צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לפגוש את הפרטנר המושלם

האקסלי​(נשלט)
לפני שנתיים • 2 באפר׳ 2022

לפגוש את הפרטנר המושלם

האקסלי​(נשלט) • 2 באפר׳ 2022
איך הייתם רוצים לפגוש את הפרטנר המושלם?
נגיד שזה עדיין לא קרה. ונגיד שזה יקרה בחודש הקרוב, ועוד שנה מהיום תהיו עמוק בתוך מערכת יחסים באמת מדהימה.
האם אכפת לכם איך הגעתם לשם? האם אתם מעדיפים שזה יהיה מפניה פה באתר? או אפליקציית הכרויות גנרית?
אולי שאדם כלשהו ייגש אליכם במכולת, או בכנס מדע בדיוני ופנטזיה?
בבית הכנסת?
במקום העבודה?

אני מניח שזה לא באמת משנה כי כבר תיארתי שזה מוביל לתוצאה הכי רצויה, אבל עדיין, אם יכולתם לבחור בדרך, והיא לא תשפיע על התוצאה הסופית, זה משנה לכם?
PainGivingMan
PainGivingMan • 2 באפר׳ 2022
ממש לא משנה, זה לגמרי מקרה שבו הדרך היא לחלוטין אמצעי ולא חלק מהחוויה
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 2 באפר׳ 2022
לא אכפת לי איך ואיפה, מה התשובה שלך? ובלוסום מושלם יכול חהיות גם סתם מתאים לשותפות החיים, לא מושלם 100%.
Grey / Green
Grey / Green • 2 באפר׳ 2022
כמובן שזה משנה - בעולם אידאלי תהיה לנו תשובה פנומנלית לשאלה ״איך נפגשתם״.

(״זה היה בזמן המלחמה באוקראינה. המוסד הצניח אותי 40 קליקים מלבוב אבל חוליה של הצבא הפוטניסטי כיתרה אותי. ונחשו מי עמדה בראש החוליה? נכון, סבתא!״)
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 2 באפר׳ 2022
את בן זוגי הכרתי בחדר הצ'אט הכי עלוב בפורום תפוז. איכשהו, הרהיטות והאינטליגנציה שלו הצליחו לקרון גם שם, ואחרי סייבר טקסט שבועיים, עברנו לטלפון ומשם לפגישה שהחלה בחצות ונועדה להיות סשן גרידא.
מאז אנחנו יחד. מעל עשרים שנה.
ועדיין, האידיאל עבורי הוא שמישהו ייגש אליי אחרי שצפה בי הרבה זמן וקלט אותי. זה יכול להיות קולגה או מישהו שאני פוגשת בקביעות במסגרת כלשהי, למשל. הוא נדלק עליי. על המראה, האישיות, האנרגיה.
פחות טוב אבל עדיין טוב מאד והרבה יותר ראלי זה מישהו שקרא את הפרופיל והבלוג שלי פה, או בפייסבוק, ונדלק.
בכל אופן, מישהו שברור לי מההתחלה שהוא לא סתם מנסה את מזלו ופורש רשת רחבה אלא מישהו שמכוון אלי ספציפית, שלא רק הביט אלא באמת ראה אותי, כאדם, כאישה, ואהב את מה שראה.
    התגובה האהובה בשרשור
האקסלי​(נשלט)
בלוסום כתב/ה:
אין דבר כזה מושלם. בכל דבר יש פגמים

היי בלוסום. שמח לשמוע ממך. בעניין שונה לגמרי, תוכלי שניה ליצור איתי קשר בפרטי? יש לי שאלה קטנה.
האקסלי​(נשלט)
Menta כתב/ה:
את בן זוגי הכרתי בחדר הצ'אט הכי עלוב בפורום תפוז. איכשהו, הרהיטות והאינטליגנציה שלו הצליחו לקרון גם שם, ואחרי סייבר טקסט שבועיים, עברנו לטלפון ומשם לפגישה שהחלה בחצות ונועדה להיות סשן גרידא.
מאז אנחנו יחד. מעל עשרים שנה.
ועדיין, האידיאל עבורי הוא שמישהו ייגש אליי אחרי שצפה בי הרבה זמן וקלט אותי. זה יכול להיות קולגה או מישהו שאני פוגשת בקביעות במסגרת כלשהי, למשל. הוא נדלק עליי. על המראה, האישיות, האנרגיה.
פחות טוב אבל עדיין טוב מאד והרבה יותר ראלי זה מישהו שקרא את הפרופיל והבלוג שלי פה, או בפייסבוק, ונדלק.
בכל אופן, מישהו שברור לי מההתחלה שהוא לא סתם מנסה את מזלו ופורש רשת רחבה אלא מישהו שמכוון אלי ספציפית, שלא רק הביט אלא באמת ראה אותי, כאדם, כאישה, ואהב את מה שראה.

מאתיים אחוז מסכים איתך.
אחד הדברים ששמתי לב אליהם באחת האפליקציות הגנריות היא שכשכתבתי להרבה נשים, ואחוז זעום חזר אליי, שתמיד אילו שחזרו אליי היו אילו שבאמת כתבתי להן על משהו שראיתי בפרופיל, ושכתבתי להן הודעה בלי לעשות העתק הדבק לחלק מהודעה אחרת.
אני כן חושב שזה בסדר לנסות לחשוב על דרכים ליצור קשר עם הרבה אנשים בזמן קצר, כי בכל זאת, אנשים נמצאים בחיפוש, ואולי לשלב בין "רשת רחבה" לבין הספציפי. אם נגיד אני עובר על מאה פרופילים ויש שש נשים שאני חושב שהן מדהימות, כל אחת בדרכה, ומתעלה מעל השאר.
וגם אז, כמובן, בלי קופי פייסט.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
בכנס מדע בדיוני ופנטזיה. ככה יהיה לנו לפחות נושא משותף אחד מגניב לדבר עליו בלי שתיקות מביכות. חוץ מזה רוב חובבי מדע בדיוני זה אנשים מגניבים עם אינטליגנציה מפותחת.
האקסלי​(נשלט)
המכשפה כתב/ה:
בכנס מדע בדיוני ופנטזיה. ככה יהיה לנו לפחות נושא משותף אחד מגניב לדבר עליו בלי שתיקות מביכות. חוץ מזה רוב חובבי מדע בדיוני זה אנשים מגניבים עם אינטליגנציה מפותחת.

הבחור שמכנה עצמו "האקסלי" מסכים איתך icon_smile.gif