בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מרמור של נשלטים

מל(ק)ה​(שולטת)
לפני שנתיים • 22 במרץ 2022

מרמור של נשלטים

מל(ק)ה​(שולטת) • 22 במרץ 2022
עד מתי יהיו שרשורים ממורמרים על שולטות?
אני מנסה לחשוב מה העניין.
שולטת קראה את המרמור ואמרה לעצמה 'וואלה איזה נסיך, בא לי להוכיח לו שהוא טועה'?
מה יוצא להם מזה?

בואו נהפוך את זה לחיובי ונעשה שרשור הצלחות של נשלטים עם הכרות של שולטות ראויות כמו שהממורמרים אוהבים לומר.
    התגובה האהובה בשרשור
Hanuman
Hanuman • 22 במרץ 2022
אני הכרתי כאן בכלוב כמה שולטות מהממות!
Dr Faustus​(שולט)
Dr Faustus​(שולט) • 22 במרץ 2022
במקום שנשלטים יספרו סיפורי בדיות על ההצלחות שלהם.
אולי השולטות, כמוך, יספרו על נשלט שפנה אליך וזכה להתייחסות חיובית.
ענןקטן​(נשלט)
ענןקטן​(נשלט) • 22 במרץ 2022
מרמור תמיד יהיה...

אני חושב שמהות הבעיה היא שהרבה אנשים תופסים את מה שקורה כאן באופן מאוד מקוטב. לא מבינים שגם כאן, בדיוק כמו בעולם הונילי, יש קשת רחבה מאוד גישות ורצונות. כאשר השיחה או אפילו המפגש לא הולך בדיוק לפי הפנטזיה שלהם אז יוצא מהם מרמור.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 22 במרץ 2022
Dr Faustus כתב/ה:
במקום שנשלטים יספרו סיפורי בדיות על ההצלחות שלהם.
אולי השולטות, כמוך, יספרו על נשלט שפנה אליך וזכה להתייחסות חיובית.

למה ככה?
אני זכיתי להתייחסות חיובית מהרבה שולטות כאן בכלוב.
וגם זכיתי להיות משוייך לאחת השולטות כאן בכלוב.

לא אומר שלא היו גם התייחסויות לא חיוביות, אבל הן היו מעטות יחסית.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 22 במרץ 2022
היו לי כ"כ הרבה הצלחות בתחום הזה ספציפית בחיים שזה אפילו קצת מביך ...

*זהירות פרסומת* (חלק קטן מזה, בתקופת חיים מסויימת, מתואר בבלוג).

כן היו גם כשלונות, אז מה? כאילו אין לכל אחד מאיתנו אי הצלחות או כשלונות בכל תחומי החיים.

*זהירות מירמורון קל* בשנתיים-שלוש האחרונות ונוס קצת בנסיגה, אבל זה בעיקר בגללי.

לא מתלונן בכלל.
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 22 במרץ 2022
את לא חושבת שאת מגזימה מעט בדרישות שלך (אמר אף נשלט לאף שולטת, לעולם)?
כלומר, את באמת מצפה שנשלטים יפסיקו יום אחד לבכות על מרות גורלם (מוצדק אובייקטיבית) וינסו במקום לשנות: גישה, דרכי פניה, חשיבה אקטיבית, מידת סבלנות?
יודע שקשה לנשלטים לעשות שתי פעולות במקביל, וכאשר נאלצים לבחור בין שתי אפשרויות, צפוי שיבחרו בקלה מבניהן (קרי להתלונן).

