בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם דרך החיים שלנו יכולה להיות הרסנית?

האקסלי​(נשלט)
לפני שנתיים • 29 במרץ 2022

האם דרך החיים שלנו יכולה להיות הרסנית?

האקסלי​(נשלט) • 29 במרץ 2022
בדרך כלל אני לא מוציא את הפוסטים שלי לאיזור הפורומים ואני נותן להם בענווה לחיות ולמות על פי כמות העניין שמגלים הקוראים.
כזה אני. כנוע ונותן לכם לשלוט במה שיקרה.
הפעם אחרוג ממנהגי כי אני באמת רוצה לדעת את הפרספקטיבה שלכם, אם אתם רוצים לתרום אותה.
אני מביט בעולם כרגע דרך שני זוגות עיניים שונים לחלוטין, בעיקר אחרי התקרית הלא נעימה באוסקר.

כל החיים שלי רציתי להיות חלק ממשהו בדסמי, עוד לפני שהכרתי את המונח. למדתי להכיר את עצמי, חלקים בי, באמצעות הכרות עם אנשים בארץ ובעולם שחלקו את אותם דחפים.
ניסיתי לחשוב על גירסה לחיים שלי שתהיה עקבית עם הדחפים שלי, התשוקות שלי, והעקרונות שלי.
אחרי שראיתי את וויל סמית' נשבר, הרגשתי כאילו שאני רואה מישהו שהתעלל בעצמו והזניח את עצמו במשך שנים, ושהלך באופן עיוור בדרך שבה אני עומד (אולי) ללכת.
הרבה מהמחשבות שלי על כך כתובות בקישור. תגידו לי אתם איפה אתם חושבים שאני צודק ואיפה אתם חושבים שאני טועה.
החיישנים שלי אומרים לי דברים שונים.
לפעמים אני מרגיש שהבדסם הוא התרופה והתרפיה שאני צריך להזריק לורידים שלי כדי לתפקד בעולם.
ולפעמים זה מרגיש כאילו שבדסם זה יותר כמו אכילת עשר טונות סוכר בגלל שזה יותר ממכר מבשר, ירקות, והתעמלות.
בכל מקרה, הפוסט שכתבתי אתמול נמצא פה:

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=123765
    התגובה האהובה בשרשור
maribelle
maribelle • 29 במרץ 2022
כל התמכרות מזיקה
הכל עניין של מינונים

יכולה לומר לך שלא פעם העדפתי לברוח מהעיסוק בזה הרגשתי שאני טובעת , לכן מינונים זה שם המשחק

יחד עם זאת זאת הזדמנות ללמוד לשלוט בדחפים שלנו
אין רע ב BDSM אבל בהחלט זה רע אם זה משתלט עלינו
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 29 במרץ 2022
אני מאמינה שהכל עניין של טיימינג בחיים.
בדסמ זו אסטרטגיה שעוזרת ומקלה בשלב מסויים בחיים (שיכול להימשך קצת זמן וגם לכל החיים).
אם האסטרטגיה הזו מועילה לך יותר ממזיקה לך בשורה התחתונה אז בעיניי- לך על זה. ואם הפוך אז כנראה שנגמר השלב ואפשר לשנות ולבחור באסטרטגיה אחרת.
זה לא שאתה בוחר עכשיו משהו לכל החיים. החיים משתנים ואתה בהתאם.
Tallario
לפני שנתיים • 30 במרץ 2022
Tallario • 30 במרץ 2022
בדס״מ לדעתי הוא אמצעי תקשורת. כמו שיחה, ריקוד, אלימות או צפירה בכביש. אין למושג הזה שום משמעות בפני עצמו, אלא רק בקונטקסט שבו הוא נעשה ועם האנשים שמשתתפים בו. אפשר לקחת אותו לכל מקום. אולי אני לגמרי לא מבין אותך נכון, אבל עולה תחושה של דיכוטומיה ומין גזירת גורל מהחלטה ללכת בדרך זו או אחרת. אני מרגיש שאולי הבעיה היא בדרך לראות את הבדס״מ כמשהו שבשבילו אתה צריך לוותר על משהו כדי להרגיש עד הסוף. אולי יש דרך להפוך את התקשורת הזאת לשלך.
-X-
-X-
-X- • 30 במרץ 2022
כן
דמנטי
דמנטי • 30 במרץ 2022
כל דרך שלא נועדה להביא ילדים לעולם הרסנית ,למין האנושי.
אחרי שהבנו את זה , אנחנו יודעים שיש עוד צרכים שלא קשורים לרביה אבל עובדים על אותו מכניזם .
ולשאלתך , וואלה אין לי שמץ , אני מתאר לעצמי , המין האנושי כבר התפתח לחברה אנושית , ובה מותר כל דבר שלא פוגע באחר . והקיום הקמאי כבר פחות בסכנה כמו לפני כמה אלפי שנים .
שורה תחתונה שמץ…
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 30 במרץ 2022
ארגמןן כתב/ה:
אני מאמינה שהכל עניין של טיימינג בחיים.
בדסמ זו אסטרטגיה שעוזרת ומקלה בשלב מסויים בחיים (שיכול להימשך קצת זמן וגם לכל החיים).
אם האסטרטגיה הזו מועילה לך יותר ממזיקה לך בשורה התחתונה אז בעיניי- לך על זה. ואם הפוך אז כנראה שנגמר השלב ואפשר לשנות ולבחור באסטרטגיה אחרת.
זה לא שאתה בוחר עכשיו משהו לכל החיים. החיים משתנים ואתה בהתאם.

היי ארגמן!
אני עובר על פוסטים עתיקים שלי ועל התגובות שקיבלתי.

אני ואת ניהלנו את השיחה הזו לפני שנה!!!!!!!

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=123765&postid=1139059#anc
שלגי
לפני שנתיים • 31 במרץ 2022
שלגי • 31 במרץ 2022
כפי שאמרו לפני,
מינונים ופרופורציות.
אם אתה מתנהל בעולם בצורה טובה ומאוזנת וגם נהנה מבידי - אין ב זה משהו מזיק לטעמי.
אם זה הופך למשהו אובססיבי שמקשה עליך לתפקד ביומיום ולנהל שגרת חיים טובה - זו התמכרות.
ואז - זה כבר בעייתי.
KitKat
KitKat • 31 במרץ 2022
כן. לטעמי הרסנית.
הרגש מתקהה, חוסר האכפתיות כלפי עצמך הופך להיות המגן הקבוע שהולך איתך ובסופו של דבר, מטשטש הקו שבין המציאות שאת רוצה לחיות בה לבין ה"נורמות" של הבדסמ. אני רואה את זה על עצמי היום כאשר יוצאת לדייטים וקונספציות בדסמיות "מושלכות" על דינמיקה וסיטואציות לא בדסמיות בעליל.... זה תהליך מורכב , מבחינתי, ובחלקים גם הרסני להבנה ותרגום של דינמיקה שאינה בדסמית במהותה.
מלישס​(סדיסטית)
מלישס​(סדיסטית) • 31 במרץ 2022
זה תלוי בכמה גורמים.
איך מתבטא הבידיסמ בחייך ?
האם זה רק לחדרי המיטות או מעבר?
כי אם זה מעבר ואתה רואה בזה דרך חיים,
כמה רחוק אתה מוכן ללכת בשביל זה?
והאם אתה מוכן לשלם מחיר?
לכל בחירה בחיים יש מחיר והשלכות.
אני למשל לא חייה את זה 24/7.
בסופי שבוע יוצאת למסיבות ,