בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדס״מ - מולד או נרכש?

Hussy
לפני שנתיים • 4 במרץ 2022

בדס״מ - מולד או נרכש?

Hussy • 4 במרץ 2022
כל מי שלמד אי פעם על תופעות שונות במדעי החברה יודע שלרוב תוהים ומבררים האם התופעה היא מולדת או שהיא נרכשת במהלך חייו של הפרט, ולמעשה תוצר של אינטראקציות, סביבת מגורים, משפחה וכו׳.
בדרך כלל, מגיעים לתשובה שזה שילוב של השניים.

ואני תוהה גם על בדס״מ. אני לא יודעת אם זה באמת מולד, אבל אני חושבת שיש כאלה שמאז ומתמיד ידעו שהם מתחברים לזה, ויש כאלה שלא.
ואני יודעת שיש כאן קצת מהכל. כאלה שבתור ילדים כבר ידעו שהם אוהבים כפות רגליים, וכאלה שבגיל 40 היו עם מישהי שחשפה אותם לזה ומאז פיתחו לזה פטיש. אני יודעת שיש כאן נשים שמאז ומעולם פינטזו על אונס קבוצתי, ונשים שרק בגיל 30 הרשו לעצמן להפליג למקום הזה בכלל.

אני, למשל, ממש מרגישה שהתעצבתי אל תוך העולם הזה, או אולי שהוא עיצב אותי. שפחות או יותר מהרגע בו גיליתי את המיניות (וזה היה ממש מוקדם), כבר ידעתי מה אני רוצה שיעשו לי (וזה היה ממש מלוכלך). עוד לפני שאיבדתי בכלל את הבתולים (וזה גם היה מוקדם).
ואפילו אם אלך עוד יותר לאחור, כבר מהגן ולאורך הילדות אני יכולה למצוא כל מיני משחקים שמעידים על זה.
ואתם בטח מתארים לעצמכם, ברגע שהייתי מודעת לכל השפע והטוב הסוטה הזה -רציתי לנסות הכל. ואקסטרימי. אולי בזמן הלא מתאים, ואולי דווקא בזמן המתאים בדיוק (כך או כך, קיבלתי כמה שיעורים).

ולכן, מעניין אותי לדעת - איך זה אצלכם?
כל החיים הרגשתם נשלטים או שולטים? כל החיים רצית שיסטרו לך ויגידו לך שאת כלבה? אם כן, הגשמת את זה ישר? מתי הרגשת בשלה? פינטזת שנים ולא העזת להגשים?
איך גילית את הבדסמ, פתאום באמצע החיים? זאת הייתה חוויה טובה? נכנסת לפורנו וידעת שזה מה שאת רוצה? זה קרה בשלב מאוחר של החיים?
ובקיצור, שתפו כל מה שעולה על רוחכם.

