ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אהבתי את הסרט בנטפליקס ״אהבה ואזיקים״

Netrunner​(נשלט)
לפני שנתיים • 11 בפבר׳ 2022
Netrunner​(נשלט) • 11 בפבר׳ 2022
זה פמדומי? מיילדומי? רוצה לספר לנו?
Netrunner​(נשלט)
טוב, אני רואה שזה פמדומי, על אחד שמנסה ללמד אחרת להיות השולטת שלו
(למה זה תמיד ככה?)
partnerfoflr
partnerfoflr • 11 בפבר׳ 2022
deepThinker כתב/ה:
זה פמדומי? מיילדומי? רוצה לספר לנו?

אהבתי את הדרך ששניהם עושים כדי להתקרב אחד לשני בלי שיפוטיות
Netrunner​(נשלט)
ראיתי רק את הטריילר אז רק כתבתי אותו בקצרה
De Mentalist​(שולט)
לפני שנתיים • 12 בפבר׳ 2022
De Mentalist​(שולט) • 12 בפבר׳ 2022
אני חושב שזה הסרט הראשון על BDSM שנעשה נכון.
הוא עוסק גם בשיפוטיות וחוסר קבלה מצד אחד, וגם (בעיקר) בקבלה ולמידה משותפת מצד שני,
וגם בקשר אמיתי,
וגם מציג מעט מה אסור שיקרה (כפייה אמיתית ללא הסכמה).
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני שנתיים • 13 בפבר׳ 2022
צפיתי אתמול וממש אהבתי.
כתבתי על זה בבלוג גם המלצה חמה:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=84
    התגובה האהובה בשרשור
סווריןן
לפני שנתיים • 14 בפבר׳ 2022
סווריןן • 14 בפבר׳ 2022
נקודת כוח משמעותית של הסרט, היא שאין סוף רע, בניגוד לאופן הרגיל בו מסתיימים סרטים/ספרים כאלה, כאילו שחייב להיות כאן משהו קצר מועד שלא יכול להמשיך הלאה. אני לא מצליח לחשוב על דוגמא נוספת לסרט/ספר בדסמי שבו יש הבטחה להמשכיות ... הסרט אינו מתיימר להיות עמוק בשום צורה ומחפש להצחיק (באופן מאולץ לטעמי). אבל יש בו עיסוק מוצלח בעיני סביב הדיאלוג עם בושה (של הנשלט), וקבלה עצמית. התיעוב העצמי של הנשלט נגע בי והיה אותנטי, ואני מניח שיגע באחרים/ות כאן.

בסופו של דבר, הסרט מנסה לנרמל בדסמ, דרך ההתרסה שהבושה היא מוטעית ושכולם מסתירים מה שאין ממש צורך להסתיר.

לגבי בדסמ, כדי להימנע מפורנוגרפיה, וכדי לאפשר את הציר המרכזי של הספר--כיצד היא תצליח להפוך אותו מנשלט לבן זוג ולשבור את החיץ שהוא מעמיד בין הנשלטות שלו לבין אהבה--הסרט מגייס הבחנה מלאכותית בין משחקי שליטה למיניות. הוא מבקש ממנה לשלוט בו, להכאיב ולהשפיל, אבל מדגיש שזה לא מיני כלל, וכך גם זה מוצג. בשום שלב ההשפלות אינן מתרגמות לזיקפות או יותר מזה. כאילו ששולטים/נשלטים נעים בעולם ומחפשים לשלוט ולהישלט קצת כמו שמישהו אחר מחפש לשחק 'מבוכים ודרקונים' ... הסילוף בולט במיוחד בסצנה של הפט פליי, שם הנשלט כאילו נסחף אל תוך תפקיד הכלב ומתחיל לנבוח ללא קשר לגבירתו והורס את המשחק... נשלט כלבי לא יפעל כך, לדעתי....
אוסיף שהשחקנים יפהפיים