צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ראיון עם ליאת אלהרר וגילי מוסינזון על סרט הבוקקה

fkfkeoeofkfk
לפני שנתיים • 30 בינו׳ 2022

ראיון עם ליאת אלהרר וגילי מוסינזון על סרט הבוקקה

fkfkeoeofkfk • 30 בינו׳ 2022
ראיון מעניין ומראיין(נת?) שרק מנסים לעשות קינק שיימינג לליאת ולא מקשיבים לה בכלל.

פטרנליזם שמרני בעור של "פמיניזם". הבחורה נהנית מבוקקה ואומרת שהכל ברצון והסכמה.
אף אחד לא נפגע, היא לא נפגעת אז מה הוא רוצה ממנה? זה הכיף שלה והקינק שלה.

הניסיון לקעקע אותה כמשוגעת ולא שפוייה ואת מוסינזון כאנס נצלן מראה למה קינקים שהם לא במיינסטרים עדיין רחוקים מלהיות מקובלים חברתית.

כל הטיעון שהיא עברה טראומה ולכן מנוצלת כי זה לא ״היא באמת״ שרוצה את זה (מה זה אני באמת בכלל?) זה איש קש לא עקבי. הרי אין אחד שלא עבר טראומה בחיים שלו ואם כולם עברו טראומה וכולם עושים סקס אז כולם מנצלים את כולם? ואם כן, אז מה המשמעות בכלל של ניצול?
יותר מזה, נניח שהיא הייתה עושה מיסיניורי מתוך כביכול טראומה, גם אז היו עושים לה קינק שיימינג?
ואפילו אם נניח שהדחף שלה לבוקקה נובע מטראומה מה זה משנה? כולנו מונעים מטראומות ואם זה מרפא אותנו ולא מפריע לנו ולסביבה אז מה משנה? ולמה זה צריך להפריע למשטרת המחשבות?

לכל אורך הראיון הוא פשוט לא מצליח להבין שהיא נהנתה מזה ורק מנסה לחפש שהיא נוצלה.
למשל כתוב:
(מראיין): יש פסיכולוגים שמשווים בין בוקקה לאונס קבוצתי.
ליאת: "כדי שיהיה אונס צריך שיהיה אנס. תקשיבי, זה מה שאני אוהבת. זה מה שמחרמן אותי וזה מה שמדליק אותי. הרגשתי אישה מועצמת".
(מראיין): קשה לי להבין את זה.

הבעיה פה שהוא כל כך מתנשא ופטרנליסטית שמבחינתו אם הוא לא מבין את זה אז זה בהכרח מניח שהיא טועה והוא צודק. הוא לא מסוגל בכלל להכיל את הרעיון שהוא לא מתחבר לקינק שלה וזה בסדר.

לינק:
https://www.mako.co.il/women-weekend/Article-2837887224c9e71026.htm
    התגובה האהובה בשרשור
MagisterDolor​(שולט)
לפני שנתיים • 31 בינו׳ 2022
MagisterDolor​(שולט) • 31 בינו׳ 2022
גם כאן בכלוב מדי פעם עולים פוסטים שקוראים להדיר את פגועי הנפש מעולם הבדס"מ.
מבחינתי, כל עוד מדובר במשהו שקורה בין שני בגירים או יותר, קורה באחריות שני הצדדים.
עם זאת, מי שבוחר להיות באינטרקציה עם פגוע נפש צריך להבין את גודל האחריות שהוא לוקח עם עצמו.
ColdSteel
ColdSteel • 31 בינו׳ 2022
זה לא כזה פשוט. זה אף פעם לא פשוט וזה לא צריך להיות פשוט.
קראתי את הכתבה המדוברת וקראתי את הכתבה של העיתונאית שמדובר עליה בכתבה הזו.

אפשר להבין מהכתבה של העיתונאית שיש לליאת אלהרר בעיה עם הסרט/אקט אבל מצד שני, וזה לצערי בעיה בכלל העיתונאות, אי אפשר לדעת איפה השקפת העולם של ליאת מתחילה ושל העיתונאית נגמרת.
מדברים על עיתונות אובייקטיבית אבל זה האמא ואבא של כל הבולשיט. מעבר לצורך של עיתונאי למכור עיתונים, מעבר ללחצים שמפעילים העורכים יש את השקפת העולם שלהם שמתבטאת בכתיבה ובהצגת נושא הכתבה.

