בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפטיש שלי הוא נשים שאוהבות הבדל בין זכר ביתא לאלפא

טרנסית עם זין זעיר
לפני שנתיים • 12 במרץ 2022

הפטיש שלי הוא נשים שאוהבות הבדל בין זכר ביתא לאלפא

טרנסית עם זין זעיר • 12 במרץ 2022
אני אוהבת נשים שביחד איתי אנחנו מחפשות לעצמנו סיטואציות בהן ניפגש עם גברים מזדמנים לסשן המעניין הבא:
בסשן הזה, אני אוהבת שהאישה מעליבה אותי מילולית על כך שמבחינתה אני זכר מסוג ביתא כי אני טרנסית עם זין קטן.
בסשן איתי לצורך הגברת התשוקה האישה רואה אותי כזכר ביתא לוזר בתפיסתה ואמונתה (יכולה גם מחוץ לסשן להחזיק באמונה כזאת אין לי בעיה עם זה ככל שזה נותן תשוקה בסשן), כי יש לי זין קטן וגובהי נמוך ורואה בי כזכר ביתא שאף אחת לא רצתה אותו ולא הצליח לחדור לאישה מרוב הזין שלו קטן.
בסשן כזה, אני מעוניינת בנשים שמתחרמנות לקבל חדירה מולי מגבר יידרבנו את הגבר להשפיך לי בפה, ובזמן שאני מוצצת לו הן יאוננו ויתחרמנו מכך שהן מסתכלות על ההבדל ביני  לבין הגבר שאני מוצצת לו בהערצה ענקית לגבר על כך שהוא גבר עם זין גדול לעומת זכר ביתא שכמוני (מבחינתן בסשן) ויאוננו ויתחרמנו על הרעיון עצם ההבדל הזה.

אני אוהבת נשים שזה מהווה עבורן "כהכנת הכוס" שלהן להיות מספיק מגורה לקבל מהגבר חדירה מולי, כאשר הן מבקשות ממני להניח את ראשי והלחי שלי על הבטן שלהן כשהעיניים שלי מכוונות לכוס שלהן בזמן שהן מקבלות חדירה מגבר ומצוות על הגבר, להוציא את הזין שלו מהכוס לפני שהוא עומד להשפריץ כדי שישפריץ לי שפיך בתוך הפה. 

התגובה האהובה בשרשור
Gallgalil​(נשלט)
Gallgalil​(נשלט) • 12 במרץ 2022
מסכים מאוד, זה אחד מהשנים הכי מגרים שישנם.
הייתי שמח לשלב זאת עם זוגתי שלצערי ממש לא בעניין.....
טרנסית עם זין זעיר
טרנסית עם זין זעיר • 12 במרץ 2022
אתה לא חייב את בת זוגתך, ישנן נשים שגם הן נשואות אבל נשואות לגבר שלא מספק אותן, ולכן מחפשות גברים מזדמנים ואתה יכול להיות אחד מהם ואם היא גמישה היא יכולה ליישם את הפטיש הזה בהגברת החרמנות שלה כלפיך ביחד איתי באמצעות הפטיש שכתבתי.