בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה המקום הזה עבורכם?

מפית​(אחר)
לפני שנתיים • 4 בפבר׳ 2022

מה המקום הזה עבורכם?

מפית​(אחר) • 4 בפבר׳ 2022
כשנכנסתי לפה בפעם הראשונה אחרי לא מעט שנים, הדבר האחרון שחשבתי הוא, שהמקום הזה יהיה מקום של נחמה.
הוא כן היה מפלט (וירטואלי בזמנו) מנישואים קשים, אבל בהמשך הוא היה מקום לפגוש בו ולהתכתב בו עם אנשים ממש טובים.
הדבר האחרון שתיארתי לעצמי שיהיה כשנכנסתי לכאן בפעם הראשונה, כאוב ונסער ובואו נודה על האמת, בעיקר חרמן.
לפעמים נדמה לי שהמקום הזה הוא מוסד שיקומי.
מה הכלוב בשבילכם?
שקנאי
שקנאי • 4 בפבר׳ 2022
בשבילי הכלוב הוא קרדום לחפור בו, שלולית להתבוסס בה, מקום לחשוף את ערוותי בלי להעצר על מעשה מגונה, מקום ללכת לאיבוד בלי להעצר על שוטטות. תוסיף לזה שהנשים כאן אשכרה יודעות ואוהבות למצוץ, מציצה שאינה תלויה בדבר.

קן תפילותיי הנדחות.
    התגובה האהובה בשרשור
מפית​(אחר)

אהבתי

מפית​(אחר) • 4 בפבר׳ 2022
שקנאי כתב/ה:
בשבילי הכלוב הוא קרדום לחפור בו, שלולית להתבוסס בה, מקום לחשוף את ערוותי בלי להעצר על מעשה מגונה, מקום ללכת לאיבוד בלי להעצר על שוטטות. תוסיף לזה שהנשים כאן אשכרה יודעות ואוהבות למצוץ, מציצה שאינה תלויה בדבר.

קן תפילותיי הנדחות.

לא חושב שנמצצתי על ידי מישהי פה, היו דברים אחרים.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 4 בפבר׳ 2022
קודם כל התמכרות.

אחר כך:
מקום להתבטא חופשי.
להראות תמונות שנוגעות בי. חופשי.
למצוא אנשים שקצת כמוני.
hrgiger
hrgiger • 4 בפבר׳ 2022
פעם זה היה מקום לפורקן וביטוי באנונימיות יחסית, היום זה כבר לא עונה על הצורך הזה בשבילי.
היום זה סוג של קהילה ומקום שהכניס לחיים שלי גברים ונשים שכל כך חשובים לי, מעבר לבדס"מ.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 4 בפבר׳ 2022
כור מצרף.
בנצרות, המקום שהנשמה מגיעה אליו אחרי המוות כדי להתמרק מחטאיה. תהליך ממושך ומייסר שבסופו אמורים להגיע לגן עדן. עברו כמעט שמונה שנים, ואני עדיין מתמרקת בייסורים. אבל התקווה מתה אחרונה, כמו שאומרים.

מראה ליחסי הכוחות בין המינים. ממש לא אוהבת את מה שמשתקף בה, אבל לפחות למדה הרבה.

ומדי פעם, לא מספיק, מקום לדיונים מפרים ושיחות מעניינות.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 4 בפבר׳ 2022
אתר הכרויות לחצי השני שלי
שלגי
שלגי • 4 בפבר׳ 2022
בעיקר הרגל

פעם בהחלט היה הרבה יותר, אולי עוד יהיה, never say never
יפה קצת משונה{קרוסית}
Menta כתב/ה:
כור מצרף.
בנצרות, המקום שהנשמה מגיעה אליו אחרי המוות כדי להתמרק מחטאיה. תהליך ממושך ומייסר שבסופו אמורים להגיע לגן עדן. עברו כמעט שמונה שנים, ואני עדיין מתמרקת בייסורים. אבל התקווה מתה אחרונה, כמו שאומרים.

מראה ליחסי הכוחות בין המינים. ממש לא אוהבת את מה שמשתקף בה, אבל לפחות למדה הרבה.

ומדי פעם, לא מספיק, מקום לדיונים מפרים ושיחות מעניינות.

לא חושבת שאני בדיוק אמרק את חטאי בסדום ועמרה, אבל כאן חיים בשלום גם איתם, וגם עם השכנים.
Jessie Adams{ליידי}
Jessie Adams{ליידי} • 4 בפבר׳ 2022
רשת חברתית בוטה. ככה אני מתארת אותו.
כיף לי להיות פה, לכתוב, לקרוא ולדבר על דברים שהם לא רק בדסמים (כי בסופו של דבר אנחנו עולם ומלואו).
זה הבלוג הראשון שהצלחתי לתחזק, וניסיתי שנים לכתוב אחד כזה. כיף לי שקוראים, צוחקים, כואבים איתי. גם אם זה לא קשור לבדסמ או סקס.
כיף לי הקהילה, העובדה שיש פה אנשים בוגרים וחכמים וכיף להכיר אותם.