צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמיד הרגשתי צד דומיננטי בתוכי וזה לא יצא לפועל בגלל קשר זוגי

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנתיים • 19 במרץ 2022

תמיד הרגשתי צד דומיננטי בתוכי וזה לא יצא לפועל בגלל קשר זוגי

WitchFuneral​(שולט) • 19 במרץ 2022
בגדול, תמיד הייתי סוויץ', עם נטייה לכיוון הדומיננטיות (60% - 40% לדעתי). כך או כך, מכיוון שהכרתי שולטת שאהבתי אותה ובגלל הטבע המאוד אינטימי (לא אדם פומבי בכלל) והמונוגמי שלי, יצא לי להתנסות רק בשליטה נשית. כרגע אני בן 21, הייתי איתה במשך 4 שנים כאשר הייתי בן 17 והיא הייתה בת 19.
מפה לשם, נפרדנו לפני חצי שנה.
בכ"מ, אני מאוד רוצה להתנסות כרגע בשליטה גברית כשולט. אני רוצה להכיר יותר, אך לא יצא לי להעמיס את הראש שלי ביותר מדי מחשבות כי הייתי נשלט בכל הזמן הזה (ורק כדי להבין מה אהבתי כנשלט לקח לי שנה וחצי... אני אוהב לחשוב לעומק על דברים ולמצוא בהם נקודות שגורמות לי לעונג, למצוא בהם שליטה עם סקס אפיל). כך או כך, גם כנשלט תמיד הייתי דומיננטי מהבחינה המנטלית, האישית והפיזית (ברמה שהכינוי שלי בחברה זה "שורף החתולים" ו-"צ'אד צ'דובסקי"), אך שוב, לא התעמקתי בזה ברמה המינית בגלל שהייתי עסוק בדברים אחרים ברמה המינית... הקשר שלנו היה מאוד מיני ואינטנסיבי.
בכ"מ, איפה אפשר להתחיל? יש דברים אוניברסליים שכמעט כל נשלטת אוהבת? אני פתוח לכל עצה שיש לכם כי כרגע הידע שלי בנוגע לצד הדומיננטי שלי לוקה בחסר ברמה המינית.
WitchFuneral​(שולט)
מל(ק)ה כתב/ה:
שורף החתולים? 🙄

כך יצא.
לא משהו שקשור אישית לחתולים, סתם כי יש לי אובססיה לדברים שטניסטים וכי אני בין היחידים שמזדהים עם הנחש בסיפור של אדם וחווה שמייצג פחות או יותר את השטן (גם על פי חלק מהפרשנויות זה השטן בעצמו). הנחש גרם לאדם וחווה לקבל דעת, מה שאלוהים ניסה למנוע להם, ככה אני רואה את זה. ואת יודעת, כת השטן, שורפים חתולים... ככה זה התגלגל.
Venus in Furs{תהום}

Re: תמיד הרגשתי צד דומיננטי בתוכי וזה לא יצא לפועל בגלל קשר

Venus in Furs{תהום} • 19 במרץ 2022
WitchFuneral כתב/ה:

בכ"מ, איפה אפשר להתחיל? יש דברים אוניברסליים שכמעט כל נשלטת אוהבת? אני פתוח לכל עצה שיש לכם כי כרגע הידע שלי בנוגע לצד הדומיננטי שלי לוקה בחסר ברמה המינית.

היוש WitchFuneral,
אלא אם כן אתה מנסה להקים רשת עם סניפים,
נראה לי פחות רלוונטי מה אהוב אוניברסלית על אומת הנשלטות ושאולי מוטב להתרכז בצרכים שלך והדרכים בהן הם יכולים לבוא לידי ביטוי, ובבוא העת הצרכים והחשקים של הנשלטת שתמצא חן בעינייך ושתרגיש מחובר אליה באופן ספציפי.
    התגובה האהובה בשרשור
טלי35​(שולטת)

טלי35​(שולטת) • 19 במרץ 2022
Venus in Furs כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

היוש WitchFuneral,
נראה לי פחות רלוונטי מה אהוב אוניברסלית על אומת הנשלטות ושאולי מוטב להתרכז בצרכים שלך והדרכים בהן הם יכולים לבוא לידי ביטוי, ובבוא העת הצרכים והחשקים של הנשלטת שתמצא חן בעינייך ושתרגיש מחובר אליה באופן ספציפי.

כןןןן!!!
רשת עם סניפיםםםםם!!!

זרקת רעיון ונוס!

הולכת לנסח נייר עמדה 😈
Venus in Furs{תהום}

Venus in Furs{תהום} • 19 במרץ 2022
[quote="טלי35"]
Venus in Furs כתב/ה:
[quote="WitchFuneral"

הולכת לנסח נייר עמדה 😈

זה אומר שאת מתחלפת עכשיו? 🔥🧛🏿‍♂️
WitchFuneral​(שולט)

Venus in Furs כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

היוש WitchFuneral,

תודה על התשובה.
יש בזה משהו. חשבתי לקצר תהליכים, לקבל תשובות ולעשות חושבים עם עצמי כדי לשער כמה זמן יקח לי למצוא פרטנר שמתאים לי כי אני אדם זוגי (כך או כך זה יקח הרבה זמן כי אני סלקטיבי חברתית מסיבות שלא נוח לי לציין. בכ"מ, בגלל כמות הזמן שאצטרך לחכות והצורך שלי לזוגיות, רציתי לדעת כמה אסבול לול), אך כרגע נראה לי שעדיף שאחווה את זה מקרוב ואכיר את הכול בעצמי... יותר מעניין, יותר מרתק... וגם אוכל לגבש דעה יותר אובייקטיבית כשאראה את האדם מולי ואוכל לדמיין אותנו מממשים את אותן חוויות icon_smile.gif
WitchFuneral​(שולט)
Little Dreamer כתב/ה:
איך אתה מגדיר דומיננטיות?

ברמה הפיזית? מראה שמפגין נוכחות, מבליט אותך מהשאר
מעשית? יכולת להשפיע, לגרום לדברים לזוז לטובת מי שאתה רוצה שהם יזוזו, עושה 80% - 20% לטובתך במקום לנסות להתפשר על 50% (לא במקרים שבהם אני יוצא shithead). אני כזה, אני בכלל לא כנוע בטבע שלי, אני מאוד ביקורתי בטבע שלי, אני מאוד טוב בלהגיע למטרות שאני מציב לעצמי גם אם זה כרוך בדעתם של מס' אנשים. ברמה המינית זה משהו אחר ואני יותר פתוח, למרות שגם בזה מעורבים שיקולים פרטיים שלי לעיתים קרובות.