאד.
לגבי שפוי ובהסכמה, אין שום דרך אחרת לעשות bdsm אם זה לא שפוי ובהסכמה זה כבר לא bdsm זה התעללות/ אונס.
אין שפוי אני אוהב לקלף את העור ולראות את הדם משפריץ, אני אוהב קאטינג, לאנשים מסוימים זה יראה חולני ופסיכי ומצד שני לי זה יראה נורמאלי ושפוי.
אבל שוב הbdsm זה להיות סאדיסט וסאדיסט אוהב להתעלל אז...
JunkyRuby{MyLexicon}

Re: האמת שאני פשוט סקרנית

JunkyRuby{MyLexicon} • 20 בינו׳ 2022
@RenneWhite

נראה לי שלא תיהיה לך ברירה אלא לעשות גוגל icon_smile.gif

יש ספרים שנכתבו, יש מאמרים חלקם אקדמאיים שמתארים פרקטיקות שונות, מושגים, התפתחות היסטורית עוד מימי יוון העתיקה, רומא, הודו ועוד.

כמו בכל תחום, תמצאי כאלו שיגידו לך בדיוק מאיזה סיבים השוט שלהם עשוי ואחרים שישתמשו בעיקר ביד שלהם, אחרים יסבירו שהסקס לא משנה להם ואחרים שיגידו שהסקס הכרחי, תמצאי כאלו שחוטפות בכליות ואחרות שיזדעזעו מזה.

אבל אולי הדבר הכי חשוב זה שבבסיס אמור להיות כבוד הדדי.
Snitch
Snitch • 20 בינו׳ 2022
בלת"ק
קינקי יכול לחוות כמעט את אותם האקטים, רק בצורה יותר טכנית. בדס"מי מגיע גם עם סאבטקסט