(:
    התגובה האהובה בשרשור
מרווה מכונפת​(מתחלפת)
בדסמ הוא אוסף של חוויות סנסוריות וחברתיות, וככזה, הרגישות אליו מולדת.
מה שנרכש הוא היחס המגביל למיניות.
מי שמצליח לשכוח את החינוך השמרני והתגובות המקטינות שהוא קיבל, נזכר מחדש במה שהוא כבר יודע.
מפית​(אחר)
מפית​(אחר) • 4 במרץ 2022
אני חושב שהוא מולד, אני זוכר כל מיני משחקים עוד בגן כמו שכתבו מעליי, משחקים שפתאום אתה מוצא בת יושבת עליך ואתה מרוגש מזה מאוד.
אני זוכר תכנית טלוויזיה הכי תמימה בעולם שבה הבנים שכבו על הבטן והבנות ישבו מעל ואני כל כך התרגשתי, כל פעם שהתכנית חזרה בשידור חוזר קיוויתי לתפוס את הפרק.
לאט לאט כשאתה מגלה את העולם הזה אתה מבין מה זה היה כל השנים. מפה אתה מתחיל לרכוש תחומי עניין.
-X-
-X-
-X- • 4 במרץ 2022
אני מניח שזה מולד אצלי. היו כמה טריגרים שהוציאו את זה החוצה מהתת מודע לחיים האמיתיים.
הראשון היה בגיל ההתבגרות המוקדם, סביבות גיל 12. לא היה פורנו נגיש כמו היום ובטח לא פורנו בדס"מי. אבל מה שהיה נגיש היו תמונות באתרי פורנו עתיקים, סרטי פורנו ישנים וכל מה שמסביב.
פורנו רגיל לא היה מחרמן מספיק. אבל מה שהיה דווקא כן מחרמן אותי מיידית זה catfights בעירום או בלבוש מינמלי שהייתי מוצא באינטרנט של אז. ככל שהקרבות היו אותנטיים יותר ככה הייתי יותר מרוגש מזה מינית יותר. מכות, חניקות, שריטות, משיכות שיער, השפלות, טריגר מיני חזק.
למרות זאת, שמרתי את זה לעצמי ולא חשבתי לנסות את זה על מישהי בגלל איך שהחברה חינכה אותי, שאלימות זה אסור ובטח אלימות נגד נשים ובטח שבמהלך סקס לא עלה בדעתי להרביץ, לחנוק ולהשפיל.
אז שנים ניתקתי בין שני הדברים ועם החברות הראשונות שהיו לי בתיכון, השתדלתי להיות הכי ונילי, דביק ואוהב שאפשר.
באמת חיפשתי אהבה והיה חשוב לי המראה החיצוני שלהן ומידת האהבה וההתמסרות שלהן אלי. הייתי נורא קנאי ורגשי וכן רציתי לשלוט על מערכת היחסים. אבל במיטה לא הייתי עובר את גבולות ה"סקס האגרסיבי" שהיה יכול גם להחשב ונילי.
דווקא הטוטאליות שלי גרמה להן להפרד ממני, זה כנראה היה אינטנסיבי מדי בשבילן, מנטלית ואולי גם פיזית (כי רציתי המון וכל הזמן להיות מסופק).
החברה הראשונה שעוררה בי טריגר לעבור את "הגבולות הסודיים של עצמי" הייתה לפני צבא. היא הייתה בדיעבד "שולטת מלמטה".
איתה הרגשתי שאני יכול להיות יותר עצמי כי היא דרבנה אותי להיות אגרסיבי יותר ואהבתי את זה.
למרות זאת, אף פעם לא עלה לאוויר המונח בדס"מ ולא ידעתי שהוא קשור לצייתנות, צעצועים, השפלות וכאב. בשבילי זה היה טבעי, לא הייתי צריך הגדרה למה שקורה.
החברה אחריה, בדיעבד, הייתה נשלטת קלאסית וזה הכניס אותי ל"היי", שפעם ראשונה יש מישהי שקוראת לי "אבא", למרות שהיינו בני 19. היא אהבה השפלות וכאב והכל היה כל כך טבעי וזורם בקטע המיני. אבל נפרדנו בגלל חוסר התאמה מנטלית. היא רצתה להיות ככה רק במיטה ואני רציתי אותה צמודה אלי כל הזמן.
אחריה פגשתי את אשתי לעתיד שהיא הייתה מושלמת מכל הבחינות, בעיקר מתמסרת יותר ו10 רמות יותר אינטלגנטית מכל מה שראיתי.
כל חיי חייתי בדס"מ ברמה כלשהי וגיליתי את זה כשהצטרפתי לאתר ב2018. זה פתח לי את העיניים על החיים שלי עד לנקודה הזאת.
זה גם פתח לי את העיניים הרבה מעבר למה שהייתי צריך לדעת ובדיעבד אולי עדיף שלא הייתי מגלה את האתר הזה בכלל.
Leaker​(נשלט)
לפני שנתיים • 5 במרץ 2022
Leaker​(נשלט) • 5 במרץ 2022
אפתח ואומר שגם פה התשובה שתמיד מנצחת בעיני היא- שילוב של המולד והנרכש. כתבתי על איך נכנסתי לעולם הזה בפוסט הראשון בבלוג שלי-https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=111305&postid=835048.
(אמל"ק- גיל 16 בערך, ICQ, בריטית ששלטה בי ועשתה לי פיצוץ במוח בזמן שעוד חשבתי ש"פטיש" זה קטגוריה בפורנו של אנשים דפוקים שמרביצים אחד לשני עם פטיש).
האם אני חושב שזה היה טבוע בי מלכתחילה- כן, כנראה שיש בי פליזר מולד שצמח והתפתח בכל ערוגה בה הוא נשתל. המשפחתית, החברתית, החברית וגם המינית.
סביבתי- בוודאי- לו הייתי נולד עשרים שנה קודם לכן לפני המצאת המחשב והICQ, מי יודע אם ומתי הייתי נחשף לזה? ואולי חשיפה בגיל מאוחר יותר הייתה משפיעה אחרת? ואולי הייתי מעביר חיים שלמים בלי לעשות קישור של פליזריות לעולם המיני שלי...
מי יודע?
Dror y{J D}
לפני שנתיים • 5 במרץ 2022
Dror y{J D} • 5 במרץ 2022
שאלה מעניינת.

