לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוט פטיש

ScatNerd
לפני שנתיים • 4 בפבר׳ 2022
ScatNerd • 4 בפבר׳ 2022
לא מסתדר עם ההיגיון, למה שמישהו יסכים ללקק כוס מסריח מפוצץ בנוזלי גוף ולא רגל?? כנראה שהגברים שדיברת איתם הם מיעוט.
צריך לשאול את הגברים כאן האם היו מוכנים ללקק רגל גם ללא פוט פטיש. אני מאמין שהרוב יגידו שכן.

וחוץ מזה יש עוד סיבות שפוט פטיש זה לונילים, זה הרבה פעמים מקושר לאירוטיקה.
-X-
-X-
-X- • 4 בפבר׳ 2022
פוט פטיש זה הפטיש הכי נפוץ.
בעיקר בקרב גברים לנשים.
יש מספר מועט של נשים עם פוט פטיש.
יצא לי לקבל פוט פטיש מאישה וזה נהדר.
Jessie Adams{ליידי}
Jessie Adams{ליידי} • 4 בפבר׳ 2022
BizarreMind כתב/ה:
לא מסתדר עם ההיגיון, למה שמישהו יסכים ללקק כוס מסריח מפוצץ בנוזלי גוף ולא רגל?? כנראה שהגברים שדיברת איתם הם מיעוט.
צריך לשאול את הגברים כאן האם היו מוכנים ללקק רגל גם ללא פוט פטיש. אני מאמין שהרוב יגידו שכן.

וחוץ מזה יש עוד סיבות שפוט פטיש זה לונילים, זה הרבה פעמים מקושר לאירוטיקה.

אולי לא מסתדר עם ההיגיון שלך אבל מבטיחה לך שזה המצב שם בחוץ icon_smile.gif בסופו של דבר, ללקק כוס מצטייר כ״נורמלי״ וללקק רגל לא, לפחות לא עבורם. אני גם מאמינה שבאתר בדסמי שכזה, הרוב היו זורמים. אבל מעניין לשמוע שאתה רואה את זה כפטיש לונילים.

תודה על השיתופים.
Jessie Adams{ליידי}
לפני שנתיים • 5 בפבר׳ 2022
Jessie Adams{ליידי} • 5 בפבר׳ 2022
תודה לכולם על השיתופים! אשמח לקבל מכם עוד ❤️
בוגר ונשלט​(נשלט)
לפני שנתיים • 5 בפבר׳ 2022
בוגר ונשלט​(נשלט) • 5 בפבר׳ 2022
אני אצטרף פה ל motislv שפוט פטיש או בוט פטיש הם חלק מההשפלה שהנשלט מקווה לקבל מהשולטת שלו
אין דבר יותר משפיל ומהנה כאחד משולטת שמורה לך לכרוע ברך וללקק או למצוץ לה את הבוהן או את העקב
מה שהייתי רוצה לדעת איך זה נראה מהצד השני כלומר איך השולטת רואה את זה
PateTi​(נשלט)
לפני שנתיים • 6 בפבר׳ 2022
PateTi​(נשלט) • 6 בפבר׳ 2022
דבר ראשון, אותי מסקרן למה זה נחשב פטיש ונגיד משיכה לשדיים לא. הרי אף אחד מהם לא איבר מין. האם זה קשור לשכיחות של ההעדפה או אולי לסוג הטיפוסים שחובבים את הז׳אנר. דבר שני, יש משהו בכף רגל של אישה שהופכת אותה לאצילית בעיני, כמו גימור איכותי כזה, והמשיכה שלי אליה יכולה לקום וליפול על זה. במיוחד אם היא יודעת איך להבליט אותן בלי להתאמץ מידי.
דבר אחרון, היא ההנאה שאישה שאני גם ככה מראש כבר מחפש דרך להעריץ, מרשה לי לנשק את האיבר הכאילו בזוי ומרוחק הזה שבשבילי הוא סקסי בטירוף..
לגבי העדפה אישית, אני הכי אוהב את הדבר עצמו, אבל אם יש נעל שצריך לנשק בדרך, זה גם בסדר..ריח פחות משנה לי, אבל זה קצת מבאס אם שמתי לך לפני קרם וזה כל מה שאני מריח או טועם. והדגש הכי חשוב זה על עדינות. תכבד, בכל זאת, מדובר בכף רגל של אלילה icon_smile.gif
be water
be water • 6 בפבר׳ 2022
לא יודע כמה מידע כבר נרשם כאן, אז אני מקווה שאני מוסיף ולא חוזר על דברים שנאמרו.
בשבילי ומהחוויה שלי שהתחילה באיזה כיתה ו כשבהיתי בכפות הרגליים של ילדה מהכיתה שלי שהגיעה עם כפכפי טבע נאות, מבלי עוד להבין למה...
אצלי זה לא מופע של שליטה וזה גם לא מגיע ממקום של השפלה או משהו בסגנון- תמיד אהבתי שלבת הזוג שלצידי יש כפות רגליים שאני מחשיב יפות ונאות, ותמיד אהבתי (ועדיין כמובן) לעסות וללקק ולמצוץ ולדגדג...
אני אנסה להסביר על דרך השלילה- אם מי שלצידי לא תגיב בכלל למגע שלי בכפות הרגליים שלה (כלומר, לא תהנה, לא תצחק או תזיז את כף הרגל בהנאה וכדומה)- לי לא תהיה הנאה. כלומר ההנאה שלי מתוך זה היא דו צדדית- אחרת אין הנאה.
יצאתי פעם עם מישהי שהיו לה כפות רגליים נהדרות, אבל המגע שלי לא עשה לה שום דבר, ולי זה ביטל את ההנאה מכך. מעניין האמת פתאום לכתוב את זה.
אני נהנה מהצורה, מהרכות, מהרגישות של כף הרגל ומהתנועה שלה בתוך ומחוץ לנעל.
יש נשים שמניעות את כפות הרגליים שלהן בין אם במודע ובין אם לאו, בצורה מאד חושנית וסקסית.
גם גרביונים עושים לי את זה, משהו במסתוריות שזה יוצר ובמגע שזה מייצר- חלק ומשיי.
עד היום רובן המוחלט של הנשים שיצאתי איתן וכו', נהנו מזה לגמרי והרגישו שהן מרוויחות.
רק אחת כשאני חושב על זה, לא אהבה מגע בכפות הרגליים וזה היה מבאס כי היו לה כפות יפות מאד icon_smile.gif
Hussy
Hussy • 6 בפבר׳ 2022
ענןקטן כתב/ה:
אני הייתי שמח לדעת האם יש כאן אספקטים תרבותיים. האם יש מקומות בעולם שזה פחות או יותר נפוץ.

