בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר קטן

TCD-The curious dom​(שולט)
לפני שנתיים • 22 בפבר׳ 2022

סקר קטן

TCD-The curious dom​(שולט) • 22 בפבר׳ 2022
אני רואה בהרבה בלוגים שכותבים כאן,אנשים שנמצאים גם בטינדר/אוקיי קיופיד וכל מיני אתרי הכרויות למיניהם.
השאלה שלי,אם את/ה נשלט/ת,שולט/ת
מה יש לחפש באתרי הכרויות ונילים?
האם אתם מוכנים להתפשר על קשר ונילי? או שמה זה משעמום?
FoxyBoxy
FoxyBoxy • 22 בפבר׳ 2022
גם שם יש אנשים בדסמים
TCD-The curious dom​(שולט)
TCD-The curious dom​(שולט) • 22 בפבר׳ 2022
FoxyBoxy כתב/ה:
גם שם יש אנשים בדסמים

אכן,אבל באחוזים קטנים מאוד עד כמה שאני יודע והם גם לא כותבים את זה בפרופיל לרוב..לא ככה?
Kheyding
Kheyding • 22 בפבר׳ 2022
תכלס אנשים בדסמים באתרים שמיועדים לונילים,
מהצד שלי כתור שולט שנוטה יותר לכיוון הקינק, באתרים ונילים יש הרבה שמוכנות להתנסויות קינקיות ואישית זה תמיד כיף שיש קינק שמאוזן עם וניל, ואם זה הולך ליחסי שולט נשלטת הכל תלוי ביחסים ובפתיחות של הקשר,

ומניסיון אין דבר יותר כיף מלהכיר משהי בצורה ונילית לחלוטין בלי שגם אתה מצפה מהקשר הזה שיהיה עם שליטה (וביום יום שלי אני גם נראה ונילי, ואני דיי נהנה מזה האמת)
ולגלות שהיא רק מחכה לאדם הנכון שישים עליה קולר, ויוליך עירומה כשהכיסוי היחיד לגופה נמצא על העניים, לעבר הפנטזיה שתמיד ישבה לה בראש...
הכל תלוי בגישה, ובתדר שאתה משדר עליו (כמובן צריך לגשת גם לנושא בצורה נכונה שלא תצא דוש או פסיכופט)

לילה טוב icon_smile.gif
FoxyBoxy
FoxyBoxy • 22 בפבר׳ 2022
The curious one כתב/ה:
FoxyBoxy כתב/ה:
גם שם יש אנשים בדסמים

אכן,אבל באחוזים קטנים מאוד עד כמה שאני יודע והם גם לא כותבים את זה בפרופיל לרוב..לא ככה?

נכון
ולמרות זאת
1. כמות האנשים באפליקציות האלה גבוהות יותר מאנשים באתר הזה מה שגורר שמספר האנשים הבדסמים עדיין יהיה גבוהה (כמספר כולל ולא יחסי).
2. הרוב המוחלט רווקים/ות (שזה מאוד חשוב) שמחפשים להכיר למטרות מיניות/רומנטיות, מה שלא בהכרח נכון כאן.
3. יש אנשים שלא הכי נעים להם להכיר את עולם הבדסמ דרך הכלוב והאפליקציות האלה לפעמים דרך טובה (או מוכרת לפחות) להתחלה הזו.

אישית הכרתי אנשים בטינדר שהיו בדסמים ולא היו באתר הזה.
כאילו, גם הכרתי אנשים בברים/אינסטגרם/ברחוב שהתברר שהם בדסמים ולא נמצאים כאן, אז אם מישהו/י מחפשים להכיר אנשים הדרך הכי טובה היא לנצל כל אאוטלט נגיש בעצם
LUNA and DADDY
לפני שנתיים • 23 בפבר׳ 2022
LUNA and DADDY • 23 בפבר׳ 2022
בשנה האחרונה האתר שלנו נמהל בכמות בלתי הגיונית של ונילים סקרנים ולמעשה התקבל פה מצב של דור שני או גל עלייה שני.
המנוסים יותר פרשו לפלטפורמות אחרות והבלוגים מכילים תוכן שברובו אינו בדסמי.

אז פה, שם... האיכות של הפרטנר היא מה שקובעת ולא הכמות היחסית
xx מסומנת xx
xx מסומנת xx • 23 בפבר׳ 2022
אני הגעתי לכאן מטינדר.
היה כתוב לו בדס"מ. אני בכלל לא ידעתי מה זה. הוא גילה לי שאני בדסמ"ית. ואחרי שסיים את הקשר הגעתי לכאן.
אחר כך יצא לי לחזור לטינדר כמה פעמים ויש שם אנשים בדסמים.
אז ללכת לטינדר זה לא להתפשר וללכת עם וניליים. זה להרחיב את המעגל ולקוות למצוא שם את הבדסמ שלא מוצאים כאן.
    התגובה האהובה בשרשור
-X-
-X-
-X- • 23 בפבר׳ 2022
הסיכוי שם למצוא יותר גבוה מפה.
את אשתי הכרתי באתר הכרויות. וזה היה ב2007.
פה זה בעיקר זיוני שכל.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 23 בפבר׳ 2022
אני אישית לא בוחלת במין ונילי. הוא שונה בתכלית ממין בדסמי ומספק צורך שונה, אבל יש לו מקום.
וכבר יצא לי לפגוש כמה וכמה קינקים לא צפויים בטינדר. שזה פחות מוצלח כי בכלוב אפשר לפרט בדיוק מה מתאים בהקשר הזה. בטינדר מקסימום כותבים מאיזה צד של השוט אני.
ScatNerd
ScatNerd • 23 בפבר׳ 2022
אני באופן אישי גולש באתרי הכרויות ונילים כי אני אוהב לאונן על התמונות, הרבה יותר טוב מפורנו מבחינתי.
בניגוד לכאן שם לפחות אני מקבל פניות אז יש מדי פעם אינטראקציות מעניינות, שאני אומר למישהי שאני מוכן להיות שפוט ואפס שלה אז היא מתפקעת מצחוק.
מה שטוב זה שאני לא באמת מחפש שם כלום אז אני מרשה לעצמי להגיד מה שבא לי.