ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסרת שיער בלייזר האם מסוכן באזורים של אברי מין?

תבלין
לפני שנתיים • 28 במרץ 2022

הסרת שיער בלייזר האם מסוכן באזורים של אברי מין?

תבלין • 28 במרץ 2022
שלום לכולם ראיתי באתר בימי שיש המון קליניקות להסרת שיער בלייזר עם מכשור שונה וגם עם מידע שונה תלוי קליניקה.

רציתי לשאול האם יש מישהו שיודע וחקר האם יש סכנה בריאות לשימוש במכשירי לייזר להסרת שיער באזור אינטימים?

זה האתר
https://aestheticclinics.co.il/
mari
mari • 28 במרץ 2022
הרבה עושים באזורים האינטמיים ולא רק
אין סכנה אלא אם הולכים לאדם לא מוסמך
מאחר ויש כל כך הרבה מכונים רצוי וכדאי לעשות אצל רופאים

לא ממליצה לעשות עכדיו אלא בחרוף כי אסור להחסף לשמש זה יוצר פיגמנטציה
ובגד ים זה לא מספיק לכיסוי והגנה מפני השמש
\
בהצלחה
ס א ב
ס א ב • 28 במרץ 2022
מצאתי בזמנו כמה מאמרים (חול) שדיברו על כך שאין סכנה לפוריות. ניסיתי לחפש הרגע, אבל לא מצאתי.

מניח שהכל כמו שכתבה מארי מעלי - בתנאי שהמטפל/ת יודע/ת מה הי/וא עושה...
Simple Girl​(נשלטת)
לפני שנתיים • 29 במרץ 2022
Simple Girl​(נשלטת) • 29 במרץ 2022
עבדתי במכון לייזר
אין סכנה
ישנם איזורים שלא יודעים לגמרי מה ההשפעה אבל בעיקרון זה לא מסוכן, כי אורך גל הלייזר לא חודר יותר מדיי, אלא עד זקיקי השערה.
מה שכן באיזור האשכים לא עושים.

המלצה שלי ללכת למכון מוסמך שעושה שנים , לא בגלל פחד, אלא כי לרוב לקוסמטיקאיות פרטיות לא תמיד יש לייזר. גם כשאתה הולך למכון לייזר תוודא שהמכשיר הוא מכשיר לייזר ולא אינפרא או IPL.
MAKSLord
לפני שנתיים • 30 במרץ 2022
MAKSLord • 30 במרץ 2022
לא מסוכן , עושים בכל איזור חוץ מבאשכים . לנשים אפשר לעשות בכל איזור . וכן כמובל כמו שאמרו כבר ללכת רק למכון שעושים שם אנשים עם הסמכה ועם ידע רפואי .
ColdSteel
לפני שנתיים • 8 באפר׳ 2022
ColdSteel • 8 באפר׳ 2022
למה לא עושים באשכים?
Loly
לפני שנה • 26 באפר׳ 2022
Loly • 26 באפר׳ 2022
Sunush כתב/ה:
עבדתי במכון לייזר
אין סכנה
ישנם איזורים שלא יודעים לגמרי מה ההשפעה אבל בעיקרון זה לא מסוכן, כי אורך גל הלייזר לא חודר יותר מדיי, אלא עד זקיקי השערה.

המלצה שלי ללכת למכון מוסמך שעושה שנים , לא בגלל פחד, אלא כי לרוב לקוסמטיקאיות פרטיות לא תמיד יש לייזר. גם כשאתה הולך למכון לייזר תוודא שהמכשיר הוא מכשיר לייזר ולא אינפרא או IPL.

למה לא IPL? אני שואלת כי אני רוצה לעשות אצל מישהי מוסמכת ומעולה אבל היא משתמשת בIPL.
    התגובה האהובה בשרשור
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2022
Loly כתב/ה:
Sunush כתב/ה:
עבדתי במכון לייזר
אין סכנה

למה לא IPL? אני שואלת כי אני רוצה לעשות אצל מישהי מוסמכת ומעולה אבל היא משתמשת בIPL.

מניסיוני אין חשש. עשיתי IPL לפני 10 שנים. אני עדיין חיה והשיער עדיין מת 😉 אגב יש טכנולוגיות היום כבר יותר מתקדמות והרבה פחות כואבות.