סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דאדי אישיוז? סיריאסלי?

Snitch
לפני שנתיים • 26 בינו׳ 2022
Snitch • 26 בינו׳ 2022
בסוף את עוד תפתחי בלוג בשם "אני ודאדי"
מודי בלוז
מודי בלוז • 26 בינו׳ 2022
אבא בשבילה זה כמו אמא בשבילך... לאו דווקא אמא שלך..

אולי זה זה.
שלגי
שלגי • 26 בינו׳ 2022
Snitch כתב/ה:
בסוף את עוד תפתחי בלוג בשם "אני ודאדי"

או גרסת האקסטרים - אני וסבוש
סילברמיסט
לפני שנתיים • 27 בינו׳ 2022
סילברמיסט • 27 בינו׳ 2022
מצטערת מכל מי שחשב.ה שאני שופטת אותם, כנראה באמת לא התנסחתי נכון ובאמת לא היה לי שום רצון לפגוע.

אולי יצא קצת תוקפני בגלל שדיברתי עם מספר אנשים לפני פתיחת הפורום וניסיתי ללא הצלחה להבין מהם את המשיכה לנושא.

בכל מקרה ממש מתנצלת אם פגעתי או יצאתי שופטת כי זו לא הייתה הכוונה שלי בכלל
starduskonfire
starduskonfire • 27 בינו׳ 2022
סילברמיסט כתב/ה:
מצטערת מכל מי שחשב.ה שאני שופטת אותם, כנראה באמת לא התנסחתי נכון ובאמת לא היה לי שום רצון לפגוע.

אולי יצא קצת תוקפני בגלל שדיברתי עם מספר אנשים לפני פתיחת הפורום וניסיתי ללא הצלחה להבין מהם את המשיכה לנושא.

בכל מקרה ממש מתנצלת אם פגעתי או יצאתי שופטת כי זו לא הייתה הכוונה שלי בכלל

אוי נו באמת, לא לימדו אותך בחיים לא להתנצל בפני חבורה של טרחנים ונעלבים סדרתית (רוב הכלוב בערך)?
אני אישית גם לא מבין את הדדי קינק, אותי זה קצת דוחה. ואני סבבה עם זה שהקינקים שלי דוחים אנשים אחרים שלא מבינים אותם.
אם אני חייב לנחש ולהכנס לראש של חובבי ה ddlg ו dmlb זה לגמרי קשור לקשר הרגשי עם ההורים.
אני כמובן משליך מתוך החוויה הקינקית שלי, בה יש קו ישיר שמחבר בין הדרך בה התיחסו אליי כילד
למה שמושך אותי היום. רק שלקח שנים והתאמתות עם השדים שלי בשביל לגלות את זה עבור עצמי.
וגם היום, ככל הנראה רב הנסתר על הנגלה, והאינסטינקט הראשון שלי יהיה להיכנס למגננה כשאתבקש לבחון אמת לא נעימה.
יודע נפש נקבתו​(שולט)
אני חושב חושב שלא היה שום דבר תוקפני בשאלה שלך ואין לך על מה להתנצל.

נשמע שאת לא רק נרתעת, אלא שאת אמבילוונטית. יש משהו שגם מושך וגם מטלטל אותך בפוזיציה הזאת, ואת התשובות לעצמך את אולי מנסה לקבל מהפניית השיח החוצה.

אני חושב שרוב מוחלט של מי שמקיימים קשר כזה, לא באמת מרגישים רגשות של אב לבת. גם הצעירה לא מרגישה שמדובר בחוויה מינית עם האבא הביולוגי שלה.

יש כאן קודם כל התכתבות עם ה"איסור" מעצם הפער הגילאי ושימוש בו כדי ליצור חיבור למאוויים פסיכולוגיים ומיניים שנועדו לפצות על משהו, בעיקר אצל האישה לטעמי.

כגבר, לא הייתי הייתי רוצה שיקראו לי אבא. גם דדי או אבוש לא עושה לי משהו כמשפט בפני עצמו. מה שכן עושה לי את זה, זה להעניק למי שאיתי את החוויה שהיא זקוקה לה מהמקומות העמוקים שהיא מוכנה לחשוף איתי. ואם הצורך שלה לפלרטט עם ה"אסור" הוא לצעוק "כן דדי, דפוק את הילדה הצרה שלך", אז נעים לי שטוב לה ושאני יכול לחבר אותה למקומות הקצת אפלים שהיא זקוקה להם במסגרת אינטימית ביננו.