אני אישית חושב שכל עוד מה שנעשה לא עובר על החוק וכל עוד המשתתפים בגירים ואחראים לעצמם, זה לא ענייני מה הלך שם. מה הסיבות לכך שהיא רצתה והוא עשה וכל זה.
היא אישה בגירה ולא תחת מוסד/השגחה/אפוטרופס ומסוגלת להגיע להחלטות בעצמה ולהבין את המשמעות שלהן. להבנתי היא דחפה אותו לעשות את הסרט ועובדה שברגע שהיו ספקות הוא גנז אותו והביא לה את כל החומרים. אולי הוא דוש שבכלל הסכים אבל לא הייתי שם ואני לא יודע מה הלך שם וזה גם לא ענייני.
starduskonfire
starduskonfire • 31 בינו׳ 2022
אם נתעלם רגע מהסקסיזם הכרוך באימוץ המילה פטרנליזם...
בעצם יוצא שפמניזם סובל מפטרנליזם בכל מה שקשור לעבודת מין?
הלן הדובה
הלן הדובה • 31 בינו׳ 2022
קראתי בפעם הראשונה. וכן... אני יכולה לראות איך מסתכלים על עובדי הסקס כאומללים מנוצלים. כי יש כאלה לצערי.
אבל גם מאוד ברור שלא מדובר פה בסירסור אלא בפרוייקט שעבר מחשבה ותכנון של ה"קורבן".

יש רבים מאיתנו שעברו חוויות לא טובות ואנחנו עושים מה שטוב לנו כי ככה בא לנו. כן, חשוב להיות צלולים כי SSC אבל יש גבול. לא צריך להכניס פסיכולוג לחדר המיטות.
fkfkeoeofkfk
fkfkeoeofkfk • 31 בינו׳ 2022
MagisterDolor כתב/ה:
גם כאן בכלוב מדי פעם עולים פוסטים שקוראים להדיר את פגועי הנפש מעולם הבדס"מ.
מבחינתי, כל עוד מדובר במשהו שקורה בין שני בגירים או יותר, קורה באחריות שני הצדדים.
עם זאת, מי שבוחר להיות באינטרקציה עם פגוע נפש צריך להבין את גודל האחריות שהוא לוקח עם עצמו.

תגדיר פגועי נפש.
התייחסתי לזה בפוסט. האם כל אחד שעבר טראומה לא כשיר לקיים אקטים מיניים? זה משאיר בערך 2.5 אנשים בעולם שיכולים לקיים אקטים כאלה.
fkfkeoeofkfk
fkfkeoeofkfk • 31 בינו׳ 2022
starduskonfire כתב/ה:
אם נתעלם רגע מהסקסיזם הכרוך באימוץ המילה פטרנליזם...
בעצם יוצא שפמניזם סובל מפטרנליזם בכל מה שקשור לעבודת מין?

בוודאי. הפמינזם דור 3 יוצא חזק נגד עבודת מין.
Free mind​(נשלט)
לפני שנתיים • 1 בפבר׳ 2022
Free mind​(נשלט) • 1 בפבר׳ 2022
האמת שאין פה שיימינג לסרט הזה
וכאחד שקרא בזמנו את הכתבה המקום הכי חם בגיהנום ,הכתבה של שרון האירה את עיני לגבי המורכבות הקשה של מסיבות חילופי הזוגות , ובטח של פרסום סרט הבוקקה הציוני הראשון.
אני מציע לכל מי שרוצה להיישיר מבט מול דברים שקורים בסביבתנו כל הזמן ואנחנו מעדיפים לא לנסות לראות (כי בשם החרמנות והחופשיות המינית קורה הרבה שחלקו נהדר וחלקו מסמר שערות )
הוא פשוט לקרוא ולהחכים ו 2 הכתבות מראות בצורה מאוד קיצונית את פתגמי העל: שני צדדים למטבע או דברים שרואים מכאן לא רואים משם .....
Kitty frank
Kitty frank • 1 בפבר׳ 2022
מה ציוני בסרט?
-X-
-X-
-X- • 1 בפבר׳ 2022
איך קוראים לבוקקה של קקי?
בוקקי 😁😂