האמת שאני מתקשה להגדיר את זה בתור משהו מולד, כי זה מרגיש לי מאד התנהגותי.

עם זאת, כמו אצל הכותבים לפניי, זה זכור לי מגיל צעיר מאד. אפילו גילאי 3-4.
חוויות רגשיות בדסמיות, טרום מיניות. אני זוכרת את זה עולה לי מול צפייה בקלטות של "שירים קטנים".
וכמו רבים, בלי אלטרנטיבות במציאות, כל תוכן עולמי המיני נעצב בגוונים מובהקים של בדסם.

אבל הדרך משם עד ללהיפתח לזה במציאות ולתת לזה מקום אצלי/נו, דרשה תהליך ארוך.

❤️
Hussy
לפני שנתיים • 6 במרץ 2022
Hussy • 6 במרץ 2022
תודה על השיתופים שלכם. ממש מעניין לקרוא.
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנתיים • 7 במרץ 2022
ענןקטן​(נשלט) • 7 במרץ 2022
כמו הרבה העדפות, רצונות ותכונות אופי, סביר שזה גם וגם.
ofer00
ofer00 • 7 במרץ 2022
לתפיסתי חלק מכך הוא מולד - הכוונה יש אנשים שהם יותר שירותים ויש כאלה שהם יותר אגואיסטים מטבעם אך זה עדין לא אומר שהם בהכרח ייהנו מבדסמ בחיי המין שלהם.
אני זוכר למשל את עצמי נהנה מפנטזיות של שליטה נשית מגיל שעוד לא היה לי זרע, כולל להכניס חלקי לגו לישבן ולהנות מהכאב של זה.
בקליניקה שאני מטפל אני פוגש אנשים שנהנים מחיי בדסמ ולא בהכרח ראינו את הסיבות הסביבתיות לכך.
בקיצור- לא בטוח שיש דרך אחת שהיא נכונה לבחון את הדברים אך מעניין יהיה לשמוע היכן אנשים כאן מרגשים שזה נובע אצלם
Hussy
Hussy • 7 במרץ 2022
ענןקטן כתב/ה:
כמו הרבה העדפות, רצונות ותכונות אופי, סביר שזה גם וגם.

כפי שכבר ציינתי, כמובן שסביר שגם וגם.
ובכל זאת, מעניין לשמוע (ואולי גם מלמד) על איך ומתי זה נולד אצל כל אחד ואחת.