בעיני הגבר עצמו לא מנסה לשחזר חוויה לא מוצלחת בגידול הבת שאולי יש לו. השאלה היותר מעניינת היא דווקא מנקודת המבט הנשית, שהיא המרכז פה כאמור.
האישה כן מתכתבת עם משהו חסר שקשור בהתפתחות שלה מילדה לנערה שמודעת למיניותה וזקוקה לאישור האב שלה.
השאלה כמה את מסוגלת להתבונן פנימה בלי להיבהל.
סילברמיסט
סילברמיסט • 27 בינו׳ 2022
יודע נפש נקבתו כתב/ה:
אני חושב חושב שלא היה שום דבר תוקפני בשאלה שלך ואין לך על מה להתנצל.

נשמע שאת לא רק נרתעת, אלא שאת אמבילוונטית. יש משהו שגם מושך וגם מטלטל אותך בפוזיציה הזאת, ואת התשובות לעצמך את אולי מנסה לקבל מהפניית השיח החוצה.

אני חושב שרוב מוחלט של מי שמקיימים קשר כזה, לא באמת מרגישים רגשות של אב לבת. גם הצעירה לא מרגישה שמדובר בחוויה מינית עם האבא הביולוגי שלה.

יש כאן קודם כל התכתבות עם ה"איסור" מעצם הפער הגילאי ושימוש בו כדי ליצור חיבור למאוויים פסיכולוגיים ומיניים שנועדו לפצות על משהו, בעיקר אצל האישה לטעמי.

כגבר, לא הייתי הייתי רוצה שיקראו לי אבא. גם דדי או אבוש לא עושה לי משהו כמשפט בפני עצמו. מה שכן עושה לי את זה, זה להעניק למי שאיתי את החוויה שהיא זקוקה לה מהמקומות העמוקים שהיא מוכנה לחשוף איתי. ואם הצורך שלה לפלרטט עם ה"אסור" הוא לצעוק "כן דדי, דפוק את הילדה הצרה שלך", אז נעים לי שטוב לה ושאני יכול לחבר אותה למקומות הקצת אפלים שהיא זקוקה להם במסגרת אינטימית ביננו.

בעיני הגבר עצמו לא מנסה לשחזר חוויה לא מוצלחת בגידול הבת שאולי יש לו. השאלה היותר מעניינת היא דווקא מנקודת המבט הנשית, שהיא המרכז פה כאמור.
האישה כן מתכתבת עם משהו חסר שקשור בהתפתחות שלה מילדה לנערה שמודעת למיניותה וזקוקה לאישור האב שלה.
השאלה כמה את מסוגלת להתבונן פנימה בלי להיבהל.

ממש לא התכוונתי להעליב ולא אמרתי את ה"אני לא" על האשמח לדבר, זה יצא מהקשרם לול
fkfkeoeofkfk
fkfkeoeofkfk • 27 בינו׳ 2022
אפשר לנתח את זה מזווית פסיכולוגית.

הdaddy הוא הייצוג המוכר הכי קרוב לצרכים הפסיכולוגיים של בעלת הקינק.
הdaddy אוהב ללא תנאי, מגן, עוטף, שומר ומעניק בטחון. זה מאפשר התמסרות לידי גורם מגונן וחזק שאת מרגישה מוגנת לידו.
באותה אנלוגיה ילדה מרצה את daddy דרך התנהגות טובה ומה הכי ישמח את daddy? עינוג מיני (אבל לא בהכרח).

הצורך לרצות את הגורם החזק והמגונן (daddy) היא מינית ואז יש מעגל שמזין את עצמו. זאת אומרת שההנאה של בעלת הקינק היא הדרך הריצוי של הdaddy.
ScatNerd
ScatNerd • 27 בינו׳ 2022
השאלה הייתה לגיטימית, מה אתם רוצים ממנה?? למה כל אחד צריך לקבל כאן מתקפה..זה פאקינג פורום! אפשר גם לא לענות.
נראה לי ש"דאדי" זה סתם כינוי לגבר שהוא אמור לשחק תפקיד של יותר מבוגר, סמכותי.. יש כאלה שזה עושה להן את זה.
כמו נער שנמשך לאישה מבוגרת ("מאמי"). וגם אם מישהי אשכרה מפנטזת על סקס עם אבא שלה אין צורך לשפוט.
שלגי
שלגי • 27 בינו׳ 2022
בואו
המצב ההופכי קיבל שם ״תסביך אדיפוס״ ומקום של כבוד - למה כל כך מבהיל אתכם לחשוב שזו אופציה קיימת ונוכחת - נושא הדאדי?

זה לא אומר שמחר תזיינו את הבת שלכם, כמו שזה שאוהבים להכאיב לא אומר שתהפכו לדקסטר.

(לכותבת סטיות רבות - דאדי מעולם לא נכלל בינהם)