סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מרמור של נשלטים

האנשה עצמית
לפני שנתיים • 23 במרץ 2022
האנשה עצמית • 23 במרץ 2022
זה בעצם פוסט מרמור של שולטות על נשלטים ? icon_razz.gif חח
hrgiger
hrgiger • 23 במרץ 2022
אבל לא רק אחד התלונן פה, זה לא הוגן.
והאמת שמעניין אותי לדעת למה אלה שטוב להם לא הגיבו, יותר מלדעת למה אלא שמתלוננים התלוננו.
WitchFuneral​(שולט)
WitchFuneral​(שולט) • 23 במרץ 2022
מל(ק)ה כתב/ה:
ברור. במודל הקיים. היא. היחידה.
כן.

היחידה? לא.
זה נדיר? כן.
כך או כך, לא באתי לרדת על השולטות האלה. אני לא שונא אותן, אין בי כעס כלפיהן בניגוד לסאבס שהתייאשו, אני גם לא ממש חייב אותן במיוחד מבחינה מינית, מרגיש דומיננטי לא פחות. פשוט לא מסמפת אותן בזמן שאת חלק מהסאבס כן, זה הכול. אין טעם להמשיך, במיוחד כשכל תשובה שלך הפכה לציניות זולה. נגמר הדיון מבחינתי.
My body for you​(מתחלף){רק שלה}
יש כאן שולטת
ArchAngel
שלקחה יוזמה
השקיעה מחשבה וזמן
וכתבה מדריכים לנשלטים והמון תוכן איכותי
לא מכיר אותה במציאות
אבל למדתי המון מהכתיבה שלה

כולנו לומדים עוד ועוד במהלך השנים
ומתמרמרים מידי פעם גברים ונשים
--Nir--
--Nir-- • 23 במרץ 2022
hrgiger כתב/ה:
והאמת שמעניין אותי לדעת למה אלה שטוב להם לא הגיבו, יותר מלדעת למה אלא שמתלוננים התלוננו.

1. לי טוב מאד בכלוב. היתה לי למשך תקופה רצינית שולטת מדהימה ביותר שהיא גם אדם מדהים (זה כנראה חייב ללכת יחד). הכרתי פה כמה חברים שכיף לדבר אתם ואפשר לפתוח אתם דברים שתמיד הדחקתי עמוק במוח, עם חלקן גם נפגשתי ויוצא לי להיפגש לפעמים.

יש פה לא מעט פרופילים מאד מעניינים ומושכים של שולטות, ברמת הקריאה או ברמה של פנייה עתידית מתישהו.

נתקלתי פה בכמה נשלטים שתיארו הצלחות. זה פשוט קורה יותר בבלוגים כנראה מאשר בפורום שפונה לכולם ויותר נוח להתלונן בו.

(ותכלס, הכותרת של השרשור הזה לא בדיוק אטרקטיבית למי שלא מחפש מריבות בלשון רבים נוסח "למה כל השולטות וכו" "למה נשלטים תמיד וכו")

2. תלונות על בדסמ זה חלק מבדסמ, לא? אם לא בכלוב אז איפה?
יש גם תלונות סטייל "למה אף אחת לא יושבת לי על הפנים" שלדעתי רק יכולות לעזור לנשים לדעת לסנן אנשים שחושבים וכותבים מאיזורים בגוף שאינם מוח.

אבל אם מישהו עבר חוויה חרא למה שלא יכתוב? בגלל חישוב של "אולי זה יהרוס לי כי יקראו את זה ולא ירצו לדבר איתי"?
מל(ק)ה​(שולטת)

הפוך גוטה

מל(ק)ה​(שולטת) • 23 במרץ 2022
האנשה עצמית כתב/ה:
זה בעצם פוסט מרמור של שולטות על נשלטים ? icon_razz.gif חח

מרימה
מל(ק)ה​(שולטת)

הכותרת היא תיאור מדויק

מל(ק)ה​(שולטת) • 23 במרץ 2022
--Nir-- כתב/ה:
hrgiger כתב/ה:

1. לי טוב מאד בכלוב. היתה לי למשך תקופה רצינית שולטת מדהימה ביותר שהיא גם אדם מדהים (זה כנראה חייב ללכת יחד). הכרתי פה כמה חברים שכיף לדבר אתם ואפשר לפתוח אתם דברים שתמיד הדחקתי עמוק במוח, עם חלקן גם נפגשתי ויוצא לי להיפגש לפעמים.

יש פה לא מעט פרופילים מאד מעניינים ומושכים של שולטות, ברמת הקריאה או ברמה של פנייה עתידית מתישהו.

נתקלתי פה בכמה נשלטים שתיארו הצלחות. זה פשוט קורה יותר בבלוגים כנראה מאשר בפורום שפונה לכולם ויותר נוח להתלונן בו.

(ותכלס, הכותרת של השרשור הזה לא בדיוק אטרקטיבית למי שלא מחפש מריבות בלשון רבים נוסח "למה כל השולטות וכו" "למה נשלטים תמיד וכו")

2. תלונות על בדסמ זה חלק מבדסמ, לא? אם לא בכלוב אז איפה?
יש גם תלונות סטייל "למה אף אחת לא יושבת לי על הפנים" שלדעתי רק יכולות לעזור לנשים לדעת לסנן אנשים שחושבים וכותבים מאיזורים בגוף שאינם מוח.

אבל אם מישהו עבר חוויה חרא למה שלא יכתוב? בגלל חישוב של "אולי זה יהרוס לי כי יקראו את זה ולא ירצו לדבר איתי"?

שלי. תיאור מדויק שלי.
והפוסט הזה הגיע אחרי כמה פוסטים אחד אחרי השני, רובם של אותו אחד וכל כולם ירידה על השולטות פה באתר.
מאחר ואני שולטת אני מגיבה בהתאם.
לא מחפשת לריב. ביקשתי להרים, למה הממורמרים ממשיכים להגיב פה ואלו שכן יש להם סיפורי הצלחה בוחרים לשתוק?
היד
היד • 23 במרץ 2022
אמר פעם רוגו, כשטוב לנו אנחנו פחות נוטים להיות פה או לכתוב. יכול להיות שזו סיבה אחת. סיבה נוספת, אלו שהם עם הצלחות פחות נוטים להגיב לשרשורים או פוסטים כאלו פשוט משום שאין להם צורך והם לא נמשכים לזה מלכתחילה.
עצה, תנסי להתעלם מפוסטים של מרמור ודווקא לחפש את אלו שכותבים בחיוב. אני מוצא שעצם המחשבה על חיפוש חיובי והימנעות מהשלילי שמה אותי בהלך מחשבה חיובי יותר.
hrgiger
hrgiger • 23 במרץ 2022
לי אישית אין בעיה בכלל עם תלונות, לא פה ולא בשום מקום.
הדבר היחיד שציינתי הוא שבפוסט הספציפי הזה מישהי ביקשה לשמוע חוויות X וקרה ההיפך.
אני חושבת שיש מקום לתלונות ושחלקן גם מוצדקות, רק שזה לא קשור לפוסט הזה (:
גם אני מתלוננת, כשיש לי על מה ובא לי לחלוק.

ואתה יודע מה ניר? אתה צודק, יכול להיות שכותרת הפוסט חוטאת למטרה.
StreetCat
StreetCat • 23 במרץ 2022
זה שרשור שהיה אמור לעודד ויצא בעיני בעיקר עצוב.
אין פה עוד שמצאו חיבור טוב עם שולטת ומוכנים לשתף על כך?
גם במקום שמבקשים לשתף את הטוב בחרתם לשתף את הרע 😕 מבאס משהו...