ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ללכת עד הקצה

טלי35​(שולטת)
לפני שנתיים • 24 בפבר׳ 2022

ללכת עד הקצה

טלי35​(שולטת) • 24 בפבר׳ 2022
מה הדבר הכי רחוק/ אקסטרימי שעשיתם למען אדם אחר או שעשו עבורכן?

האם אחרי כן התחרטתם או שאמרתם לעצמכם: "וואלה, היה שווה "

לי מישהו גילח זקן של 14 שנים.
זה היה לו ממש ממש קשה (ולי מדהים) ובכל זאת בחר להוריד ( לאחר הכרות של כמה מפגשים. לא מייד כמובן)

אחר כך הוא אמר שהוא לא רואה את עצמו בלי זקן ורוצה לגדל שוב אבל לא מתחרט שהוריד בשבילי.
אז זו היתה חוויה חיובית בסופו של דבר למרות שהקשר הפסיק.

אשמח לשמוע את שלכם
מבטיחה שזה למטרה טובה 😉
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 24 בפבר׳ 2022
אני לא חושבת שאפשר לתחום את זה לאקטים ספציפים/פיזיים, אבל טוטאליות אמיתית יכולה להביא אותך ממש רחוק (ונמוך). אני אוהבת את זה, למעשה, אם זה לא מתקיים אז זה לא נכון בשבילי. עשיתי הרבה ולא מתחרטת על כלום ויודעת שאעשה שוב
    התגובה האהובה בשרשור
טלי35​(שולטת)
אייבי ניסחת מצויין מה שרציתי לשאול..
יש מצב לדוגמא?
נשלט נורמטיבי​(אחר)
נשלט נורמטיבי​(אחר) • 24 בפבר׳ 2022
מלא מלא מלא דברים עשיתי להנאת שולטת על מנת לרצות ולהתקבל לחלק מהדברים הרגשתי שאני כן רוצה לחוות שוב
וחלק מלווים אותי עד היום 🙂 להרגיש כאלו נאנס כשאת עושה דברים שאת לא אוהבת
אבל לסיכום בשביל לסכות במלכה נראה לי שתמיד אהייה חייב לפרוץ גבולות
טלי35​(שולטת)

תן דוגמא (:

נשלט נורמטיבי כתב/ה:
מלא מלא מלא דברים עשיתי להנאת שולטת על מנת לרצות ולהתקבל לחלק מהדברים הרגשתי שאני כן רוצה לחוות שוב
וחלק מלווים אותי עד היום 🙂 להרגיש כאלו נאנס כשאת עושה דברים שאת לא אוהבת
אבל לסיכום בשביל לסכות במלכה נראה לי שתמיד אהייה חייב לפרוץ גבולות
נשלט נורמטיבי​(אחר)
נשלט נורמטיבי​(אחר) • 24 בפבר׳ 2022
זה שהמלכב צירפה גבר והוכרחתי למצוץ לו .. אולי אני כבר זורם עם זה או נגיד פחות קשה לי לעשות את זה שוב נחדרתי לראשונה גם כי רציתי לרצות הסכמתי לזה נקשרתי ונחדרתי
דבר שהייה מאוד קשה שאני לא רוצה שיקרה שוב זה שהמלכה צירפה אישה זרה שהשתינה לי על הפנים זה גרם לי לחיות בסרטים ולעשות בדיקות מחשש למחלות . כי פשוט אני לא מכיר מי זות
🙂
Kitty frank
Kitty frank • 24 בפבר׳ 2022
חד משמעית לתת לחדור לי לתחת זה הגבול הכי קשיח שלי שאני מוותרת עליו לפעמים, וכל פעם זה מלא בספקות, וקושי, לצורך לרדת נמוך נמוך.

אני כמעט לא מתחרטת באמת, אבל לפעמים מחשבות דומות מתערבבות לי במח כשהדרופ קשה.
עבד אנאלי דו מיני​(נשלט)
הדבר הכי רחוק שעשיתי עבור השולטת שלי, זה סשן מלא, עד הסוף, הכל כולל הכל, עם גבר נוסף - כלומר: להיחדר על ידו אנאלית חזק מאוד ועמוק, למצוץ לו, ולתת לו לגמור לי עמוק בגרון ועל הפנים.

וואלה, היה שווה בטירוף! מאז אני עושה זאת עבורה לעיתים קרובות, ושנינו נהנים מכך מאוד.
szs​(נשלט){מתחת לעקב}
לפני שנתיים • 25 בפבר׳ 2022
szs​(נשלט){מתחת לעקב} • 25 בפבר׳ 2022
...אואאאהוווו...מה להגיד-סוגיה קשה, וכל הפואנטה זה לעשות את הבלתי אפשרי.
בואי ניקח את זה בצורה קצת דימיונית. נדמיין שכאילו נמצאים 2 אנשים ש "יושבים" על האדם. האחד אנליטי-פועל בחשיבה רציונלית. השני פועל בצורה ריגשית- ללא שום חשיבה.
נשאלת השאלה מי החזק בין השניים, ולפי זה תיקבע התוצאה.
דוגמה: היו לי יחסי שולטת/נשלט שזה היה במצב "לייט". יום אחד פתאום השתנו הדברים. היא היתה בשרותים וקראה ליי להגיע מהר..חשבתי לתומי שקרה משהו,כשהגעתי היא אמרה שנגמר הנייר טואלט.
"אז אלך ליקנות" אמרתי.
"מה?? ניראה לך שאני אחכה?
בוא תנגב לי מיד!!"
"אבל איך ? שאלתי"
תנגב עים הלשון ,מה הבעיה?
אתה תעשה כל דבר בשבילי, נכון חמוד? אז קדימה בוא תראה לי עד כמה אתה מסור
כך שאוכל להתגאות בך.
לרגע קפאתי על מקומי .
מצד אחד אמרתי לעצמי בחיים לא אעשה את זה(חשיבה אנליטית). מצד שני אני חייב לרצות את המלכה שלי..שתיתגאה בי..(זה הרגש).
שתי כוחות אחד מול השני,שנימצאים כרגע בשיוויון,
היא נעצה בי מבט מחוייך זה נראה כמו מוכנה לטרף..
"אני רואה שאתה מתלבט אבל יש לך ריר בפה שזה אומר שאתה עכשיו בא לנקות לי את התחת. היא תפשה אותי בראש עים היד הימנית ודחפה אותו לישבנה הזיזה את הראש למעלה ולמטה..כמעט נחנקתי.."אני לא מרגישה את הלשון שלך בתחת שלי!!"
ואז נכנעתי ודחפתי את לשוני עמוק עמוק בין פילחי ישבנה.
"כל הכבוד חמוד,עכשיו אני גאה בך, בוא נישטוף אותך,היא דחפה את ראשי לתוך האסלה ופתחה את המים. לא האמנתי שהייתי מסוגל לעבור את זה.

--כוח הרגש ניצח--
סוף