עוד הבט מעניין לבחון יהיה הבדלים בפטיש הזה בין אנשים שונים. אני מכיר מישהו שמה שעושה את זה זו הגרב ולא הרגל עצמה. נעליים, גרביים, כף הרגל, כל הרגל או אולי רק הברך...

כן, והנה תגובה חנונית -
לאורך ההיסטוריה אפשר לראות בתרבויות שונות שכפות רגליים הן חלק מאידיאל היופי הנשי. בכל זמן ובכל תרבות בדרך אחרת.
למשל, בעבר בסין הייתה הערצה גדולה לכפות רגליים נשיות עדינות וקטנות ככל האפשר. בעקבות כך, התפתחה תופעה של ״כריכת רגליים״ - קשירת כפות רגליים לילדות ולנשים בתחבושות (מעין גבס), עד שהן התעוותו ונשארו בגודל של 8 ס״מ בממוצע. אידיאל היופי הזה שלט במשך מאות שנים, כך שנשים בעלות כפות רגליים מעוותות וזעירות נחשבו ליפות ביותר, ואילו נשים עם כפות רגליים ״רגילות״ נחשבו מכוערות ולא ראויות לשידוך.

אומנם המנהג הזה נאסר בשל העינוי הכרוך והבעיות הבריאותיות שהוא גרם (נכות של ממש), גם בתרבות המערבית העכשווית אפשר למצוא חלקים באידיאל היופי שנוגעים בכף רגל נשית, והם לא כאלה שונים מהקשירה הסינית - אולי רק מנורמלים יותר.
למשל - השקעת זמן, כסף ומשאבים בפדיקור ולק. או עקבים, שהופכים את כף הרגל לעדינה ויפה ונחשבים סקסיים או רשמיים, אבל בתכלס - זה מרגיש כמו לדרוך על מסמרים (גם של איב סאן לורן, נשבעת) ודופק את הגב לגמרי.
ובכל זאת, נשים רבות (ואני ביניהן) חוטאות בזה.

אז כן, אני מניחה שיש אספקטים תרבותיים תלויי תקופה. אבל, אני גם מניחה שהם לא היחידים שמכריעים וזה באופן משמעותי גם תלוי אדם - מאורעות העבר שלו, קונטקסט וכו׳.
מה שכן, התרבות מלמדת אותנו לטפח את החלקים האלה בגוף, לתת להם תשומת לב, טיפוח, דגש, מבט, בחינה. ולמעשה, נותנת לנו כר פורה לפתח פטישים שכאלה.
(ואז גם מאשימה אותנו שאנחנו סוטים). (:
סווריןן
לפני שנתיים • 7 בפבר׳ 2022
סווריןן • 7 בפבר׳ 2022
נראה לי שההבחנה הרלוונטית כאן היא בין partialism (העדפה מינית לאיבר כלשהו --שדיים, טבור, ברך) לבין פטישיזם, שזה קצת יותר מהעדפה. למונח פטיש יש הקשר דתי בכלל, הקשור בהאנשת חפץ דומם, או מתן כוח רוחני לו. פטיש לנעליים יהיה משהו דומה כאן, כי מנהלים קשר מיני עם חפץ דומם. עם זאת, זוהי הבחנה מעט מלאכותית כי החוויה הפטישיסטית המינית היא של סמיכות: הפטישיסט מגיב לנעל שמישהי נעלה, לא לנעל שזרוקה ברחוב (אלא אם כן הוא מפנטז על זו שנעלה אותה). לכן פטישיזם קשור להשפלה: אתה כל כך מתחתיה, שאתה מסוגל לנהל קשר רק עם חפצים שלה או חפצים שהיא השליכה.
פטיש רגליים בבדסמ, נראה לי פחות פטיש במובן שתארתי למעלה. אתה לא מקיים קשר עם כף הרגל בפני עצמה, אלא עם אישה שמשפילה אותך דרך הנמכה שלך לכפות רגליה/נעליה וכיוב...
Jessie Adams{ליידי}
לפני שנתיים • 7 בפבר׳ 2022
Jessie Adams{ליידי} • 7 בפבר׳ 2022
תקשיבו אתם מדהימים. מוסיפים מלא היבטים שלא חשבתי עליהם. אשמח לשמוע עוד!