בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה באמת נשים רוצות?

הכלבונת של reina​(נשלט)
לפני שנתיים • 26 בפבר׳ 2022

מה באמת נשים רוצות?

שאלה עתיקת יומין.
מדוע חלק מהנשים מתלבשות בבגדים שלא יכולים לכסות זבוב? האם היא רוצה שיסתכלו עליה גברים? ואם כן למה שגבר נדלק מזה הוא סוטה ומגעיל?

אישה שהולכת חצי עירומה בקור כלבים באמצע החורף זה לא בשביל המבטים? אז למה אם אנחנו מסתכלים אנחנו לא בסדר?

(השאלה לא נכתבה כביקורת, אלא מתוך רצון כן ואמיתי להבין את הראש הנשי).
פח זבל
פח זבל • 26 בפבר׳ 2022
לדעתי -
ברור שזה לראווה, אבל הן פשוט רוצות שהגברים שהן מעוניינות בהן יתחילו איתן ולא אלה שלא.
כמובן שהן ישמחו לשמוע שהראשונים בוהים בהן, אבל לעומת זאת האחרונים ייתפסו מיד כסוטים מגעילים כפי שרשמת.

נכון שאתה בתור גבר מתחיל עם מי שבא לך עליה?
(תיאורטית כמובן, לפי מה שמצופה מהחברה ובלה בלה בלה)
אז הן כביכול לא יכולות לעשות את זה, או לא רוצות או לא משנה מה -
אז להתלבש ככה עוזר להן להשיג יותר תשומת לב.
גם אם הן תפוסות אז עדיין, זה בשביל למשוך תגובות חיוביות ולהרגיש נחשקות.

סיכוי טוב שהשורות האלה יסמנו אותי כמישהו חשוך, אבל זאת האמת הפשוטה כפי שאני רואה אותה אחרי הניסיון שצברתי במשך שנותיי הצנועות על כדור הארץ icon_smile.gif
מקווה שלא הולכת להתחיל כאן עוד מלחמת עולם, אוקראינה זה מספיק.
JunkyRuby{MyLexicon}
JunkyRuby{MyLexicon} • 26 בפבר׳ 2022
אני למשל רוצה שעות שינה לא נגמרות, אי פרטי ושבחיים לא יהיו לי קמטים.
מכאן אפשר לנחש שהפנייה הזו 'מה נשים רוצות' היא כל כך נדושה וישנה, כי נשים הן לא איזה דבר בעל רצון קולקטיבי זהה וכמו שגברים שונים רוצים דברים שונים ככה גם נשים.

אולי השאלה הכי קריטית היא - מה זה משנה בכלל?
יש נשים שמתלבשות ככה כי זה יפה בעיניהן, אחרות כי בא להן צומי, אחרות כי זה מה שבדיוק מכרו בזארה…
יש גברים שיחשבו עליהם שהם דושים וסוטים, ובדיןק על אותם גברים אפשר לחשוב שהם מה זה סבבה…

תעשה מה שבא לך עם העיניים שלך, בדיוק כמו שמישהי תעשה מה שבא לה עם הפה שלה בתגובה.
-X-
-X-
-X- • 26 בפבר׳ 2022
בהקשר שעליו שאלת הן רוצות שיתחילו איתן מי שנתפס בעינהן כ"חתיך". במקרה הזה הוא לא יחשב ל"דוש" ולא תהיה מחשבה שהוא מטריד מינית.
אם הוא לא יתפס בעינהן כ"חתיך", אז אוטומטית "דוש" ו"מטרידן".
Mary Jane
Mary Jane • 26 בפבר׳ 2022
עצם השאלה והקביעה המשונה שלאחריה, שחוזרת על עצמה בוורסיות שונות מפי גברים שונים, מעידה לטעמי יותר על השואל מאשר על מושא שאלתו, ובעיקר על גישה אנדרוצנטרית מאוד לדברים (גישה ששמה את הגבר במרכז), חסרת יכולת או רצון להתמודד עם העולם שמעבר…

ובעולם, בחירות לבוש הן חלק מהזהות העצמית, וחלק מאיתות חברתי לגבי מעמד, קבוצת השתייכות (אותנטית או נחשקת), הפגנת נשיות/גבריות, חופש/שמרנות, טיפוח, נון-קונפורמיזם, צווי אופנה ועוד לא מעט…

כך שלבוש חשוף אינו מצביע בהכרח על זה שהאישה חרמנית ורוצה לפתות גבר עכשיו. צאו מזה.