בנימה מעט רצינית יותר הייתי מציע לשרשור החיובי כדאי לצרף לא רק את התוצאה הסופית אלא גם את התהליך.
נשלטים (למעשה כולנו) היינו רוצים להאמין שהליך חיפוש התאמה בין שני אנשים, או יותר, הוא קל, מהיר ופשוט (תודה לסרטי BDSM של דיסני!) כאשר בפועל כל אדם נשוי או במערכת יחסים מחייבת (בכלוב או מחוצה לו) עבר שלל קשיים, מכשולים וכשלונות רצופים וממושכים, לפני שמצא את אשר חפצה נפשו.
מתלבטים
מתלבטים • 22 במרץ 2022
כל עוד היחס שולטות נשלטים יהיה בערך 1:100 זה יהיה המצב…רוב הנשלטים חווים תסכול עצום
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנתיים • 23 במרץ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 23 במרץ 2022
יכול להבין אותם, מאידך לא מתחבר לזה. להיות נשלט זה לא אומר שאתה צריך להיות עם אופי חלש. קח את הזמן עד שתמצא את האחת, ובמקסימום תבדוק איך אתה מסתדר עם בחורה ונילית.

אה, ולמה אני יכול להבין אותם?
כי אני יודע תסכול מיני מהו. תאמיני לי, יצא לי להיות עם וניליות. לא אותו דבר. לא משנה כמה שולטת רחוקה ממודל היופי המקובל בחברה שלנו, בואי, היא תמצא את מה שמעניין אותה מבחינה מינית. גם נשים מתלוננות כשהן במצב של תסכול מיני ד"א.

אבל אני לא מרגיש רע בשביל השולטות פה שסובלות מהרעילות הזאת. לשולטות פה לא מגיע יותר מדי מילות אהדה באופן כללי. עד כה הכרתי שולטת אחת שהשתכנעתי שהיא אמיתית ואותנטית. זאת לא בעיה שיש רק בכלוב, זה בכללי ככה בכל קהילת הסאדו... "בוא נשחזר את המשפטים שאמרתי לכל הנשלטים שלי"... לא, זה שזה אקט סאדו מזוכיסטי זה לא אומר שאתה צריך לשחזר משפטים, אפשר לדבר מהלב ובצורה אותנטית לפי מה שהכי מתאים באותו הרגע, זה הדבר הכי מרגש, במקום להתחיל לעשות פוזות על האופי הלא קיים שלך. את לא מלכה על עקבים, את לא משיגה את כל מה שאתה רוצה, את בת אדם. בכללי, אני מרגיש שהקהילה מפספסת פה נקודה מאוד רצינית... הם התרגלו כבר לסיפוק צרכים מיידי ושכחו כבר איך לאהוב. כניעה לא חייבת לבוא נטו מקינקים וחרמנות, זאת יכולה להיות מתנה למי ששולט עלייך / שולטת עליך, זאת התמסרות שאומרת שאתה מוכן לכאוב בשביל בן אדם כדי לספק את הצרכים הסדיסטיים שיש שיש בו. וכן, מן הסתם שכמזוכיסט אתה גם נהנה מזה, אבל הסבל? הסבל הוא סבל בשורה התחתונה. להיות מזוכיסט פשוט גורם לך להרגיש רע וטוב, במקום להרגיש רק רע... וברגע שאתה אוהב את הדום שלך התחושה הרעה הזאת מצטמקת לגודל של נמלה.
הרבה מהנשים פה לא באמת יכולות לאהוב גבר, הן אוהבות סמרטוט רצפה. להיות נשלט זה לא אומר להציע את כל מה שיש לך, ושלא נתחיל אפילו לדבר על אלה שמחפשות את עושי הקניות והכלים. לא מאמין בזה, זה לא יכול להיות בשום צורה אהבה אמיתית, נטו סדיזם ושליטה. בשביל אהבה אמיתית חייבים דברים שבדר"כ ונילים עושים יותר, לאכול ביחד, להכיר אחד את השני, ליצור אינטימיות, לבטוח אחד בשני (גם הסאב וגם הדום) וכו'.
אגב, זה נכון גם לגבי שולטים. בכללי, הקהילה לא משהו.

ולגבי הקטע החיובי - אתמול הכרתי שולטת מדהימה, עמוקה ואינטליגנטית, ללא ספק פרח בשדה קוצים.