ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

להיות כלב אנושי

nobady נשלט
לפני שנתיים • 12 במרץ 2022

להיות כלב אנושי

nobady נשלט • 12 במרץ 2022
להיות כלב בבעלותה של אשה עוצמתית וסמכותית, להלך עירום על ארבע קולר לצווארי ורצועה המחוברת אליו אחוזה בידה.
להיות כלב זה לכשכש בעכוזי ולרוץ לקראתה כשהיא נכנסת הביתה, לחכות להתייחסותה.
להיות כלב זה לעבור אילוף לביצוע פקודותיה.
להיות כלב זה לשתות ולאכול על הרצפה מכלים ייעודיים את השאריות מצלחתה.
להיות כלב זה לאסוף בפי כדור או מקל שתזרוק ולהניחם לרגליה.
להיות כלב זה לשכב על הגב ברגליים מורמות ופסוקות ולהתמכר כשהיא מגרדת לי את הבטן חופנת את אשכיי משתעשעת באיבר מיני מחייכת וצוחקת למראה ולמשמע תגובותיי.
להיות כלב זב לרבוץ למרגלות מיטתה כשהיא ישנה ולרגליה כשהיא צופה בטלוויזיה.
להיות כלב זה ללקק בין אצבעות רגליה, לדפוק את רגלה אם תרשה ולהריח וללקק בין רגליה להנאתה.
להיות כלב זה ללקק בין רגליה את שאריות השפיכה של גבר אמיתי לאחר שקיימו יחסי מין לעיניי.
להיות כלב זה להיות מוצג לעיני חברותיה גאה בביצוע פקודותיה להנאתן.
להיות כלב אנושי בבעלותה זה כל מה שאני מייחל לו.
    התגובה האהובה בשרשור
Leaker​(נשלט)
לפני שנתיים • 13 במרץ 2022
Leaker​(נשלט) • 13 במרץ 2022
לא יודע איך לבשר לך את זה אבל להיות כלב זה גם לעבור איזו פרוצדורה קצרצרה בהדרמה מלאה שמוזילה משמעותית את עלות החיסון השנתי נגד כלבת... icon_wink.gif
nobady נשלט
לפני שנתיים • 15 במרץ 2022
nobady נשלט • 15 במרץ 2022
תודה לחברה והחבר בפורום על תגובותיהם, אני לתומי קיוויתי לקרוא את תגובותיהם של המרגישים כמוני מוכנים לעבד את חירותם ורואים בעבדות טוטלית לאשה כדרך חיים ולא כפנטזיה בלבד, הפנטזיה נעלמת בדרך כלל כששופכים את המטען לאחר אוננות מענגת, לא כך אצלי הצורך הזה להיות עבד או כלב בבעלותה של אשה עוצמתית על פי בחירתה, תשלוט בי ביד חזקה ותראה בי כנכס שבבעלות 24/7 אינו מרפה ממני.
לצערי איני יכול לצאת מהארון כדי לא לפגוע ביקיריי אך לו הייתי במצב המתאים ולו הדברים היו תלויים רק בי הייתי מוותר על הכל ומשתעבד בלי לחשוב פעמיים.
מקווה אני לקרוא את תגובותיהם הרציניות של אלה המרגישים כמוני.
תודה.
yakibar
yakibar • 15 במרץ 2022
אני מבין אותך. וכן זה נחמד מאוד.
אבל הבעיה היא לא רק עניין יציאה מהארון, אלא גם העובדה שישנם חיים מעבר כגון ילדים, עבודה ועוד...
לכן זה אפשרי באופן חלקי בזמנים מסויימים ויש בכך פלוס גדול כיון שלרוב האנשים עם הזמן והשגרה תתחיל שחיקה בנושא. אבל כאשר מדובר רק בזמנים מסויימים אז אפשר יותר בקלות לשמר את החשק והפנטזיה. לדעתי☺️
yakibar
yakibar • 15 במרץ 2022
ואגב. כן. לא פעם חשבתי על זה וזה נחמד ובסדר גמור
RICH'HARD
RICH'HARD • 15 במרץ 2022
שונא את האנשים שמזלזלים בפנטזיות ורצונות של אחרים!

מה בדיוק מפריע לכם בפנטזיות שלו?
av55​(נשלט)
לפני שנתיים • 31 במרץ 2022
av55​(נשלט) • 31 במרץ 2022
כל מילה שכתבת מרגשת אותי כי זה כל עולמי. הרצון לחיות בעבדות טוטאלית ללא שום זכויות.
בפנטזיה שלי אני עבד טוטאלי לאשה שמנה עם תחת גדול, אפילו ענק שחיה עם גבר משלה שהיא מאד אוהבת ןאני חי כל חיי תחת ידם הקשה והאכזרית. הזין שלי נעול באופן קבוע בסד אכזרי עם פינים חדים בצד הפנימי כך שאפילו זקפה אינני יכול לחוות. אני משרת אותם בנאמנות, עובד קשה שעות רבות, ישן על הרצפה למרגלות מיטתם, ערום תמיד, סופג מהם מכות קשות כל יום ולפעמים כל היום, משמש כאסלה שלהם ובולע הכל. הם לעולם לא משתמשים בשירותים. הם נהנים להזדיין בלהט ובאהבה גדולה מול עיני וכמובן שאני מנקה בלשוני אחר כך. כל גופי מלא סימני הצלפות וכוויות מסיגריות או מברזל מלובן. אני מעריץ אותם וסוגד בעיקר לתחת הענק שלה שהוא מקור חיי וכשאני אוכל ממנו את ארוחותי אני חווה אורגזמות רוחניות.
ScatNerd
לפני שנתיים • 31 במרץ 2022
ScatNerd • 31 במרץ 2022
מאחל לך שתגשים את הפנטזיה מתישהו, אבל כאן זה לא יקרה.
קוקו הכלבלב
לפני שנתיים • 1 באפר׳ 2022
קוקו הכלבלב • 1 באפר׳ 2022
אני באמת לא מבין איך אנשים שמגיבים כאן לא מסוגלים לפרגן.
זה אתר שכל כולו בדסם נשלטים שולטים נשלטות שולטות.
אז כן לך על הפנטזיה שלך גם אם זה בין הטיפות שבין בדסם לחיים וניליים.
כדי לא לפגוע באף צד.
תהנה בגבולות האפשר
בהצלחה