לפעמים חצאית יפה היא בסך הכל חצאית יפה.

וכמו בכל מקום וסיטואציה אחרת בחיים, אפשר להסתכל אבל לא להקריפ.
    התגובה האהובה בשרשור
N e l l a​(אחרת)
N e l l a​(אחרת) • 26 בפבר׳ 2022
וואי נו באמת,זה שאני הולכת חשוף ממש בא לי שיתחילו איתי...
אז זהו
שממש לא.
אני לובשת מה שנראה לי יפה בעיני ומתאים לי ואהבתי.

אני לא בוחרת בגדים כידי לבדוק איזה מבטים אני אקבל,צאו מהסרט הזה.

אני מתלבשת איך שאני מתלבשת כי אני אוהבת את עצמי ככה,וזה הכי חשוב.

ומה אני רוצה?
לישון לפחות שבוע ימים רצוף,מנקה,בייביסיטר לפחות לשעתיים שאוכל להזדיין מבלי שיפריעו באמצע, ולעשות פיפי מבלי חברה.
JunkyRuby{MyLexicon}
JunkyRuby{MyLexicon} • 26 בפבר׳ 2022
[quote="Mary Jane"] לייק לא הספיק.
בול!!!
תמרעה המרטשת​(שולטת)
א. זו לא שאלה אלא ביקורת.
ב. יש הבדל בין להסתכל לבין להטריד מילולית, לנסות לגעת או לבהות.
וכמובן ששום לבוש לא מצדיק אונס, מקווה שאני לא צריכה להזכיר את זה.
ג. נשים מביעות את עצמן דרך לבוש. לפעמים לבוש סקסי זה בשביל עצמנו ושאנחנו נרגיש סקסיות. לא בשביל שום אישור מגברברי הרחוב הבנאליים. כן לפעמים יש מקרים בהם בא לך להרגיש מחוזרת ושיראו כמה את יפה.
אבל יש הבדל בין להגיד למישהי- השמלה הזו מהממת עלייך לבין וואי וואי איזה טוסיק מה הייתי עושה לו.
הכלבונת של reina​(נשלט)
Mary Jane כתב/ה:
עצם השאלה והקביעה המשונה שלאחריה, שחוזרת על עצמה בוורסיות שונות מפי גברים שונים, מעידה לטעמי יותר על השואל מאשר על מושא שאלתו, ובעיקר על גישה אנדרוצנטרית מאוד לדברים (גישה ששמה את הגבר במרכז), חסרת יכולת או רצון להתמודד עם העולם שמעבר…

ובעולם, בחירות לבוש הן חלק מהזהות העצמית, וחלק מאיתות חברתי לגבי מעמד, קבוצת השתייכות (אותנטית או נחשקת), הפגנת נשיות/גבריות, חופש/שמרנות, טיפוח, נון-קונפורמיזם, צווי אופנה ועוד לא מעט…

כך שלבוש חשוף אינו מצביע בהכרח על זה שהאישה חרמנית ורוצה לפתות גבר עכשיו. צאו מזה.

לפעמים חצאית יפה היא בסך הכל חצאית יפה.

וכמו בכל מקום וסיטואציה אחרת בחיים, אפשר להסתכל אבל לא להקריפ.

מעידה על הגבר השואל וכו'

תיארתי לעצמי שכשאשאל שאלה כזאת ממקום של רצון להבין, תקומנה לא מעט מתקרבנות. שאלתי מתוך רצון גרידא להבין. ועזבו שטויות "אני מתלבשת ככה בשביל עצמי". שימו מראה מול עיניכן, אם היית לבד באנטארקטיקה, גם היית יוצאת ככה מהבית? אני חלילה לא שופט ולא מבקר, רק שואל האם באמת נשים אוהבות ללכת ככה כדי שיסתכלו כמה היא יפה ואם כן למה כשמסתכלים היא ממלמלת "איזה סוטה" בצביעות מתחסדת..
Kitty frank
Kitty frank • 26 בפבר׳ 2022
יוו אתה כלכך נייטרלי ומאוזן בטקסט שלך, בגלגול הקודם היית מלך שוויץ או פלס?